Виробництво та пакування косметичних засобів

Виробництво та пакування косметичних засобів

Виробництво та пакування косметичних засобів

  • BELL
    • Польща
    • Варшава
Місячна зарплата

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу: чоловіків та жінок віком до 45 років.

Місто: Jozefow (околиця Варшави).

Зарплата: 14,00 зл/год нетто працівникам молодших 26 років 15,00 зл/год нетто. За перевиконання норми передбачені премії.

Графік роботи: робота по 12 годин 5 днів в тиждень, зміни денні та нічні, субота та неділя вихідний.

Проживання: для працівників надається хостел, квартира або приватний будинок оплати лише за комунальні послуги 350,00 злотих вираховують із заробітної плати.

Тип працевлаштування: Робота лише офіційна. Із працівником підписується договір.

Вид трудового договору: Umowa zlecenie.

Необхідні документи: щоб поїхати на працю вам потрібно мати візу від 3-х міс. або можливе працевлаштування за режимом "Без Віз".Вимоги:
  • Знання польської мови на комунікативному рівні
Обов'язки:
  • Робота полягає у виготовленні та пакуванні косметичної продукції, баночку для кремів, щіточки для вій, олівці і т.д. Чоловіки працюють на виробничих машинах.
Додаткова інформація:
  • Для оформлення медичних документів з собою потрібно мати 200,00 злотих.
  • Необхідні документи: Щоб поїхати на працю вам потрібно мати візу від 3 міс або працевлаштування по режиму "Без Віз".
Цікава інформація:
  • У XX ст. популярність косметики швидко зросла. Косметика все більше використовується дівчатами в юному віці, особливо у Сполучених Штатах Америки. Через швидке зменшення віку користувачів косметики, багато компаній головних брендів та дорожчих продуктів сприяють зростанню ринку за рахунок впровадження ароматніших помад і блисків, косметики, упакованої в яскраві блискучі упаковки, продажу та реклами залучаючи юних моделей. Соціальні наслідки омолодження стандартів краси привернули велику увагу в засобах масової інформації за останні декілька років. Критика щодо косметики надходила з різних джерел, включаючи деякі феміністські, релігійні групи, борців за права тварин, авторів та зацікавлених суспільних груп. Зростає переконання про перевагу косметиці, яка нібито без отруйних компонентів, особливо отриманих з нафти, лаурилсульфату натрію (SLS), і парабенів.

Відгуки наших клієнтів (0)

Безкоштовно забронювати вакансію