Робота за кордоном - безкоштовні вакансії

284 вакансій за заробітною платнею від 450$ до 7000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу за кордоном

Робота за кордоном для жінок

Робота за кордоном дає безліч можливостей національним претендентам. В першу чергу, це - незамінний досвід, адже в процесі виконання обов'язків в одній з іноземних компаній українець зможе дізнатися тонкощі професії, які ніхто йому не розповість. По-друге, заробітна плата в країнах Євросоюзу значно вище ніж в Україні. За статистикою, українці, що активно шукають агентство з працевлаштування за кордоном, націлені на переїзд в іншу країну.

Не секрет, що досвідчені фахівці затребувані у всьому світі. Великі компанії намагаються укомплектувати свій штат працьовитими і компетентними співробітниками, щоб уникнути подальшої текучки кадрів. Робота за границею також може стати відмінним стартом для просування по кар'єрних сходах, адже іноземні підприємства завжди готові надати перспективним співробітникам можливість навчатися й підвищувати свою кваліфікацію.

Щоб працевлаштування за кордоном було безпечним і легальним, має сенс звернутися до спеціалізованих рекрутерів, які допоможуть Вам знайти оптимальну пропозицію з урахуванням Ваших знань та навиків.

Причини трудової міграції українців в інші країни

Робота за кордоном від прямого роботодавця дає можливість працевлаштуватися на високооплачувані посади, не маючи особливих навичок. Завдяки спрощеній процедурі безвізового режиму будь-який національний здобувач може перетинати кордон з метою працевлаштування. На даний момент пропонується робота за кордоном для чоловіків, жінок, дівчат, хлопців і сімейних пар.

Причин трудової міграції українців досить багато. В останні роки в країні спостерігається економічна криза, зростає рівень безробіття, а нові підприємства практично не відкриваються. Україна займає четверте місце за кількістю трудових мігрантів. Найчастіше співвітчизники їдуть на роботу за кордон по безвізу (по біометрії), обираючи сусідні європейські держави. Такий варіант хороший для сезонної роботи за кордоном, проте не підходить для тих, хто має намір на довгострокове працевлаштування. Безвізовий режим передбачає перебування українця на території країн ЄС протягом 180 днів, після чого він повинен покинути її. Тому найкраще відкрити робочу візу й для початку працевлаштуватися на півроку.

На сьогоднішній день згідно зі статистичними даними ООН кількість трудових мігрантів сягає 200 млн. чоловік. Причини такого високого інтересу до працевлаштування такі:

  • високий рівень доходу;
  • кращий рівень добробуту;
  • дотримання трудового кодексу на роботі.

Ким можна працевлаштуватися за кордоном?

Численні вакансії за кордоном доступні для будь-якого українця, незалежно від його досвіду та освіти. До затребуваних професій відносять медичних фахівців, інженерів, працівників сфери інформаційних технологій, будівельників і викладачів. Найпростіше знайти роботу за кордоном медсестрою, лікарем, масажистом або стоматологом. Європейські клініки дуже потребують компетентних кадрів. Однак для працевлаштування доведеться пройти ряд процедур, щоб довести свою професійну придатність. Також однією з вимог є знання іноземної мови.

Багато будівельних компаній пропонують роботу за кордоном для хлопців. Вони можуть зайняти посади різноробів, якщо у них немає профільної освіти та досвіду. Якщо ж претендент є фахівцем будівельної галузі, для нього відкриті вакансії зварювальника, сантехніка, інженера, електрика, муляра та теслі.

Добре платять за роботу доглядачем маяка, охоронцем на вахту, тренером, гідом і фотографом. Вимогами до кандидатів є наявність досвіду не менш як рік і знання іноземної мови.

Підшукати легальну роботу за кордоном без знання мови також можливо. Фермерства, рибозаводи та птахофабрики завжди раді новим співробітникам. Головний критерій до кандидатів - хороша фізична форма й відсутність хронічних захворювань. Трудитися доведеться по 10-12 годин на день, однак, цей варіант кращий із запропонованих. Кандидати з мінімальним досвідом і базовими знаннями мови без зусиль зможуть працевлаштуватися в сфері обслуговування. Найбільш затребуваною є робота за кордоном аніматором, офіціантом, кухарем, музикантом, барменом і покоївкою. Для таких посад застосовується погодинна оплата праці, а в результаті виходить відмінний місячний заробіток.

Високооплачувана робота за кордоном пропонується в першу чергу тим, хто в ідеалі володіє іноземною мовою. Таким кандидатам віддають перевагу при працевлаштуванні в готелях, ресторанах, в будівельних фірмах і супермаркетах. Не секрет, що медсестрою без знання мови Ви не влаштуєтесь, оскільки професія передбачає спілкування з пацієнтами. Робота за кордоном зі знанням англійської мови відкриває нові горизонти. Здобувачі можуть претендувати на будь-яку посаду, в тому числі в авіації та нафтогазовій промисловості.

Багатьма роботодавцями пропонується робота за кордоном для пар. На думку наймачів, сім'ї ефективніше виконують свої обов'язки. Нерідко їм надають житло і навіть харчування. Знайти роботу за кордоном для сім'ї з дитиною вкрай складно, тому оптимальним варіантом буде залишити її на піклування бабусі або близьким родичам. Згодом з'явиться можливість переїхати в країну та перевезти всіх членів сім'ї на ПМП, але для цього потрібно мінімум півроку.

Якщо Ви володієте навичками професійного водіння та водійськими правами міжнародного зразка, Вас прийме на роботу будь-яка транспортно-логістична компанія. Для таких претендентів оптимальна робота за кордоном - далекобійником. Водії-міжнародники отримують солідні зарплати. Але не тільки дальнобій по вахті можуть запропонувати роботодавці, адже іноземним компаніям також потрібні досвідчені водії самоскида, кранівники, екскаваторники та водії навантажувачів. Хороший фахівець завжди знайде собі гідне заняття.

Для пошуку вакансій користуйтеся виключно офіційними сервісами. Довіряйте лише перевіреним агентствам з працевлаштування за кордоном. У зв'язку з популярністю трудової міграції українців в країні з'явилося безліч шахрайських схем, якими активно користуються навіть наймачі. Влаштовуйтеся на роботу за кордоном легально, інакше у Вас не буде ніяких гарантій.

Працевлаштування за кордоном

Чи можна працювати за кордоном без знання мови

Звичайно, не володіючи іноземною мовою, Ви не влаштуєтесь за кордоном на роботу хостес, нянею або доглядальницею, оскільки дані професії передбачають постійне спілкування з людьми. Однак знати мову не завжди обов'язково, особливо якщо кандидата цікавить тимчасова зайнятість на кілька місяців. Не маючи таких навичок, Ви можете претендувати на роботу за кордоном на фермі, полі або комбінаті. Наймачі також можуть запропонувати Вам вакансії за кордоном на літо: збирачі ягід та овочів, помічники по будинку, штукатури, прибиральники, квіткарі, кальянщики, художники, сушисти, охоронці, садівники, обвальщики м'яса та інші.

Заробітна плата співробітників, що не знають мови, набагато нижче, ніж у тих, хто нею володіє. Однак дохід все ж буде вище, ніж на батьківщині. До того ж, працюючи на фермі з проживанням, співробітники можуть заощадити близько 300 євро на місяць. Низькокваліфікована праця також має свої переваги, адже за кілька місяців іноземні працівники зможуть освоїти мову, зрозуміти правила держави та згодом перейти на більш цікаву посаду.

За статистикою, більшість українців обирають роботу за кордоном по біометрії без передоплати. За 3 місяці в чужій країні вони напрацьовують досвід, вчать мову та знайомляться з традиціями. На наступний раз вони шукають високооплачувані посади на великих підприємствах. Робота за кордоном без посередників - це стартовий майданчик недосвідченого здобувача-новачка, який в результаті дасть можливість реалізувати себе як фахівця.

Рівень заробітних плат та умови праці

На даний момент відкрито безліч вакансій для роботи за кордоном. Поїхати можна будь-куди й заробляти набагато більше, ніж на батьківщині. Найпростіше працевлаштуватися в країни, що розташовані близько до України: Чехію і Польщу. Спрощена процедура відкриття візи й можливість перетину кордонів навіть без її наявності, безсумнівно, головна перевага. Працевлаштувавшись в Чехії або Польщі, українець може заробляти 1000-1700 євро на місяць, а якщо він має досвід і кваліфікацію - до 2500 євро. При цьому знайдеться гідна робота за кордоном для пенсіонерів та студентів. Вивчити місцеву мову не важко, оскільки вона багато в чому схожа на українську й російську. Деякі наймачі забезпечують житлом своїх співробітників, а харчування, як правило, лягає на плечі самих робітників. Але навіть якщо Ви будете орендувати житло, воно обійдеться не більш ніж 300 євро на місяць.

Набагато вище заробітні плати в Італії та Іспанії. Тут звичайний різнороб може заробляти близько 3000 євро. Серед популярних вакансій: збирачі ягід, офіціанти, покоївки та різнороби на будівництво. Вивчити мову буде складніше, проте це реально. Вартість житла досить висока для однієї людини, але якщо орендувати квартиру компанією, можна розраховувати на мінімальні витрати в діапазоні від 150 до 300 євро з людини.

Найвищі доходи у жителів Швеції, Фінляндії та Данії. Тут можна знайти роботу для чоловіків і жінок до 60 років з окладом 3500-5000 євро на місяць. Умови праці - ідеальні, як і умови проживання та харчування. Оренда квартири або будинку обійдеться в 500-700 євро на місяць, проте, ця сума незначна в порівнянні з рівнем доходу.

Головний плюс роботи за кордоном - безкоштовне працевлаштування. Підписуючи трудовий контракт, обов'язково звертайте увагу на його умови. Найважливіші питання, які має сенс задати наймачеві:

  • чи надається житло/харчування;
  • фіксована ставка і надбавки;
  • штрафи й покарання;
  • посадові обов'язки.

Вибравши працевлаштування за кордоном за рахунок роботодавця, Ви матимете змогу вберегти себе від зайвих витрат. У країнах Євросоюзу оплата праці проводиться за часовим або фіксованим тарифом, а на деяких підприємствах дохід безпосередньо залежить від ефективності співробітника. У будь-якому випадку, попри постійне зростання зарплат в Україні, виїхавши за кордон, Ви будете заробляти в рази більше.

Як шукати роботу за кордоном?

Працевлаштуватися за кордоном можна кількома способами:

  • поїхати в країну та самостійно спілкуватися з роботодавцями;
  • скористатися спеціальними сайтами й сервісами пошуку вакансій;
  • попросити знайомого/родича, що проживає за кордоном, підшукати оптимальну пропозицію.

Враховуйте такі моменти, як сезонність, сфера діяльності та складність оформлення документів. Адже якщо Вам потрібна тимчасова робота за кордоном без візи на морі, в готелі або на заводі, знайти гідну вакансію не складе труднощів. Однак якщо Вас цікавить робота вчителем англійської мови, майстром перманентного макіяжу, візажистом, перукарем, швачкою, моделлю, танцюристом, косметологом або ювеліром, наявність відкритої робочої візи буде обов'язковим критерієм.

Найнадійнішим способом працевлаштування є отримання офіційного запрошення від роботодавця. У цьому випадку останній бере на себе відповідальність за оформлення всієї документації та обов'язково надає житло. Не бійтеся, якщо Вам спочатку запропонують стажування за мінімальну оплату або без неї. Так Ви зможете зануритися в робочий процес і напрацювати репутацію.

Чи можна працевлаштуватися за кордоном без посередників

Шукати вакансії самостійно можна, проте на це потрібен час, особливо якщо Ви робите це вперше. Якщо кандидат налаштований на роботу за кордоном офіційно, він повинен грамотно скласти резюме іноземною мовою, розмістити його на сайті та чекати відгуків. Також необхідно регулярно відсилати свою резюме наймачам, вакансії яких Вам стали цікаві. Найважливіше - не потрапити до рук шахраїв, що пропонують високі заробітки і вимагають передоплату.

Довіртеся професійним агентствам, що спеціалізуються на працевлаштуванні здобувачів в іноземні компанії. Такі фірми обов'язково повинні мати сайт з офіційною адресою, відкриті сторінки в соціальних мережах і досвід. Наявність ліцензії Міністерства Соціальної політики - гарантія надання якісних послуг. Почитайте відгуки тих, хто вже співпрацював з даними агентством, дізнайтеся всі нюанси.

Ми пропонуємо високооплачувану роботу за кордоном для чоловіків і жінок. Беремо на себе оформлення дозвільної документації на ведення трудової діяльності в країнах Євросоюзу.