Столяр (збирання меблів на яхти)

Столяр (збирання меблів на яхти)

Столяр (збирання меблів на яхти)

    • Польща
    • Гданськ
    • Столяр
    • На заводі
    • На фабриці
Місячна зарплата
UAH = 27700 - 33240

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу : чоловіків віком до 60-ти років.

Місто: Робота на двох філіях Страшин, Вішлінка. Приїзд на оформлення в Гданськ.

Зарплата: 17,00 зл/год нетто з подальшим підвищенням, в залежності від досвіду і від уміння працювати.

Графік роботи: з Пн-Пт по 10 годин з 07:00 до 17:00. Субота з 7:00-15:00 (в місяць можна напрацювати близько 230 годин, є можливість працювати надгодини).

Проживання: житло знаходиться в м. Прущ Гданський. В кімнаті проживає 3-4 осіб. Сплата за комунальні послуги становить 350,00 злотих в місяць.Вирахування здійснюється із зарплати.

Обов’язки: Робота полягає у виробництві меблів на яхтах з фанери, з наступним ламінуванням її шпоном з різних цінних порід дерев. Також столяра займаються укладанням дерев'яних підлог на палубі.

Додаткова інформація: Трансфер до роботи – 100 злотих. Потрібно мати свій робочий одяг та взуття, забезпечують лише распіраторами та масками. Так само на момент карантину дотримання всіх санітарних норм, робота в масках.

Вимоги: Досвід роботи мінімум 2 роки. Кандидат повинен вміти працювати на форматно-розкрійному верстаті, (пила) електричним лобзиком. Майбутній кандидат повинен бути самостійним у своїх рішеннях і вміти мислити творчо. Знання польської мови (розуміння, уміння відповісти).
Тип працевлаштування: Робота лише офіційна. Із працівником підписується договір. 
Вид трудового договору: Umowa zlecenia.
Необхідні документи: Щоб поїхати на працю вам потрібно мати Візу від 3-ох місяців. Можливе працевлаштування по режиму "Без Віз”.

Програма подяки