Працівник на склад ZALANDO

Працівник на склад ZALANDO

Працівник на склад ZALANDO

  • Польща
  • Познань
  • Пакувальник
  • На складах
Місячна зарплата
UAH = 18340 - 26200

Опис вакансії

Кандидати: чоловіки, жінки, сімейні пари віком до 50 років.

Місто праці: Свебодзін (Świebodzin) 1 год від м. Познань.

Зарплата:

- 14,78 зл/год (нетто) для працівників до 26 років,

- 13,83 зл/год (нетто) для працівників від 26 років.

+ Премія за продуктивність (близько 500,00 зл /міс., але може бути навіть понад 1000,00 зл/міс. В залежності від виробітку).

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю, 3 зміни по 8 годин (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00). Залежно від надгодин графік може змінюватися. Можуть бути робочі суботи. Перерва 30 хв (15 хв оплачувана, 15 хв неоплачувана).

Проживання: Для працівників надається хостел. 3-4 людини в кімнаті. Проживання БЕЗКОШТОВНЕ! Оплата за комунальні послуги 300 злотих в місяць. Дані кошти вираховуються із зарплати. Також при поселенні на житло оплачується 100,00 злотих – застава, яка повертається в останню заробітну плату після закінчення трудового договору, якщо на помешканні нічого не зникло та не було пошкоджено.

Вид трудового договору: Umowa zlecenie.


Обов’язки:
 • Робота полягає на розпаковуванні повернень, скануванні штрих-кодів за допомогою сканеру, де буде показано, що потрібно повернути і працівник повинен перевірити, чи відповідає повернення тому, що зображено на екрані, чи немає пошкоджень, забруднень і т.д. Якщо все в порядку – товар потрібно скласти та спакувати.
Додаткова інформація:
 • Робота на складі німецького інтернет-магазину. Робота з одягом, аксесуарами і біжутерією відомих світових брендів: Armani Jeans, Michael Kors, Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein і багатьма іншими; головною вимогою є вміння користуватися комп'ютером, перед виходом на роботу кандидати здають тест на знання комп’ютера; роботодавець забезпечує робочим одягом
Цікава інформація:
 • Заснований в Німеччині сервіс став популярним у всьому світі за рахунок величезного вибору взуття різних марок і фасонів. Згодом асортимент був розширений одягом для всієї родини і аксесуарами. Повсякденний, спортивний святковий, верхній - сайт Заландо на своїх сторінках зібрав одяг на всі випадки життя від відомих виробників. Тут немає обмежень за віком користувачів, кожен знайде рішення до смаку.
Безкоштовно забронювати вакансію