Працівник на складі ТESCO

Працівник на складі ТESCO

Працівник на складі ТESCO

  • Польща
  • Гливиці
  • Різноробочий
  • На складах
Місячна зарплата

Опис вакансії

Кандидати: чоловіки, жінки, пари до 35 років;

Місто праці: Глівіце (Gliwice).

Зарплата: робота на акорд, залежить від виробітку, а саме від кількості зроблених замовлень і швидкості виконання. В середньому заробітна плата від 3500,00 зл до 5000,00 зл, в залежності від виробітку.

Для кандидатів до 26 років +1,00 зл/год.

Графік роботи: з неділі до понеділка по 8-12 робочих годин. Графік може змінюватися в залежності від кількості замовлень. Субота – вихідний.

Проживання: для працівників надається квартира, хостел або приватний будинок, 3-5 осіб в кімнаті. Проживання БЕЗКОШТОВНЕ. Роботодавець організовує доїзд до місця роботи – 100,00 зл в місяць.

Тип працевлаштування: робота лише офіційна. З працівником підписується договір.

Вид трудового договору: Umowa zlecenia.

Обов’язки:
 • Робота полягає на комплектуванні продовольчих товарів за допомогою електричних візків і сканера (збір замовлень для магазинів).
Додаткова інформація:
 • Роботодавець надає робочий одяг (штани та взуття) – вартість вираховується з першої заробітної плати - близько 120,00 зл. Кофту потрібно мати власну.
Цікава інформація:
 • Tesco PLC — британська транснаціональна корпорація, основним напрямом діяльності якої є продаж продуктів і товарів загального вжитку. Штаб-квартира компанії — у Чесханті, Велика Британія.[4] Це третій за валовим доход рітейлер у світі (після Wal-Mart і Carrefour) і другий за чистим прибутком (після Wal-Mart).[5][6] Компанія має магазини в 14 країнах Азії, Європи та Північної Америки і є лідером продуктового ринку у Великій Британії (де вона має частку ринку близько 30 %), Малайзії, Ірландії і Таїланду. Назва «Tesco» вперше з'явився в 1924 році, після того, як Коен придбав партію чаю у компаніїї T.E. Stockwell і об'єднав ініціали з першими двома букви свого прізвища (Cohen),[7]. Перший магазин Tesco був відкритий у 1929 році в графстві Міддлсекс, що в Північному Лондоні. Його бізнес швидко розвивався, і до 1939 року у нього було більше 100 магазинів Tesco по всій країні. На початку своєї діяльності компанія була представлена лише у сегменті продуктових магазинів, проте з початку 1990-х років стратегія Tesco дещо змінилась: її бізнес став більшою мірою диверсифікований географічно і в таких областях, як роздрібна торгівля книгами, одягом, електронікою, меблями, бензином і програмним забезпеченням; фінансові послуги; телекомунікаційні та Інтернет-послуги; завантаження музики. Внаслідок цього кількість магазинів зросла із 500 в середині 1990-х до 2500 п'ятнадцять років потому.

Відгуки наших клієнтів (0)

Безкоштовно забронювати вакансію