Робота в Чехії

54 вакансій за заробітною платнею від 690$ до 7000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Чехії

Робота в Чехії для українців

Робота в Чехії є чудовим варіантом покращити свій добробут та стати фінансово незалежною людиною. Високі заробітні плати, премії за переробку та інші заохочення від європейських роботодавців дають можливість за порівняно короткий термін заробити солідну суму.

Високооплачувана робота в Чехії для українців пропонується у всіх сферах. Компанії зацікавлені у працевлаштуванні людей як з досвідом, так і без нього. Уклавши офіційний договір з «Перша Віза», Ви отримаєте доступ до бази вакансій та зможете вибрати найкращу з них для себе. Допоможемо в оформленні документів, підберемо оптимальний маршрут поїздки за кордон та супроводжуватимемо на всіх етапах працевлаштування.

Робота в Чехії для українців

Знайти роботу в Чехії можна будь-якої пори року. Незалежно від сезону та економічної ситуації в країні, наймачі шукають співробітників. Не варто забувати, що корінне населення дуже доброзичливе та привітне до іноземців, тому проблем з адаптацією не виникне. Чеська мова багато в чому схожа на українську і вивчити її буде нескладно.

Для офіційного працевлаштування в Чехії не потрібно знати мову або мати особливі професійні навички. Для кожного кандидата знайдеться оптимальна пропозиція. Українці зможуть знайти роботу у сільському господарстві, на складах, на автозаводі чи у сфері обслуговування. Як показує статистика, заробітні плати в країні майже в п'ять разів вищі за українські. Саме це є причиною трудової міграції.

Пропонуємо Вам ознайомитись з безкоштовними вакансіями у Чехії та оцінити умови. Зверніть увагу на запропонований графік, заробітну плату та інші нюанси. Не варто сумніватися у своїх силах та боятися переїздів. Багатьох зупиняє незнання мови та відсутність освіти, але ці фактори зовсім неважливі, якщо є бажання та цілеспрямованість.

Агентство «Перша Віза» пропонує вигідні умови, гарантує безпеку проїзду та легальну роботу у Чехії. Беремо на себе відповідальність за працевлаштування, страхування у разі тимчасової непрацездатності та повний соціальний пакет. Співпрацюємо лише з перевіреними роботодавцями у понад 100 країнах світу.

Поширені спеціальності та середні зарплати в Чехії

Вивчаючи безкоштовні вакансії на роботу в Чехії, можна знайти чітку закономірність – найбільш популярними є робочі спеціальності. Це пов'язано з тим, що після вступу держави до складу Євросоюзу величезна кількість корінних фахівців переїхала до сусідніх країн. Досвідчені чехи бажають працювати в Німеччині, Бельгії, Швейцарії та Данії. У зв'язку з цим урядом Чехії було ухвалено законопроект, що дозволяє приймати на роботу в Чехії українців, поляків та інших іноземних співробітників.

Протягом багатьох років чеські підприємства відчувають гостру нестачу персоналу. Стосується це насамперед сфери громадського харчування, торгівлі та будівництва. Не важко знайти гідну роботу зварювальнику та водію навантажувача в Чехії. Також завжди актуальні вакансії механіків, бетонників, електриків та сантехніків.

Місцеве населення країни не особливо любить фізично складну працю, тому на офіційну роботу в Чехії приймають продавців, вантажників, водіїв та сортувальників із сусідніх держав. А оскільки українці вже встигли зарекомендувати себе з кращого боку, їх приймають на посади з радістю.

Якщо говорити про заробітні плати у Чехії, можна відзначити високий рівень доходів у кваліфікованих фахівців. Співробітники будівельних компаній та медичних установ отримують найвищі прибутки. Середні заробітні плати за спеціальностями такі:

 • програмісти, розробники та інші співробітники IT-індустрії – €2500;
 • лікарі, стоматологи – €3500;
 • молодший медичний персонал – €1500-2000;
 • бухгалтера, економісти – €2300;
 • енергетики – €2200;
 • інженери в хімічній промисловості та металургії – €2000;
 • технічні та наукові спеціальності – €1500;
 • педагоги, вихователі – €1500;
 • водії – €700-1400;
 • співробітники ресторанів та готелів – €700-800;
 • офіціанти, бармени – €700;
 • охоронці, прибиральники, співробітники кухні – €700;
 • працівники сільського господарства, будівельники – €600-700.

На більшості підприємств у Чехії діє погодинний тариф (від €4 до €6) та норма робочого часу. Тому і кінцевий дохід залежить від кількості відпрацьованих годин та виконання плану. Багато роботодавців дають можливість виходити на додаткові зміни. За переробку також виплачуються заохочення.

Пропонуємо роботу в Чехії для жінок, чоловіків та сімейних пар. Незалежно від досвіду та кваліфікації знайдемо найкращу пропозицію для Вас. Нехай Вас не зупиняє відсутність навичок чи освіти, адже це не перешкода!

Вимоги до робітників

Знайти легальну роботу в Чехії для українців реально, проте зважайте на важливі факти. Перш ніж шукати вакансію, оцініть свої персональні можливості та здібності. Особливих критеріїв до кандидатів чеські компанії не висувають, але деякі все ж таки присутні:

 • знання мови. Знайти роботу в Чехії без знання мови Ви можете на будівництві, в сільськогосподарській сфері, на заводі або фабриці. Безліч посад не передбачають спілкування з людьми, тому знання чеської не потрібно. Висококваліфіковані фахівці зобов'язані знати іноземну мову, адже на практиці вона необхідна. Перевагою буде також володіння англійською мовою.
 • ступінь освіти. Наявність диплома буде величезною перевагою та запорукою високих доходів. Але враховуйте, що будь-який документ про вищу освіту, здобутий на батьківщині, доведеться нострифікувати. Для цього наявний диплом разом з рештою документів необхідно надати до чеського ВНЗ, в якому є аналогічна спеціальність. Нострифікацію передбачено виключно для дипломів державних навчальних закладів. Простими словами, робота в Чехії для українських лікарів можлива лише після того, як вони підтвердять свою кваліфікацію та складуть іспит.
 • кваліфікація та особисті якості. Існує безліч вакансій в Чехії для українців, але й рівень конкуренції є завжди. Насамперед наймачі розглядають досвідчених та освічених кандидатів, які мають стаж за плечима. Важливими критеріями відбору є і рівень комунікабельності, відповідальності та компетентності.

Найпростіше знайти фізично складну роботу на заводі чи фабриці. Приймають без особливих вимог, а всім аспектам можна навчитися під час виконання завдань. Не важка робота в Чехії також є, але для цього необхідно знати мову. Рекомендуємо готуватися заздалегідь та відвідувати мовні курси. За кілька тижнів Ви освоїте базовий рівень та зможете вільно спілкуватися на роботі.

Етапи працевлаштування на роботу до Чехії

Ставши клієнтом агенції «Перша Віза», Ви захистите себе від шахраїв та інших проблем. Допоможемо знайти роботу від прямих роботодавців у найвідоміших підприємствах Чехії. Підберемо оптимальну вакансію та супроводжуватимемо на всіх етапах працевлаштування.

Алгоритм нашої співпраці такий:

 • складається професійне резюме кандидата, в якому зазначається ступінь освіти, спеціальність, стаж, персональні особливості та інші якості. В ідеалі скласти документ одразу чеською та англійською мовами, щоб будь-який роботодавець зміг його прочитати та зрозуміти.
 • знаходиться наймач, якого за всіма критеріями влаштовує кандидат.
 • надається схвалення від роботодавця письмово, яке свідчить про його готовність прийняти співробітника на посаду.
 • проводиться онлайн співбесіда, на якій кандидат зможе поставити всі питання і просто поспілкуватися з майбутнім керівником.
 • обидві сторони підписують пакет документів.
 • отримується робоча віза.

Важливо розуміти, що знайти роботу в Чехії без посередників дуже складно. Найчастіше недосвідчені шукачі знаходять шахраїв, які беруть передоплату за свої послуги та пропадають. Не ризикуйте, а довіртеся професіоналам.

Надаємо якісні інформаційні послуги та допомагаємо у працевлаштуванні за кордоном. Знайдемо роботу у Празі та інших містах Чехії.

Умови проживання українських робітників у Чехії

Ознайомившись із відгуками про роботу в Чехії для українців, можна зрозуміти, що проживання безкоштовним не може бути. У країні надто високі тарифи на комунальні послуги, тож жоден наймач не зможе забезпечити свого співробітника квартирою.

Уточнюйте на співбесіді де і на яких умовах Ви проживатимете. Деякі компанії пропонують кімнати в хостелах або вигідну спільну оренду житла. У будь-якому випадку при оформленні візи необхідно буде вказати адресу проживання, яку надасть наймач. Таким чином, іноземний працівник ще до приїзду до країни знатиме, де він проживатиме.

Багато роботодавців надають своїм співробітникам талони на харчування, які можна використовувати в магазинах або ресторанах. Загальні умови побуту залежать від посади працівника, правил підприємства та місця перебування. Наприклад, робота в Празі для українців високо оплачуватиметься, але й витрати на побутові речі будуть високими.

Чому клієнти обирають агентство з працевлаштування у Чехії «Перша Віза»

Агентство з працевлаштування за кордоном «Перша Віза» протягом багатьох років допомагає національним претендентам знайти гідну роботу в Чехії для пар, дівчат та хлопців. Індивідуально підходимо до кожного нашого клієнта та намагаємось підібрати ідеальну вакансію, яка влаштувала б за всіма критеріями. Знайдемо довгострокову зайнятість, яка принесе гідний дохід.

Можемо гарантувати:

 • допомогу в підборі вакансій;
 • організацію співбесід із іноземними компаніями;
 • своєчасну підготовку документів;
 • виплати заробітної плати в обумовлені терміни;
 • працевлаштування у компанії з чистою репутацією.

Компанія «Перша Віза» має ліцензію Міністерства соціальної політики, тому всі наші дії є законними та легальними.

Співпрацюємо лише з перевіреними компаніями, в чесності яких впевнені на 100%. Завдяки нашій праці вже тисячі українців були працевлаштовані за кордоном та залишились задоволеними. Робота в Чехії від роботодавця – це можливість вирішити фінансові проблеми за короткий термін, знайти зайнятість, що буде до вподоби, та самореалізуватися у конкретній сфері.