Робота в Польщі взимку

123 вакансій за заробітною платнею від 27350 до 61538 грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі взимку

Робота в Польщі для чоловіків на зиму

Оскільки в останні роки в Україні спостерігається значне падіння економіки, зростання безробіття та зниження заробітних плат, корінне населення намагається перебратися за кордон, щоб заробити гроші на життя. Найчастіше для працевлаштування співвітчизники обирають Польщу - найближчу європейську країну, що багато в чому схожа на батьківщину. Робота в Польщі на зиму дає можливість за кілька місяців зібрати непогану суму грошей та спробувати себе в якості співробітника в європейській компанії.

Робота в Польщі взимку доступна практично для будь-якого іноземного здобувача, в тому числі студентів та жінок. Вся справа в тому, що поляки, як і українці, їдуть на заробітки в сусідні країни, а їх місця залишаються вакантними. Польські фабрики та заводи з радістю надають іноземним кандидатам офіційну роботу з привабливими умовами.

Яка робота доступна для українців в Польщі взимку

Якщо в літній час національні здобувачі їдуть до Польщі на збір ягід, фруктів та грибів, то з приходом холодів такий тип зайнятості стає неактуальним. Попри це кількість вакансій менше не стає. Знайти роботу в Польщі зимою не складе труднощів, а більше шансів буде у тих, хто готовий працювати в наступних сферах:

Фабрики, виробничі цехи

Робочий процес на великих підприємствах з виробництва автомобілів, техніки, побутової хімії, продуктів харчування та інших товарів ніяк не залежить від погодних умов і сезонності. Компаніям-гігантам Samsung, LG, Panasonic, Ikea, Nestle на постійній основі потрібні співробітники різних спеціальностей. Ключовими перевагами такої зайнятості будуть:

 • Влаштуватися можуть як досвідчені фахівці, так люди без навичок. Популярними вакантними посадами є: оператор конвеєрної лінії, різнороб, кондитер, тесля, пакувальник, фасувальник.
 • Автоматизація процесів. Частково або повністю всі робочі процеси на фабриках і заводах автоматизовані, за рахунок чого співробітники виконують менше дій.
 • Житло і харчування надається. Працевлаштований співробітник буде забезпечений житлом зі зручностями, а якщо місце проживання буде знаходитися далеко від місця роботи, керівництво забезпечить трансфер в обидві сторони.
 • Відмінний рівень оплати праці, присутні премії і надбавки за вихід в понаднормові зміни.

Транспортні компанії

Найбільш елітними місцями для працевлаштування є логістичні компанії DHL, Raben, Auchan і Stokrotka. Працевлаштування в подібній фірмі є відмінною можливістю набути безцінного досвіду і стати кваліфікованим фахівцем. На склади потрібні не тільки вантажники, пакувальники та сортувальники, а й досвідчені водії навантажувачів. До речі, при бажанні співробітник може пройти додаткове навчання на території Польщі та отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Якщо говорити саме про зимовий період, що головною перевагою буде робота на комфортному й теплому складі, обладнаному зручностями. Різноманітність вакансій - просто величезна. Українці можуть працевлаштуватися в будь-яке місто Польщі, вибравши певний напрямок. Кожна компанія пропонує унікальні умови, в тому числі високу заробітну плату і повний соціальний захист. Найчастіше співробітники складів забезпечуються житлом і харчуванням, але цей момент краще уточнювати безпосередньо у роботодавця.

Будівельні компанії

Найпопулярнішою роботою в Польщі для чоловіків на зиму є зайнятість в будівельних компаніях. Сильна стать часто вибирає фізично складну працю, особливо у разі відсутності освіти та досвіду.

Головною перевагою зимової роботи є хороші умови. Співробітники зайняті своїми справами в приміщеннях, а не на вулиці. Потрібні робітники всіх напрямків: сантехніки, зварювальники, столяри, слюсарі, будівельники і лицювальники. Кандидати без досвіду займають посади різноробів.

Рівень доходу співробітників будівельних фірм досить високий. Тариф залежить від кваліфікації та навичок. Фахівці своєї професії заробляють від 16 до 30 злотих на годину. Роботодавці забезпечують свій штат житлом і харчуванням.

Готелі та ресторани

Практично кожен житель Європи знає про польських гірськолижні курорти. Відомі курортні міста Вісла (Wisła) і Карпач (Karpacz), курортні зони Закопане (Zakopane), Бялка Татшанська (Białka Tatrzańska) і Криниця-Здруй (Krynica-Zdrój) щорічно відвідують тисячі туристів. У зв'язку з великим напливом відпочиваючих польські готелі переповнені, а в місцевих ресторанах і місця годі й шукати.

У курортних містах Польщі в зимовий період потрібен обслуговуючий персонал, а саме покоївки, офіціанти, бармени й адміністратори на ресепшн. Також працевлаштуватися в цей час можна кухонним працівником (кухарем, посудомийкою, прибиральницею, помічником кухаря). Переваг даних вакансій досить багато:

 • житло і харчування надається;
 • співробітникам елітних готелів дозволено користуватися громадськими зручностями (басейном, тренажерним залом, лазнею та сауною);
 • заробітна плата складається з фіксованої ставки та бонусів за переробку, також співробітники регулярно отримують чайові.

У сфері обслуговування цінуються кандидати зі знанням польської та англійської мови. Бажана вікова категорія - 18-45 років.

Ферми та господарства

Всупереч тому, що ферми і теплиці є популярними місцями для працевлаштування в теплу пору року, взимку тут також знайдеться чим зайнятися. Робота в Польщі на зиму на фермі передбачає догляд за тваринами, їх забій та обробку. Також сезонність ніяк не впливає на робочий процес в сироварнях і теплицях. Влаштувавшись на фермерське господарство, можна отримати наступні переваги:

 • досвід роботи не обов'язковий;
 • житло і харчування надається;
 • обсяги роботи значно нижчі, ніж в літній період;
 • невеликі фізичні навантаження.

Робота в Польщі взимку на фабриці

Вигоди від роботи в Польщі взимку

Ключова перевага для українців - відмінна заробітна плата. Часовий тариф варіюється від 10 до 20 злотих і залежить від складності виконуваної роботи. За місяць співробітник з мінімальним досвідом може заробити від 2600 до 3400 злотих, що еквівалентно 16530-21600 гривень. Про такі доходи українцям, працевлаштованим на батьківщині, можна тільки мріяти.

Робоча зміна триває від 8 до 12 годин і співробітник сам визначає тривалість трудового дня. Чим більше він віддається роботі, тим більше його дохід. Працювати можна 5 або 6 днів в тиждень, в неділю всі підприємства відпочивають.

Попрацювавши пару місяців в Польщі, українець може відчути величезну різницю у ставленні керівництва до співробітників, оплаті та умовах праці. Найчастіше здобувачі, що побували на заробітках у Польщі, повертаються туди знову. Згодом вони оформляють дозвіл на проживання та громадянство, після чого перевозять всю сім'ю.

Заманює працевлаштування в Польщі також територіальною близькістю країни та схожим менталітетом. Величезним плюсом є невисока вартість оформлення документації - до 4000 грн.

Чи надають польські роботодавці житло співробітникам?

Питання щодо житла і харчування необхідно обговорювати безпосередньо з наймачем. Нерідко великі підприємства забезпечують свій штат житлом, надаючи їм кімнати в гуртожитках на 3-6 чоловік. Також у тимчасове користування можуть видаватися приватні будинки й обладнані господарські будівлі.

Жінки, що працюють на посадах няньок, гувернанток і помічниць по господарству, часто проживають разом із сім'єю роботодавця. Харчуються вони тим, що самі готують. Також житло і харчування надають готелі.

Дуже цікава робота в Польщі взимку для сімейних пар. Сім'ї можуть працювати і жити разом, подвоюючи свій дохід. Однак присутній і недолік - житло їм доведеться шукати самостійно. Винятком є ті випадки, коли пара працює по господарству у одного роботодавця. Якщо чоловік займається рубкою дров, розпалюванням печі та іншими господарськими справами, а жінка - приготуванням їжі та прибиранням в будинку, їм можуть виділити окрему кімнату для спільного проживання.

Орендувати квартиру самостійно в Польщі дуже дорого. Але якщо це зробити спільними зусиллями з декількома співробітниками, можна заощадити. Часто на заробітки за кордон українці їдуть цілими компаніями, знімають житло разом і готують обіди по черзі.

Як працевлаштуватися в Польщі взимку?

Відповідно до законів Польщі для працевлаштування іноземного співробітника буде потрібен дозвіл на роботу. На отримання необхідної дозвільної документації може знадобитися близько 3 тижнів.

Дозвіл на працевлаштування на території Польщі оплачує роботодавець. Доцільно заздалегідь подбати про відкриття національної робочої візи, щоб всю документацію в польське управління зміг надати наймач без Вашої участі.

Перш ніж шукати вакансії, постарайтеся грамотно скласти резюме польською мовою. Опишіть всі свої навички та досягнення в роботі, особисті якості та бажаний рівень доходу. Поляки люблять простих і відкритих людей, вважаючи їх чесними і відповідальними.

Якщо Ви ще цього не зробили, запишіться на мовні курси та як можна швидше вивчіть польську. Кандидати зі знанням мови завжди отримують найбільш високооплачувані посади.

Довіряйтеся перевіреним агентствам, що надають легальну роботу за кордоном. Перед підписанням трудового договору обов'язково прочитайте всі умови, вимоги, права та зобов'язання співробітника і роботодавця. Це позбавить Вас від проблем і можливих непорозумінь.


Програма подяки