Правила користування сайтом

Прочитайте уважно наведені далі Правила використання сайту «Перша Віза» (далі по тексту - Сайт).
Використання Сайту з метою отримання інформаційних послуг означає Вашу згоду з даними правилами. Якщо Ви не згодні з ними та не можете їм слідувати, радимо припинити використання даного вебресурсу.
1.Терміни й поняття, що використовуються в Угоді:
1.1. Правила використання вебресурсу «Перша Віза» (Угода) - це документ, який регулює його діяльність. Угода спільно із Політикою конфіденційності є договором між Користувачем і Сайтом.
1.2. Сайт - це інтернет-ресурс, створений для отримання певної інформації або послуг за допомогою глобальної мережі. Копіювання адреси Сайту заборонено. У кожного вебресурс є унікальна адреса.
1.3. Користувач - фізична особа, яка використовує інформацію або отримує послуги вебсайту.
1.4. Роботодавець - особа або підприємство, яке публікує вакансії на Сайті з метою залучення потенційних кандидатів на працевлаштування.
1.5. Послуга - інформація, яку можна отримати в результаті відвідування сайту. До послуг також належать персональні та публічні повідомлення.
1.6. Політика конфіденційності - Угода між Користувачем і Сайтом, в якій обумовлюються умови збору, зберігання та використання персональних даних.
2. Послуги сайту і порядок їх надання
2.1. У даній Угоді позначені умови надання послуг Сайту Користувачам, їх особливості, а також права та обов'язки Користувачів і вебсайт.
2.2. Користувач має право користуватися сайтом безкоштовно. Вебсайт не стягує ніяких комісій або плат за користування, проте залишає за собою право надавати додаткові платні послуги.
2.3. Послуги, які надає сайт:
• створення особистого профілю Користувача;
• доступ Роботодавців до профілів Користувачів;
• сортування та обробка анкет і оголошень;
• доступ Користувачеві до контактних даних роботодавців з метою подальшої співпраці.
3. Зобов'язання користувача
3.1. Користувач зобов'язаний ознайомитися з умовами користування Сайтом та дотримуватися їх, не порушуючи закон України й не зачіпаючи права інших Користувачів Сайту.
3.2. Користувач повинен подбати про захист своїх персональних даних, не передаючи їх третім особам.
3.3. При наданні інформації Користувач зобов'язаний використовувати правдиві дані про себе. Заборонено надавати неправдиву інформацію про себе або інших Користувачів ресурсу.
3.4. Користувач зобов'язується не здійснювати ніяких протиправних вчинків з метою нашкодити працездатності Сайту. Заборонено розміщувати вірусні програмні коди чи намагатися отримати оригінальні коди сайту. Також Користувачеві заборонено збирати, зберігати або використовувати особисту інформацію інших Користувачів.
4. Права Сайту
4.1. Сайт залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати або видаляти інформацію, що не відповідає правилам та вимогам Угоди або може заподіяти шкоду іншим Користувачам. Видалення даних відбувається без оповіщення Користувачів на власний роздум адміністрації ресурсу. Користувачі передають свої оголошення у власність Сайту.
4.2. Сайт не несе відповідальності за безпеку вебресурсів, посилання на які розміщені на ньому.
4.3. Сайт може редагувати опубліковану інформацію без попередження Користувачів і Роботодавців.
5. Відповідальність Сайту
5.1. Ресурс несе повну відповідальність за якість послуг, що надаються. Про всі зміни в умовах використання сайту, а також послуг, зазначених в п. 2.2 даної Угоди, адміністрація повинна інформувати користувачів за допомогою електронних повідомлень.
5.2. Вебсайт надає тільки ті послуги, які необхідні для можливості комунікації між Користувачами та Роботодавцями. Сайт не несе відповідальності за зміст повідомлень від Роботодавця або Користувача, що були залишені на Сайті або в персональній анкеті. Також він не гарантує точність інформації, яку сторони розміщують на ресурсі.
5.3. Сайт бере на себе відповідальність за поліпшення роботи сервісу та усунення технічних неполадок, проте не може гарантувати повну відсутність проблем в процесі використання сайту.
5.4. Сайт не несе відповідальності за негативні наслідки та збитки, які могли виникнути внаслідок використання ресурсу.
6. Захист персональних даних
6.1. Умови збору, зберігання та обробки персональних даних Користувачів описані в Політиці конфіденційності.
6.2. Вебресурс зобов'язаний зберігати й обробляти персональні дані відповідно до ЗУ "Про захист та обробку персональних даних". Зберігання інформації відбувається в межах даного вебсайту.
7. Інтелектуальна власність
7.1. Будь-яка відео-, аудіо- та текстова інформація, що розміщена на ресурсі, є його інтелектуальною власністю й охороняється законодавством.
7.2. Використовуючи Сайт, Користувач погоджується з тим фактом, що будь-яка інформація на ньому є захищеною авторськими правами та патентами. Копіювання та використання цієї інформації заборонено без письмової угоди Сайту.
7.3. Будь-який Користувач чи Роботодавець може бути притягнутий до відповідальності за неправомірні дії стосовно захищеної інформації. Використання інформації є порушенням прав інтелектуальної власності.
8. Спірні ситуації
8.1. Спірні ситуації, що виникли між сторонами, повинні вирішуватися шляхом переговорів між адміністрацією і Користувачем.
8.2. Якщо вирішити спір на рівні переговорів не вдалося, на протязі 30 днів необхідно звернутися до суду України.
9. Кінцеві положення
9.1. Сайт залишає за собою право змінювати та коригувати умови даної Угоди.
9.2. Угода може бути змінена в односторонньому порядку з метою поліпшення якості послуг, що надаються. Оновлена Угода набуває чинності з моменту її публікації на Сайті.
9.3. Скасування Угоди може бути виконане в будь-який час за умови передчасного оповіщення про це Користувачів ресурсу.
9.4. Дія даної Угоди може бути припинена в будь-який момент Користувачем без попереднього сповіщення.
9.5. Для отримання відповідей на питання, що стосуються роботи Сайту та його послуг, Користувачі можуть звертатися до адміністрації ресурсу за допомогою електронної пошти, зазначеної на сайті.