Топ-3 найкращих вакансій для молоді

Топ-3 найкращих вакансій для молоді

За даними дослідження аналітичного центру «Першої Візи» 53 % молоді до 35 років надають перевагу роботі за кордоном. Переважно вони або вже працюють, чи працювали в іншій країні, або задумувались про цю можливість. Польські роботодавці зацікавлені у працевлаштовані саме молоді. Вони більш амбіційні, працьовиті та швидше вчаться. Як показує статистика, молодь менш прив’язана до однієї країни, адже ще не створили свою сім’ю. Для того, щоб працювати та заробляти непогані кошти необов'язково треба мати кваліфікацію чи знання мови. У Польщі середня заробітна плата 23 - 30 тисяч гривень на місяць. За роботу недосвідченого фахівця - це майже втричі більше ніж в Україні. На польських підприємствах заохочують працювати молодь. Наприклад, для студентів та людей віком до 26 років ставка нетто за годину значно вища за інших. Українців цінують за їх працьовитість, тому на них є великий попит у Польщі. Ми підібрали топ-3 найкращих високооплачуваних вакансій, що зацікавить молоде покоління.

Пакувальник на складі Intercars

Європейський центр логістики та розвитку Intercars в Закрочимі - це один із найсучасніших складів у Європі. Основне завдання центру: при­йняття товарів від постачальників, обробка замовлень і відвантаження товарів клієнтам. Кожного дня з цього складу відправляються 250 тисяч товарів до філій, автосервісів та кінцевого клієнта. В обов'язки пакувальника входить робота зі сканером, працювати із сучасним обладнанням, контролювати якість та сортувати запчастини перед відправою. Насправді робота настільки автоматизована, що не потрібно таскати важкий вантаж, але постійно треба бути на ногах. Перед виходом на роботу роботодавець проводить навчання по всіх процесах, забезпечує робочим одягом та транспортом. Після перших днів, коли новий працівник ознайомиться з правилами роботи та експлуатації сканера, він починає працювати під наглядом бригадирів та керівників, які розмовляють українською мовою. Щоб поїхати на працю вам потрібно мати візу від 3 місяців. Також можливе працевлаштування за режимом "Без Віз". Робота виключно офіційна на umowa zlecenie. Щодо заробітної плати, українцям до 26 років ставка за годину 15,83 злотих. Для студентів ще більша зарплата - 18,30 нетто. Графік робот по 10 годин 5-6 днів на тиждень, також є можливість працювати на вихідних. На заводі передбачені премії від 1 000 до 3 000 зл. брутто за ефективність роботи. Премія залежить від результатів виконаних замовлень, чим менше помилок, тим більша премія. Система бонусів полягає в тому, що працівник отримує бали за кожне виконане замовлення. В кінці місяця бали додаються і перетворюються у злоті у вигляді премії. За проживання роботодавець вираховує 200 злотих. Відмінне розташування житла стосовно громадських пунктів, тобто продуктового магазину, такого як Biedronka, банк, медична клініка.

Працівник складу на комплектацію замовлень DHL

Склад дитячих іграшок DHL для магазинів SMYK знаходиться у місті Лодзь. Всесвітньо відома компанія DHL представлена на ринку не одне десятиліття. Спеціалізується на міжнародних перевезеннях, наданні кур'єрських і транспортних послуг. У обов'язки працівника складу входить комплектація інтернет замовлень та робота зі сканером. Товари не важкі, це дитячі іграшки, настільні ігри, дитячий одяг та інші товари. Робота підходить як для молодих хлопців, так і для дівчат. Працюючи на цьому складі студенти заробляють від 18 до 20 зл. нетто, робота у 2 зміни по 8-12 годин. У нічні зміни ставка ще більша, також є премії та надбавки. За місяць щонайменше студент буде отримувати від 23 000 гривень. Компанія забезпечує транспортом до роботи, також надає комфортне житло у приватному будинку за 200 злотих. З працівником підписується договір umowa zlecenie. Щоб працювати на складі, треба мати візу від 3 місяців, або можливе працевлаштування за режимом "Без Віз".

Італійський завод TP Reflex

Завод TP Reflex спеціалізується на виробництві деталей для посудомийних машин, таких відомих марок як Electrolux, LG, Whirlpool, Zanussi, Samsung. Працівники швидко адаптовуються до своїх обов’язків. Загалом робота полягає у пакуванні, доставленні деталей до місця праці. Також можна працювати на інших процесах, це виробництво самих деталей, відбір готових виробів, завішування і зняття деталей на конвеєрі. Робота не складна, але мануальна і стояча. Щоб працювати на заводі TP Reflex не потрібно мати відповідну кваліфікацію. Для кандидатів молодших 26 років - 14,77 зл/год нетто. Ставка для студентів - 18,30 зл/год нетто. Роботодавець надає можливість кожному працівнику записатися у професійну школу, щоб стати на нові епати праці та отримувати більшу ставку. Також надається житло, оплата в місяць 325 злотих, сума вираховується із заробітної плати. Щоб поїхати на працю потрібно мати візу від 3 місяців.