Пакувальник цибулі

Пакувальник цибулі

Пакувальник цибулі

  • Польща
  • Бидгощ
  • Пакувальник
  • Різноробочий
  • На фабриці
Місячна зарплата
UAH = 27700 - 33240

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу : чоловіків, жінок, сімейні пари віком до 50-ти років. (в гарній фізичній формі, відповідальні, працездатні).

Зарплата: 13 зл/годину, в місяць в середньому +250 годин.

Графік роботи: з пн-сб по 8 год + над години до 12,6 днів на тиждень в 3 зміни ( з 7:00 до 15:00, з 15:00 до 23:00, з 23:00 до 7:00). Кожних дві години перерва по 25 хв.

Проживання: надається БЕЗКОШТОВНО хостел, 150 зл/міс. комунальні послуги. Житло з хорошими умовами, живуть по 2-4 людини в кімнаті. Від житла до роботи 20 хв. пішки.

Обов’язки:

 • вантажівки привозять на виробництво вже почищену цибулю у великих контейнерах. Приїжджає погружчик, забирає контейнери і везе на самий початок виробництва. Після цього працівник приєднує контейнер з цибулею до спеціального погружчика, який перевертає контейнер на конвеєр. Після цього цибуля потрапляє в машину, яка ріже її на дрібні шматочки. Порізана цибуля їде по конвеєру, який далі ділиться на 4 конвеєра, в кінці якого стоїть працівник і відважує порцію цибулі 20 кг в спеціальні щільні мішки, які знаходяться в картонних коробках. Після цього коробки з запакованою цибулею треба відкладати на конвеєр. Потім погружчик забирає готову продукцію, яка в подальшому потрапляє в маркети різних країн;
 • упаковка цибулі на початковому етапі;
 • запаювання пакета зі зваженою цибулею (пакети 18-20 кг) за допомогою спеціальної машини та укладання пакетів на палети. Упаковки піднімають лише чоловіки.

Додаткова інформація: для роботи потрібен свій теплий одяг (кофта, штани, кому в чому зручно). Взуття видають (резинові чоботи). Температура на виробництві +10. Для роботи потрібна санітарна книжка – вартість 150,00 зл. з вирахуванням з першої з/п. Протягом трьох днів збирають аналізи, самі заносять в санстанцію, відповідь потрібно чекати 2-3 дні. В п’ятницю санстанція не працює.

Так само на момент карантину дотримання всіх санітарних норм, робота в масках.

Тип працевлаштування: Робота лише офіційна. Із працівником підписується договір.

Вид трудового договору: Umowa zlecenia.

Необхідні документи: Щоб поїхати на працю вам потрібно мати Візу від 3-ох місяців. Можливе працевлаштування по режиму "Без Віз" при наявності вільних місць.

Програма подяки