м. Рівне, Проспект миру 11, офіс №19
098 767 06 06
  • 066 767 06 06
  • 073 767 06 06
  • 099 767 06 06
  • 050 767 06 06
Ліцензія №1615
< Повернутися назад

ВИГОТОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ DAIKIN

Тип вакансії: Палаюча
Номер вакансії: 156
Вік і стать: Жінки / Чоловіки / Cімейні пари від 18 до 55 років
Досвід роботи: Без досвіду роботи

Чехія, Плзень

Задати питання
UAH = 20000 - 45000
PLN ≈ 2845 - 6401
USD ≈ 752 - 1692
EUR ≈ 667 - 1500

Детальний опис вакансії

ВИГОТОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ DAIKIN. ЧЕХІЯ

1) Кандидати : Чоловіки, жінки та сімейні пари віком до 55 років.

2) Чехія, місто праці Плзень

3) Зарплата : Від 100крон + додаткове преміювання. В середньому ставка 115-130 крон.
Є можливість отримувати аванси.

4) Графік роботи: Обовязкові години Пн-Пт -8 годин. Решта надгодин дається по бажанню, продуктивності вашої праці та загруженості заводу. Із середини та кінця весни максимальний пік замовлень. 

5) Проживання: Проживання надається. В середньому ціна 4500крон в місяць. Проживання: В 80% надається комфортабельна квартира із усіма зручностями. Також можливо дуже рідко гуртожиток ,або приватний будинок. В кімнатах орієнтовно проживає 3-4 чоловік.

6) Вид трудового договору : Офіційне працевлаштування по чешській робочій візі.

7) Вихід на роботу можливий через 1-2 дня після приїзду.

8) Обовязки: Робота полягає в складанні і монтажі деталий за конвеєром. Є кілька типів виконуваних робіт, як з дрібними деталями, так і з великими. В основному це виробництво, фарбування, компоновка і збірка з готових деталей. Процес в який входять: підготовка всіх компонентів, яка відбувається на складі вже з частковою складанням; закручування металевих і пластикових деталей електричної викруткою; ручна пайка деяких з'єднань; наступна компоновка всіх деталей; тестування; упаковка та відвантаження готових продуктів.Збірка є компоновку з 2-5 деталей, мікросхем і кабелів, яка виробляється на рухомому конвеєрі, тобто оператор зобов'язаний встигнути виконати цикл операцій по компоновці частин згідно зі схемами і інструкцій з сборке.Процесс збірки проводиться на конвеєрі. Кожен оператор, для спрощення і прискорення етапу зборки а так само зменшення помилок і недоліків в збірці, виконує вузький спектр операцій.

9) Додаткова інформація:
- Надається по бажанню комплексне харчування за 20-30 крон.

Робота «на ногах», помірної складності. Робота вимагає уважності і старання і точності. Всі оператори навчаються процесу складання і вмінню користуватися схемами і керівництвом по збірці. Перш, ніж майбутні оператори приступлять до випробувального терміну роботи, всі повинні пройти тестування, яке складається з трьох частин: 1. Тест на знання техніки безпеки, з якою всіх кандидатів попередньо ознайомлюють. Дана частина тесту являє собою 18 запитань і три варіанти відповідей до кожного питання. Кандидат зобов'язаний відповісти правильно мінімально на 14 питань. Тест російською мовою і не складний. (Приклад питання: Чи можна слухати музику в навушниках під час роботи? Або: чи зобов'язаний оператор носити на робочому місці робочу форму і спеціальне взуття, які видаються кожному оператору на фабриці?) 2. Математичний тест. Являє собою елементарну арифметику. Завдання на додавання, віднімання, множення і ділення. А так же тест на внимательность: умение читать коды из 10 символов (букв с цифрами). В этом тесте приводятся две колонки с одинаковыми, но написанными в разном порядке, кодами. Все что нужно – это найти одинаковые и отметить их (скомбинировать).
3. Тест на закручування шурупів електричної викруткою. Це найпоширеніший вид роботи у операторів, що вимагає точності, швидкості і автоматизму. Перш, ніж кандидати будуть здавати цей тест, вони зобов'язані пройти навчання правильності виконання (техніка) і тренування до даного тесту. Кандидати будуть зобов'язані закриття 9 шурупів за 30 секунд.
Вся підготовка та тренування до майбутніх тестів буде проходити в спеціально відведеному для цього тренувальному центрі нашої фірми за участю координаторів, які допомагають усім справлятися з поставленим завданням.
Всі кандидати тестуються два дні по 8 годин на день. Після успішного складання тестів - ці два дні оплачуються як робочі за повною ставкою.
Кожному працівнику після успішного складання тестів видається робоча форма (спецодяг): футболки, штани, куртка. Спецодяг поворотна (за виключення штанів), в разі неповернення вартість спецодягу утримується із зарплати працівника. Штани не повертаються та сплачуються працівником з першої зарплати. Вартість штанів - 400 чеських крон. Так само працівник по техніці безпеки зобов'язаний працювати в спеціальному взутті. Взуття оплачується працівником самостійно, або вартість взуття утримується з заробітної плати працівника. Надалі взуття і штани залишаються у власності працівника і не повертається при звільненні. Якщо працівник вже має відповідну вимогам взуття, він має право користуватися їй, що не набуваючи нову пару. Так само працівникам видається пластикові картки з чіпом і ідентифікаційним номером. Дану карту працівники будуть зобов'язані повернути координатору при закінченні роботи. У разі втрати або псування карти працівники відшкодовують збитки в розмірі від 100 до 300 крон. Так само видається всім працівникам видаються ключі від роздягальні і особистої шафки, які, після закінчення трудового договору, необхідно повернути координатору. У разі не повернення ключів, їх вартість в розмірі 100 крон, буде утримано із зарплати працівників. Працювати на фабриці можна тільки в робочому одязі і спеціальному взутті. Робочий графік: з понеділка - по п'ятницю 8 годинний робочий день з перервою на обід (перерва на обід - 30 хвилин), 2х-3х змінний графік. Стандартна робоча зміна 160-180 годин за місяць. Є можливість понаднормових і можливість не постійних підробітків.
На робочих місцях помірно-низький шум при виробництві, не шкодить слуху. Ні хімічного виробництва. А якщо і застосовуються хімічні матеріали, то тільки в дуже обмежених кількостях і вигляді спреїв. Робочі зали (цехи) чисті, сухі і теплі. Робота фізично не важка, тому однаково підходить як чоловікам, так і жінкам.
Робота вимагає уважності та відповідальності (дотримання передбачених норм, правил і технік). Обіди на робочих місцях вартістю - 20-30 чеських крон і включають в себе перше і друге блюдо, з можливістю вибору. Обіди працівникам нараховують на електронну карту (з чіпом). Після чого загальна вартість обідів за місяць утримується з заробітної плати. Працівники не зобов'язані купувати обіди і можуть приносити з собою власну їжу. Заробітна плата на постійному місці роботи тарифікується від 100 крон / год і залежить від кількості відпрацьованих годин, премій і бонусів, оплачуваних за якісну роботу. Додатково можливо окреме преміювання від керівників виробничих ліній, залежне від продуктивності праці і якості виконуваної роботи. Визначається безпосередньо керівником виробничої дільниці по кожному працівнику індивідуально. В середньому заробітна плата варіюється від 115 - до 130 крон за годину.

Робочі місця знаходяться в 15 хвилинах їзди громадським транспортом від центру міста (район BORY). До роботи працівники добираються самостійно (автобуси і тролейбуси їздять з усіх частин міста). Транспорт в межах міста працівник оплачує сам. На прохання працівника, координатори можуть допомогти придбати проїзний місячний абонемент, який суттєво економить транспортні витрати.

10) Необхідні документи : Чешська робоча віза відкрита під даний завод.

11) Приїзд: На дану вакансію приїзд можливий від сьогодні при наявності чешської візи оформлених по документах із цього заводу.
Якщо Вас зацікавила дана вакансія телефонуйте на вказані номери телефонів на картинці.

Всеукраїнська Компанія «ПЕРША ВІЗА» Ліцензія №1615

Задати питання З радістю відповімо на ваші запитання
або
Надіслати резюме Знайдемо для вас підходящу роботу
Менеджер

Добрий день. Мене звати Юля. Я - менеджер компанії «Перша Віза».

Давайте я Вам зателефоную і підберу кращу роботу для Вас всього за кілька хвилин?

Дякую, не потрібно.
Менеджер

Добре!

Юля чи інший вільний менеджер передзвонить вам в найближчий час!

Добре, чекаю дзвінка!