Штурм кордонів Польщі!

В Польщі ситуація на кордоні із Білоруссю надзвичайно критична. З кожним днем потік нелегалів масово штурмують кордони з Білорусі в Польщу, щоб потрапити у Євросоюз. Про актуальну тему дивись у відео на You Tube каналі  «Штурм кордонів Польщі!».

Ще наприкінці травня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що більше не затримуватиме нелегалів, які намагаються через Білорусь потрапити на територію ЄС. По суті, це є гібридною війною проти Євросоюзу. Від цього вже постраждала Литва та Латвія. На черзі була Польща, яка на початку вересня оголосила надзвичайний стан, він діє у всіх прикордонних районах, що межують з Білоруссю. Зараз країна усіма методами намагається призупини потік нелегальних мігрантів. А Німеччина пропонує фінансову допомогу та своїх прикордонників. 

Останнім часом прикордонники постійно фіксують порушення з боку українців, які допомагають нелегалам перетнути кордон. Так, наприклад, українець перевозив 27 нелегалів з Іраку. Українця затримали прикордонники поблизу населеного пункту Радзивіллув.


Ще один українець попався в Польщі на перевезенні нелегалів. У Підляському воєводстві правоохоронці зупинили “Мазду”, де знаходились 10 людей, які нелегально перетнули кордон. Ще виявилось, що в українця була заборона на керування автомобілем.

Також  у Великопольському воєводстві перекинувся мікроавтобус з нелегалами, водієм якого знову ж таки був українець. Він перевозив 15 осіб без документів з Туреччини та Іраку, щоб потрапити до Німеччини.


Схожа ситуація відбулася у Любуському воєводстві, але без ДТП. Громадянка України перевозила у вантажному мікроавтобусі на чеських номерах 41 нелегального мігранта з Іраку й Туреччини.


Це не єдині випадки перевезення українцями нелегалів. З кожним днем українські та польські новини повідомлять про черговий незаконний перетин кордону, та спробу перевезення нелегальних мігрантів.