Склад INTERCARS

Склад INTERCARS

Склад INTERCARS

 • INTERCARS
  • Польща
  • Варшава
  • Пакувальник
  • На складах
Місячна зарплата
UAH = 19388 - 23580

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу: чоловіків і сімейні пари до 50 років.

Місто праці та оформлення: Zakroczym, powiat nowodworski (40 км на пн-зх від Варшави).

Зарплата: основна ставка 14,81 зл/год нетто. Для кандидатів до 26 років ставка 15,83 зл/год нетто. Для студентів (до 26 років) польського або українського вузу за наявності довідки про навчання ставка становить 18,30 нетто/год. Середня місячна заробітна плата становить орієнтовно 2 500,00 - 4 600,00 зл/нетто. На заводі передбачені премії від 1 000,00 зл до 3 000,00 зл. брутто і більше за ефективність роботи. Премія залежить від результатів виконаних замовлень, чим менше помилок, тим більша премія. Протягом перших 3 тижнів роботи премії немає. Заробітна плата виплачується 25 числа наступного місяця.

Графік роботи: робота з 08:00 по 18:00, 6:00 по 16:00 зміни по 10 годин 5-6 днів на тиждень + є можливість працювати в суботу за бажанням працівника. Орієнтовно 200 - 280 робочих годин на місяць (в залежності від кількості відпрацьованих годин).
Обідня перерва 30 хвилин.

Проживання: роботодавець забезпечує житлом. Оплата 200,00 зл в місяць. В кімнаті проживає до 6 осіб, є все необхідне для комфортного проживання. Повністю безкоштовний та комфортний транспорт від місця проживання до роботи (час у дорозі до 30 хвилин). Відмінне розташування житла стосовно громадських пунктів, тобто продуктового магазину, такого як Biedronka, банк, медична клініка.

Обов’язки:
 • Фізична робота на складі зі сканером і без. Контроль якості та сортування запчастин перед відправкою, обслуговування сучасного обладнання, комплектування автомобільних запчастин для відправки (за допомогою сканера), підтримка чистоти робочого місця. Перед виходом на роботу роботодавець проводить навчання по всіх процесах. Працівники мають план на годину 12,6 балів. Система бонусів полягає в тому, що працівник отримує бали за кожне виконане замовлення. Усі види робіт, від найпростішої ручної роботи до прибирання, складання картонних упаковок або очищення багаторазової пластикової упаковки від старих етикеток та їх маркування, від роботи з упорядкування товарів на складі, до роботи зі сканером, оцінюються певними балами. В кінці місяця бали додаються і перетворюються у злоті у вигляді премії.
Додаткова інформація:
 • Необхідні документи: щоб поїхати на працю вам потрібно мати візу від 3 місяців. Також можливе працевлаштування за режимом "Без Віз".
 • На складі заборонено палити, навіть на перерві, а також не можна користуватись телефоном під час роботи
 • Роботодавець забезпечує працівників робочим одягом, для кандидатів, які не відпрацюють 1 місяць, вартість одягу (близько 170,00 зл) буде утримана з з/п
 • Якщо працівник зробить понад 3 помилки на місяць, отримає лише 50% премії
 • Можна отримати аванс після 2 відпрацьованих тижнів
 • Гарантована допомога на початку працевлаштування - повне навчання на робочому місці протягом оплачуваного робочого часу та двотижневе впровадження під наглядом майстрів, керівників та кваліфікованих складів, які говорять українською мовою. Повне таке навчання-впровадження займає близько 2 тижнів і полягає у знайомстві з роботою сканера (в середньому достатньо 1-2 днів), ознайомленні з процедурами та правилами роботи в компанії та вивченні принципів бонусної системи. Після перших днів, коли новий працівник ознайомиться з правилами роботи та експлуатації сканера, він починає працювати під наглядом бригадирів та керівників. Приблизно через 1 (максимум 2 тижні) керівники проводять тест для перевірки знання процедур, під час якого вони можуть виявити можливі помилки, над якими далі вони будуть працювати разом із працівниками, щоб їх усунути і таким чином підвищити ефективність роботи. Потім, в середньому за ці 2 тижні, такий новий працівник стає незалежним повноцінним працівником складу, який вже працює самостійно та ефективно починає заробляти бонус.
Цікава інформація:
Безкоштовно забронювати вакансію