Польща скоротила карантин!

Польща скоротила карантин!

Польща скорочує термін перебування на карантині: основні зміни Після зниження кількості захворювань на Covid-19 польський уряд послаблює низку карантинних обмежень.

Від 11 лютого буде скасовано карантин для тих, хто контактував з хворими на коронавірус, а від 15 лютого термін ізоляції для інфікованих скоротять з 10 до 7 днів. Про це повідомляє «Польське радіо».

Як зазначає міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський, такі зміни запровадять на основі зменшення кількості госпіталізацій та суттєвого зниження кількості заражень, які спостерігалися уже 8 лютого.

Карантинні обмеження також послаблять і для «в’їзного» карантину. Відтепер однотижнева ізоляція діятиме лише для приїжджих з-за меж Шенгенської зони. В інших випадках – карантин скасовано. Для невакцинованих осіб термін самоізоляції скоротять до 7 днів. Зауважимо, що вже від 21 лютого польські школярі повернуться до стаціонарної форми навчання.

Зважаючи на позитивну динаміку перебігу захворювань, уряд Польщі прогнозує продовження послаблень карантинних обмежень і в березні, зокрема носіння масок в приміщеннях не буде обов’язковим, а лише рекомендованим МОЗ.