Пакет документів “Сезонний”

В пакет документів входить:

- довідка про внесення заяви до реєстру (zaświadczenie o wpisie wniosku do ewidencji wniosków);
- гарантійний лист (list gwarancyjny);
- умовний договір (umowa przedwstępna);
- договір найму житла (umowa zakwaterowania);
- прохання про позитивний розгляд для працівника візової заяви (prośba o pozytywne rozpatrzenie wniosku wizowego dla pracownika);

Термін очікування пакета документів: 14-21 д.
*терміни очікування самої візи може змінюватись залежно від навантаження як Urząd Pracy в Польщі, так і консульських установ в Україні.

Відгуки наших клієнтів (0)

Сезонна віза в Польщу

Сезонна віза в Польщу

З кожним роком все більше українців обирає сезонну роботу. Для успішного працевлаштування Вам знадобиться сезонна робоча віза в Польщу. Щоб відкрити таку візу, Вам потрібно отримати дозвіл від польської компанії-роботодавця. Але врахуйте: у документі чітко має бути зазначено, що Вас запрошують саме на сезонні види робіт.

Які роботи в Польщі є сезонними?

Сезонним вважається працевлаштування у таких сферах:

  • сільське господарство (збирання врожаю);
  • сфера послуг:
    • готельний бізнес;
    • ресторанний бізнес.

Це ті види робіт, попит на які є сезонним. Роботодавець заздалегідь повинен зареєструвати своє запрошення в ужонді, де на нього ставиться печатка. Після цього запрошення надсилається працівникові, і він може подавати документи на візу. Терміни отримання та ціна сезонної візи в Польщу будуть залежати від багатьох факторів.

Зверніть увагу: польські компанії, які працюють у сфері виробництва (заводи, фабрики, склади), будівництва, не мають права видавати запрошення на сезонні види робіт, тому що працюють цілий рік.

Особливості сезонної візи в Польщу

Є кілька переваг сезонної візи, в тому числі:

  1. Таку візу відкривають на 9 місяців: це вигідніше, ніж отримати піврічну візу.
  2. Відкривається швидше, ніж річна віза: на підготовку документів та отримання сезонної візи у вас піде в 2 рази менше часу.
  3. Перекриває коридор після піврічної візи.

Є й кілька нюансів про які потрібно знати:

  • Виїжджаючи з сезонною візою, Ви будете мати дозвіл влаштуватися тільки на сезонні роботи, тобто у сфері сільського господарства, туризму, ресторанного бізнесу.
  • Хоча віза відкривається на 9 місяців, вона дійсна лише до закінчення календарного року. Наприклад, якщо Ви відкриваєте візу у березні, то вона діятиме до листопада. Якщо ж Ви відкриєте візу в липні, термін її дії складе лише 6 місяців і закінчиться 31 грудня. Врахуйте цей нюанс.

Як бачите, у отриманні сезонної візи в Польщу в 2022 році є як свої переваги, так і низка нюансів, які потрібно враховувати.

Як перевірити сезонне запрошення в Польщу на оригінальність?

Незалежно від того як Ви отримали запрошення від польської компанії-роботодавця, Вам потрібно буде перевірити чи оригінал це і чи немає в ньому помилок. Будь-яка неправильно зазначена інформація, маленька помилка може стати причиною, щоб відмовити претенденту в отриманні візи.

Отримавши запрошення одразу перевірте всю інформацію, зокрема:

  • Дані про працівника. Перевірте всю інформацію у запрошенні: вона має повністю відповідати даним у Вашому закордонному паспорті. Не повинно бути жодних помилок та скорочень, не кажучи вже про виправлення.
  • Дані роботодавця. Перевірте, чи зареєстрована в Польщі ця компанія, чи не ліквідовано її, чи не накладено на неї штрафних санкцій, які забороняють видачу запрошень іноземним особам.
  • Умови роботи. Зверніть увагу, чи всі нюанси Вашої роботи (посада, зарплата, робочий графік) прописані в запрошенні.
  • Зовнішній вигляд. Зверніть увагу на сам бланк. У Польщі затверджено бланк запрошення, він має стандартну форму. Ваш бланк запрошення має йому відповідати.
  • Контактні дані польської компанії. У запрошенні зазначається номер польської компанії-роботодавця. Передзвоніть за цим номером і переконайтеся, чи він належить тій компанії, в якій Ви будете працевлаштовуватися. У разі потреби роботодавець повинен підтвердити, що він готовий прийняти Вас на роботу.

Якщо всі дані в запрошенні вказані правильно, Ви можете подавати пакет документів і чекати на отримання своєї сезонної візи.

Терміни виготовлення та ціна сезонної візи в Польщу

Щоб отримати сезонну візу, потрібно буде пройти кілька етапів:

  • отримати запрошення: його виготовлення займає близько 3-х тижнів;
  • записатися в чергу у візовий центр, час очікування може бути різним, залежно від регіону;
  • подати документи та чекати на підтвердження: отримання готової візи займає від 6-ти робочих днів.

Як бачите, якщо все правильно спланувати, візу можна отримати впродовж 1-го місяця.

Якщо у Вас є перевірена польська компанія-роботодавець, яка надасть Вам запрошення, можете орієнтуватися на таку ціну сезонної візи в Польщу:

  • Медичне страхування: вартість залежить від страхової компанії. Важливий нюанс: не кожна страхова компанія підходить для видачі страховки, необхідної для відкриття візи.
  • Візовий збір: становить 15 євро.

Досвід більшості українців показав, що зараз досить складно знайти перевіреного польського роботодавця на території України. Крім того, не кожен роботодавець має право видавати запрошення на сезонні роботи. Тому якщо Ви хочете отримати сезонну візу в максимально короткий термін, рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів.