Пакування печива

Пакування печива

Пакування печива

  • Польща
  • Катовіце
  • Вантажник
  • Пакувальник
  • Різноробочий
  • На заводі
Місячна зарплата

Опис вакансії

Діяльність: компанія Lambertz Group є одним з виробників патентованих нюрнберзьких пряників (фабричні марки Хеберлайна-Метцгера, Вейса, Вольфа). На ринку з 1688 р, і зараз займає почесне місце лідера світового ринку осіннього і різдвяного печива. Крім того, асортимент продукції фірми охоплює сегменти ринку всесезонної випічки, свіжої випічки, тортів, органічної випічки, шоколаду та нуги, а також три класичних німецьких найменування (за походженням): Aachener Printen, Nürnberger Lebkuchen і Dresdner Stollen.

Кандидати: жінки та чоловіки від 18 до 50 років.

Місто праці: Katowice (Ruda Śląska).

Зарплата: 17,60 зл / год нетто.

Графік роботи: робота в 2 зміни 6 днів на тиждень по 12 годин. Час роботи на фабриці згідно з регламентом. Кожні 3 години перерва (дві перерви по 10 хвилин + 1 перерва 15 хвилин). Завод працює цілодобово, 7 днів на тиждень.

Проживання: сплата за комунальні послуги становить 350,00 злотих в місяць. Будинки з кімнатами по 3-4 людини, в одному з будинків є кімната з двох'ярусними ліжками на 8 осіб (але так як в цій кімнаті проживають співробітники які ходять в різні зміни, то за фактом в кімнаті проживає 4 чоловік денної зміни і 4 людини нічної зміни. Працівники перетинаються тільки в моменті перезміни на фабриці). Немає окремих кімнат для сімейних пар.

Обов’язки:

 • робота для жінок на конвеєрі - переважно сидяча (викладання печива), а так само стікерування товару, пакування картону з печивом в ящики;
 • робота для чоловіків полягає в піднесенні ящиків з печивом для жінок;
 • упаковка печива в картонні ящики і відкладання їх на палети;
 • вивезення палет на склад готової продукції;
 • працівник не закріплений за конкретним робочим місцем. На протязі робочого дня, може кілька разів змінюватися робоче місце. Це залежить від виробленої в даний момент продукції. Або заміна робочого місця на розсуд керівника або бригадира зміни.

Додаткова інформація: робота при температурі +13 - +15 градусів. Шум в залах продукції - помірний. Різких, яскраво виражених запахів немає. Забезпечують одноразовими фартухами та шапочками. Одноразова оплата за взуття 50,00 злотих. Одноразова оплата за довідку від лікаря до української сан. книжці - 30,00 злотих. Одноразова оплата за санкнижку (якщо немає української) - 150,00 злотих. Медицина праці - 75,00 злотих. Оплата за проїзний квиток - 130,00 злотих щомісяця. Кожен працівник буде мати шафку для одягу і їжу. В кожній роздягальні є душ кабіни. В їдальні є холодильник, мікрохвильова піч, автомат з кавою. В їдальні можна їсти печиво. Є приміщення для куріння.

Вид трудового договору: Umowa zlecenia.

Відгуки наших клієнтів (0)

Безкоштовно забронювати вакансію