Актуальна інформація щодо черг на кордоні

Актуальна інформація щодо черг на кордоні

Ситуація на західному кордоні стабілізується, проте великий потік людей й надалі спостерігається.

За добу 8 березня державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 120 тисяч осіб та майже 15 тисяч транспортних засобів. А це на 10% менше за попередню добу. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Станом на 9 год 9 березня 2022 року, на виїзді з території України в напрямку Польщі не зафіксовано руху в “Ягодині”, “Устилугу” та “Смільниці”. Всього лише 10 легкових автомобілів спостерігається в “Угриневі”. Активними для перетину кордону наразі є такі пропускні пункти: “Рава-Руська” (250 л/а, 35 автобусів), “Грушів” (180 л/а, 30 автобусів), “Краківець” (140 л/а, 35 автобусів) та “Шегині” (80 л/а, 17 автобусів). Пішоходів на цих пунктах пропуску не зафіксовано.

Для того, аби потрапити до Словаччини, радимо прокласти дорогу через “Малі Селменці”, там зараз вільно. В прикордонному пункті “Малий Березний” відзначено 200 автомобілів, а в пункті пропуску “Ужгород” - 100 автомобілів та 2 автобуси.

На кордоні з Угорщиною незначна завантаженість спостерігається лише в “Лужанці” (15 автомобілів), “Дзвінковому” (10 автомобілів) та “Тисі” (10 автобусів).

Черг на прикордонних пунктах для руху в сторону Молдови та Румунії не зафіксовано, окрім пункту пропуску “Порубне” (100 автомобілів).