Робота за кордоном з дітьми

19 вакансій за заробітною платнею від 450$ до 2000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу за кордоном з дітьми

Робота за кордоном з дитиною

З початком бойових дій, які відбуваються на території України, кожного дня сотні тисяч жінок з дітьми змушені покидати рідні міста та шукати безпеки, стабільності в інших країнах. Робота за кордоном для жінки з дитиною дозволить отримувати непоганий заробіток та надасть можливість підвищення кар’єрними сходинками, надати європейську освіту своїй дитині. Є й інші переваги, які надасть жінці робота за кордоном з дитиною:

 • Цікаве життя в розвинених великих містах Європи;
 • Вивчення іноземної мови та культури країни перебування;
 • Заробітна плата на нижче 1100 доларів щомісяця;
 • Отримання додаткової освіти;
 • Можливість накопичувати кошти на великі покупки;
 • Пройти іноземний курс підвищення кваліфікації;
 • При бажанні можна отримати посвідку на проживання в іноземній країні.

Найбільш поширені вакансії за кордоном для жінок з дітьми

Для українських жінок є різна робота за кордоном з дітьми: за фахом або без спеціальності; без знання мови або досвіду роботи. Крім цього, більшість підприємств пропонують роботу нескладну, але яка вимагає уважності та зосередженості.

Найбільш популярні жіночі вакансії по сферам:

 • Догляду за людьми – доглядальниця, няня;
 • Будівництво – муляр-штукатур;
 • Громадського харчування – помічник кухаря, кухар, пекар, кондитер;
 • На заводах, фабриках – пакувальниці, працівниці конвеєру, маркувальниці.
 • Пошиття та ремонту одягу – кравчині, швачки;
 • Краси та здоров’я – масажистки, перукарі, майстри-бровисти;
 • Медицина – медсестра, лікар.

Перед тим, як працевлаштовуватись, уважно перегляньте всі вакансії, оберіть ту, яку вважаєте найкращою. Якщо є така можливість, поспілкуйтесь зі знайомими, які працювали за кордоном, аби вони поділились власним досвідом.

Вимоги іноземних роботодавців до працівниць з України

Роботодавці не ставлять будь-яких специфічних вимог до працівниць-українок. Головне – відповідально відноситись до своїх обов’язків, бути сконцентрованою та уважною. В деяких вакансіях вказують, що працівники не повинні мати шкідливих звичок або мати гарне здоров’я. Приймають на роботу жінок віком від 18 до 60 років. Практично у всіх об’явах на роботу вказують конкретний вік працівниць, яких шукають.

Якщо Ви працевлаштовуєтесь на роботу за кордоном з дитиною, необхідно про це сказати керівництву. Це потрібно для узгодження робочих змін, та в цілому графіка, а на деяких посадах – і заробітної плати.

Обов’язково варто враховувати, що для працевлаштування в сферах торгівлі, послуг, готельно-ресторанного бізнесу необхідно знати мову країни, де ви знаходитесь. Наприклад, це стосується касирів, офіціанток, покоївок, перукарів. Крім цього, на є роботи, де бажано знати й англійську мову. Чим краще Ви володієте іноземними мовами, тим легше знайти високооплачувану роботу практично в будь-якій сфері.

Особливості умов проживання, які надають роботодавці працівницям з України

Роботодавці, в більшості, окрім роботи, забезпечують житлом. В більшості, це безкоштовне житло, але є й оплатне. Оплатне житло пропонується за мінімальну плату, тому воно вигідніше, аніж самостійно винаймати житло. Більшість іноземних фірм не надають своїм працівникам харчування, але є й виключення: заклади в сфері готельно-ресторанного бізнесу забезпечують обідами своїх працівників під час робочої зміни.

Крім цих умов, деякі роботодавці пропонують додаткові умови: безкоштовний проїзд до робочого місця, курси підвищення кваліфікації, курси вивчення місцевої мови тощо.

Як допомагає агенція «Перша Віза» знайти роботу за кордоном жінці з дитиною

Наша агенція забезпечує наявність бази з актуальними та свіжими вакансіями для жінок на роботу з дітьми за кордоном. Це надасть змогу знайти кращу роботу саме для Вас. Для цього варто залишити повідомлення зі своїми побажаннями, і наш фахівець Вам зателефонує та проконсультує.

Життя жінок з України, які почали працювати за кордоном за допомогою нашого кадрового агентства, змінилось на краще. А деякі – навіть хочуть залишитись в цих країнах. Робота за кордоном відкриває різні можливості для дівчат та жінок: отримувати високих дохід, вивчити іноземні мови, отримати цінний досвід. Це допоможе втілити плани в життя: купити квартиру, автомобіль або забезпечити можливість навчання дітей за кордоном.