Новий залізничний рейс до Чехії

Новий залізничний рейс до Чехії

Для здійснення евакуацій всіх охочих громадян України Укрзалізниця спільно з закордонними партнерами збільшує кількість міжнародних рейсів.

Від 2 березня курсуватиме безкоштовний евакуаційний рейс з вокзалу міста Чоп до Праги. Про це повідомляють на офіційній сторінці Укрзалізниці в телеграмі.

Рухомий склад надано чеським перевізником. Поїзд зупинятиметься на території Словаччини та Чехії, прямує через Кошіце, Остраву та Прагу.

Відправлення відбудеться о 16:40 год, однак митний контроль варто пройти до 15:30 год. Посадка на поїзд здійснюється за за наявності квитка та закордонного паспорта. Пріоритет надається жінкам та дітям.

Нагадуємо, що зі залізничної станції “Чоп” щотри години курсують регулярні поїзди Чоп-Захонь, що в Угорщині. На залізничних вокзалах організовано харчування та медична допомога.

Зауважимо, що потрапити на територію Польщі також можна потягами, які курсують з Одеси та Львова. Зокрема, протягом дня курсують човникові рейси електричок сполученням “Львів-Перемишль” та потяг “Одеса - Перемишль”, що прямує через Львів. О 13:30 год відправляється потяг “Львів-Хелм”, а о 06:25 год та о 10:25 год курсує рейс “Львів-Грубешів”.