Виготовлення, упаковка і підготовка до відправки готової продукції (напівфабрикати)

Виготовлення, упаковка і підготовка до відправки готової продукції (напівфабрикати)

Виготовлення, упаковка і підготовка до відправки готової продукції (напівфабрикати)

  • Польща
  • Катовіце
  • Пакувальник
  • Різноробочий
  • Кухар
  • На фабриці
Місячна зарплата
UAH = 27700 - 33240

Опис вакансії

Запрошуємо на роботу:жінок, сімейні пари віком від 20-ти до 50-ти років.


Зарплата: 13,78 зл/годину нетто.
Графік роботи: Пн-Пт (денна зміна з 6-ої до 18-ої, нічна зміна з 18-ої до 6-ої). Також є можливість працювати у суботу (денна зміна з 6-ої до 14-ої, нічна зміна з 22-ої до 6-ої). Загальна кількість робочих годин у місяць від 280+
Проживання: орієнтовно 3-4 чоловік або по 2 пари. Сплата за комунальні послуги становить 200,00 зл. Житло знаходиться від місця праці орієнтовно у 2,5 км. 20-30 хвилин пішки або 86,00 зл проїзний на місяць, 45,00 злотих компенсує фірма. Є інтернет, всі умови. З собою мати постільну білизну, посуд свій (на хостелі посуд для загального користування).
Обов’язки:
- виготовлення, упаковка, фасування, сортування, зважування продукції;
- контроль якості упаковки і стікерування виробів;
- підготовка продукції до відправки (викладка на палети, палетування);

Додаткова інформація: спецодяг (халат, взуття) видається безкоштовно, 2 перерви по 15 хвилин. Робота в приміщенні ( гарячий цех температура від +20+25°C; холодний цех від +5 до 10°C). Мед комісія + санітарна книжка 200,00 зл. вираховують із зарплати (100,00 зл вираховується з першої зарплати і 100,00 зл. потрібно мати з собою з самого початку). Для прискорення проходження медичної комісії прохання з собою мати флюорографію або фото флюорографії. На території підприємства є чайник, мікрохвильова піч, поруч столова. Досвід роботи не потрібен. Запаху немає, дуже чисто. Є можливість купувати продукцію заводу зі знижкою.
Тип працевлаштування: Робота лише офіційна. Із працівником підписується договір. 
Вид трудового договору: Umowa zlecenia.
Необхідні документи: Щоб поїхати на працю вам потрібно мати Візу від 3-ох місяців, можливе працевлаштування по режиму "Без Віз".
Програма подяки