Збір урожаю полуниці

Збір урожаю полуниці

Збір урожаю полуниці

  • Німеччина
  • Дрезден
  • Різноробочий
  • Сільське господарство
Місячна зарплата

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу: жінок, сімейні пари.

Місто: поблизу міста Дрезден.

Зарплата: 12,00 євро / год брутто + премія. Орієнтовний місячний заробіток 2 300,00 – 3 500,00 євро брутто. Нетто – орієнтовно мінус 27% податок з доходу і соціальне страхування. В першому місяці вираховують 200,00 євро з зарплати за послуги з працевлаштування.

Графік: 6-денний робочий тиждень. Робота з 05:00 ранку до 16:00. Є перерва на обід - 1 година з 12:00 до 13:00 в приміщенні. Вихідний: 1 день на тиждень (як правило неділя). Робочий день триває від 9 до 12 годин. Залежно від різних обставин робочі години можуть варіюватися.

Мова: без знання німецької та англійської мови.

Проживання: вартість проживання становить 15,00 євро з особи за добу. Беруть заставу 200,00 євро при поселенні нових працівників, які через 3 місяці роботи за контрактом повертають. Оплатити за житло працівники повинні наступного дня після отримання зарплати. Проживання в гуртожитку квартирного типу. В кімнаті проживає по 2 особи. Житло повністю укомплектоване: кухня, холодильник, мікрохвильовка, плита, чайник, тарілки, кружки, столові прибори, каструлі та сковорідки, подушки, покривала, простирадла, душ, пральна машина, а також Wi-Fi і телебачення з підключенням до Youtube. Для здійснення приватних поїздок і покупок надається авто.

Харчування: не надається роботодавцем, але є кухня та все необхідне кухонне приладдя для приготування їжі. Безкоштовно видають пляшку води середнього розміру.

Тип працевлаштування: офіційне за договором на 3 місяці усім. Якщо працівник звільняється до закінчення 3-місячного терміну, йому не повертають заставу 200,00 євро.

Необхідні документи: паспорт закордонний, 24 параграф (Fiktionsbescheinigung або Aufenthaltserlaubnis, Arbeitserlaubnis), (Fiktionsbescheinigung – це внутрішній тимчасовий документ, який підтверджує, що Ви подали заяву на оформлення Aufenthaltstitel та очікуєте його. Отримати одразу Aufenthaltstitel не вийде, адже посвідка друкується у Федеральній друкарні в Берліні та цей процес може тривати декілька тижнів.), або допоможуть з реєстрацією.

Обов’язки:
 • збір урожаю полуниці.
Вимоги:
 • хороший стан здоров’я;
 • без шкідливих звичок.
Додаткова інформація:
 • розгляд кандидатів відбувається індивідуально за документами;
 • тривалість роботи: 90 днів.

Відгуки наших клієнтів (0)

Безкоштовно забронювати вакансію