Робота в Польщі літом

122 вакансій за заробітною платнею від 27350 до 61538 грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі літом

Робота в Польщі влітку

З кожним роком все більше українців їдуть до сусідніх країн на заробітки. Робота в Польщі влітку є відмінною можливістю поповнити свій бюджет за короткий термін. Найчастіше на літні підробітки їдуть студенти в період своїх канікул, а також люди середнього віку, використовуючи свою основну відпустку як можливість підзаробити. Не секрет, що після виходу на пенсію багато українців опиняються на межі бідності, а на батьківщині працевлаштуватися в такому віці практично нереально. Польські роботодавці не перебирають кадрами та надають роботу навіть для пенсіонерів.

Найбільш затребувана робота в Польщі для студентів на літо. Молоді та амбіційні хлопці без зусиль зможуть знайти заняття до вподоби. Вони можуть працевлаштуватися в сфері обслуговування, на будівництві або на полі.

Найчастіше метою працевлаштування на тимчасові роботи в Польщі є необхідність максимально швидко зібрати певну суму грошей. Так чинять ті, хто планує ремонт або будівництво будинку, а також ті, кому потрібні фінанси на оплату лікування або навчання.

Фізично активні здобувачі, які перейшли межу пенсійного віку, не проти підзаробити, щоб допомогти своїм дітям або онукам. Польські підприємці дають їм таку можливість, не висуваючи жорстких обмежень за віковим критерієм.

Робота на літо для студентів

Польща є самою територіально близькою країною для українців. Тисячі національних студентів регулярно їздять на заробітки до Польщі під час канікул в інститутах. Всього за кілька місяців вони зможуть назбирати на велику покупку або предмети, про які мріяли давно. Повернутися додому не складе труднощів. Навіть якщо Вам щось не сподобається в сусідній країні, Ви завжди зможете приїхати на батьківщину. Хоча Польща багато в чому схожа на Україну за винятком рівня життя й заробітних плат.

Більшість поляків в літню пору їдуть на відпочинок, тимчасово звільняючи свої посади. Щоб процес не зупинявся, підприємці намагаються максимально швидко укомплектувати штат новими співробітниками. Іноземні претенденти можуть знайти роботу в будівельній та сільськогосподарській галузі, в сфері обслуговування, торгівлі або туризмі. Пропонується робота в Польщі студентам на 3-5 місяців. Найпопулярнішими вакансіями є:

 • різнороби;
 • офіціанти;
 • бармени;
 • помічники менеджерів;
 • вантажники;
 • охоронці;
 • співробітники атракціонів;
 • пакувальники і сортувальники;
 • пляжні рятувальники.

Дуже багато вакансій відкрито в сільськогосподарській галузі. Молоді кандидати можуть непогано заробити на висадці саджанців, зборі овочів та ягід, прибиранні плантацій. Такі співробітники потрібні протягом всього року, але в літній час - особливо.

Єдиним мінусом сезонного працевлаштування є висока інтенсивність робочого процесу. Новачки відзначають, що виконання обов'язків забирає у них всі сили, а часу на відновлення практично не залишається. Проте до всього можна звикнути, особливо коли розумієш, що від наполегливості та витривалості залежить твій заробіток.

Польські наймачі готові надати роботу будь-якому охочому українцеві, незалежно від його досвіду і кваліфікації. Строгих вікових обмежень також немає, тому дана пропозиція особливо заманливо для студентів.

Підшукати гідну вакансію можна на українських або польських сайтах, що займаються працевлаштуванням іноземних здобувачів. Роботодавці пропонують офіційне працевлаштування з обов'язковим укладенням трудового договору. На підставі контракту відкривається робоча віза й українець може їхати за кордон. Крім цього агентство надає кандидатові поліс медичного страхування та один примірник договору. Дорогу у дві сторони зазвичай оплачує наймач, але цей момент краще уточнювати в ході співбесіди. Вибирайте перевірені агентства, легальність яких підтверджена сертифікатом Міністерства праці та соціальної політики України.

Робота в Польщі студентам

Що потрібно зробити студенту для працевлаштування на літо в Польщі

Українці - працьовитий народ, який завжди прагне всілякими способами поліпшити своє фінансове становище. Навіть студенти, учні в місцевих або закордонних ВНЗ, примудряються поєднувати навчальний процес з підробітками. На батьківщині у них з'являється можливість трохи заробити в нічний час або на вихідних, але коли наступають літні канікули, вони, не роздумуючи їдуть за кордон.

Літо - оптимальний час для підробітку в Польщі для студентів. У цей період польські компанії відчувають гостру нестачу персоналу. На гідні посади приймаються не тільки досвідчені чоловіки, жінки та сімейні пари, а й молоді хлопці, у яких немає ніяких знань за спиною.

Виходячи зі статистики, за сезон в Польщі український студент здатний заробити на оплату семестру в університеті. Особливо цінними вважаються кандидати, що знають польську мову, адже вони можуть працевлаштуватися у сфері обслуговування та отримувати більше.

Працевлаштування студентів на роботу є вигідним для підприємців, оскільки вони не платять за них податки. Також студенти є єдиною категорією співробітників, для яких не потрібно оформляти дозвіл на роботу. Однак за студентською візою український співробітник може працювати не більше 120 годин на місяць (4 години на день). А після того, як термін дії візи закінчиться, наймачу потрібно буде надати студентський квиток або офіційне підтвердження про статус учня в ВНЗ від деканату.

Робота в Польщі влітку може бути офіційною для студентів, які мають:

 • карту поляка;
 • студентську візу;
 • карту побиту.

Претендентів завжди мучить питання щодо працевлаштування за кордоном, а саме оформлення документів. Адже термін дії візи може закінчитися, а карта побиту часто видається лише на один курс. Вирішити це питання можна, оформивши дозвіл на проживання. Таким чином, студент зможе легально працювати все літо. Оформлення ВНП відбувається на території Польщі, а в цей час студент може підробляти. Плюс до всього документ видається не на рік, а на 15 місяців, щоб уникнути необхідності його продовження в літній період.

Що чекає українців на роботі в Польщі влітку

Найчастіше в літню пору українці на території Польщі залучені в зборі врожаю. Вони можуть працевлаштуватися на одну з численних плантацій, збирати гриби, овочі, фрукти або зелень. Оплата праці залежить не тільки від кількості відпрацьованих годин, а й від кількості (ваги) зібраного врожаю. Крім збору овочевих культур претенденти можуть знайти роботу по догляду за садом (висадка дерев, обприскування, боротьба зі шкідниками, полив та інше).

Причиною катастрофічного браку персоналу на польських підприємствах є масова імміграція поляків в країни Західної Європи. Тому польські роботодавці не особливо перебирають кадрами та приймають на роботу чоловіків, жінок, студентів і сімейні пари. Навіть якщо у претендента термін дії візи добігає кінця, він може підзаробити на полі або фермі.


Програма подяки