Візовий посередник VFS Global продовжить видавати візи

Візовий посередник VFS Global продовжить видавати візи

Українцям візу у Польщу продовжить видавати чинна компанія посередник VFS Global. Посольство Польщі в Україні уклало проміжну угоду з візовим оператором ще на 4-6 місяців. За цей термін посольство має остаточно обрати нову аутсорсингову компанію з візового обслуговування громадян України. Про це пише інформаційно-аналітичний центр «Перша Віза». Консульство Польщі в Україні, ще 30 вересня оприлюднили повторне рішення тендерної комісії. Надавати візові послуги з листопада мала грецька компанія Global visa Center World.

Про це у матеріалі «Посольство Польщі обрала нового переможця візового тендеру».

Однак, втретє будуть обирати агенцію з надання візових послуг. Два рази оголошували переможців тендеру і вдруге учасники оскаржували рішення. Апеляційний процес може затягнутися, невідомо коли приймуть остаточне рішення. Якщо за цей період не вирішать питання, приймати документи на польську візу будуть консульські установи Польщі в Україні, тобто будуть працювати без посередника. Компанія VFS Global 20 листопада повинна була припинити свою діяльність. Саме тому був оголошений тендер на обрання нового посередника з надання візових послуг українцям. Рішення посольства має визначити через яку компанію наступні три роки будуть видавати візи у таких містах: Київ, Вінниця, Львів, Луцьк, Одеса та Харків.

11 червня державне замовлення виграв французько-польський консорціум TLScontact - Personnel Service. У відповідь три компанії учасників з найменшими цінами оскаржили таке рішення та подали апеляцію. Натомість провели повторний тендер, де 30 вересня новим переможцем стала компанія Global Visa Center World. Учасники вдруге подали апеляцію на рішення Посольства Польщі в Україні. Зараз справу розглядають у Національній апеляційній палаті Польщі.