Робота в Польщі зварювальником

8 вакансій за заробітною платнею від 900$ до 1600$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі зварювальником

Робота зварювальником в Польщі

Тисячі українців щорічно залишають батьківщину з метою знайти гідне й високооплачуване місце роботи на території іншої країни. Трудова імміграція розвивається в прогресії й стосується вона не тільки молодих фахівців, а й досвідчених майстрів вузької спеціалізації. Робота зварювальником в Польщі відкриває нові перспективи перед національними претендентами. Дана професія дуже популярна в країнах ЄС та оплата праці в порівнянні з Україною в рази вище.

Як відбувається працевлаштування на посаду зварювальника

Для таких фахівців, як зварювальник, Польща стане одним з кращих місць для реалізації своїх навичок. Роботодавці завжди цінують досвідчених і компетентних працівників, заохочують їх хорошими заробітними платами та дають можливість просунутися кар'єрними сходами.

Робота в Польщі зварником передбачає офіційне працевлаштування. Іноземний кандидат повинен мати відкриту робочу візу. Після успішного проходження співбесіди та схвалення роботодавцем, здобувач отримує офіційне запрошення, на підставі якого відкривається віза класу D з терміном дії в півроку.

Через півроку після працевлаштування співробітник має право претендувати на отримання польського громадянства. Для початку він оформляє дозвіл на проживання, а вже після цього подає документи на оформлення громадянства.

Які вимоги висувають наймачі до кандидатів

Влаштовуючись на роботу зварювальником в Польщу, кандидати повинні ознайомитися з вимогами та критеріями підбору. Польські роботодавці віддають перевагу фізично здоровим, активним, цілеспрямованим та досвідченим фахівцям. Робота в Польщі зварником без досвіду можлива, але нові співробітники зобов'язані пройти спеціальне навчання. Не приймають на роботу тих, хто має проблеми зі здоров'ям, захоплюється спиртними напоями, а також тих, хто звик спати до обіду. Ставлення на роботі однакове як до місцевих, так і до іноземних співробітників. Знайти базові вимоги до зварника в Польщі Ви зможете в Інтернет просторах. Однак є і спеціальні критерії, на які звертають увагу наймачі, а саме:

 • досвід роботи зварювальником на напівавтоматі МІГ-МАГ (MIG - MAG);
 • стаж від 2 років, підтверджений записом в трудовій книжці;
 • наявність сертифікатів про рівень кваліфікації;
 • середня спеціальна освіта;
 • навички роботи з металами товщиною від 10 до 40 мм;
 • високий рівень кваліфікації, досвід робіт з напівавтоматом ТИГ, аргоном та електродуговою зваркою;
 • вміння читати технічні креслення.

Розглядаючи вакансії зварювальника в Польщі, зверніть особливу увагу на список вимог. Кожен наймач встановлює свої критерії, ґрунтуючись на особливості підприємства та його сферу діяльності. Деякі надають роботу в Польщі зварювальникам з навчанням, а деякі хочуть бачити в своєму штаті досвідчених фахівців, які готові виконувати свої обов'язки відразу.

Умови праці зварювальника

Влаштовуючись на роботу зварювальником без посередників, український кандидат може розраховувати на оптимальні умови праці та своєчасну заробітну плату. Офіційне працевлаштування та страхування життя - обов'язкові моменти. Робочий день триває від 8 до 10 годин. Працювати доведеться 5 або 6 днів в тиждень. Більшість підприємств функціонують за шестиденним робочим тижнем.

Середня зарплата зварювальника в Польщі становить 12-19 злотих за годину. Тариф залежить від підприємства та кваліфікації фахівця. Наприклад, мінімальна тарифікація поширюється на співробітників цехів і майстерень. Однак в деяких випадках зарплата зварювальника в Польщі може перевищувати 20 злотих на годину, якщо він працює на великому підприємстві міжнародного рівня.

Найбільш престижною з точки зору оплати праці є робота зварювальником в Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові, Познані, Катовіце, Щецині і Білостоці. У цих містах реально заробляти понад 2500 доларів на місяць. Також цінуються досвідчені майстри по роботі з металом в Бидгощі - центрі машинобудування Польщі. Співробітникам корабельних компаній крім базової ставки регулярно платять премії та заохочення. Додатковим бонусом стане безкоштовне харчування в місцевій їдальні.

На відміну від вітчизняних майстрів, зварювальник в Польщі повністю забезпечується робочою формою та захисною екіпіровкою. Також він в обов'язковому порядку проходить навчання з охорони праці та норм безпеки на робочому місці. Дотримання правил безпеки строго контролюється і будь-яке відхилення карається штрафами. На підприємствах серйозно ставляться до умов праці та якості виконання нормативів. Справа в тому, що Польща працює за міжнародними стандартами, встановленими власниками заводів. Оскільки ці заводи розташовуються на території Польщі, поляки повинні строго дотримуватися їх, щоб не втратити репутацію та довіру партнерів.

Плюси та мінуси роботи зварювальником в Польщі

Переваг роботи зварювальником в Польщі для українців досить багато:

 • офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом;
 • відмінна заробітна плата;
 • безліч вакансій у всіх містах країни;
 • висока ймовірність кар'єрного росту з підвищенням зарплати;
 • високий рівень престижності (в порівнянні з співробітниками ферм і теплиць).

Серед недоліків можна виділити:

 • приймають на роботу тільки кандидатів з досвідом;
 • виконувати обов'язки необхідно якісно та швидко, це контролюється керівництвом;
 • інтенсивні робочі зміни по 8-10 годин;
 • іноді доводиться виходити у вихідні дні.

Не маючи гідного досвіду та ідеальних навичок роботи зі зварювальними апаратами, Ви можете претендувати на посаду помічника зварювальника. Надалі Ви навчитеся всім тонкощам своєї справи та зможете перевестися на більш престижну посаду. Все про роботу зварювальником в Польщі, свіжі вакансії і список вимог до претендентів Ви зможете знайти на сайті рекрутингових агентств.

Яке місто Польщі вибрати для працевлаштування

На сьогоднішній день знайти роботу зварювальником в Польщі від прямих роботодавців не складе труднощів, оскільки в кожному населеному пункті країни знаходиться безліч заводів з виробництва металоконструкцій. Український здобувач може працевлаштуватися на судноремонтний або вагонобудівний завод в Малопольському або іншому воєводстві. Дуже затребувані зварювальники у Варшаві, Гданську і Вроцлаві. Доцільно шукати роботу зварювальника з навчанням в Польщі, адже так Ви зможете не тільки зміцнити свої знання, а й отримати нові.

Українці вважаються цінними кадрами на виробництві в Польщі, оскільки за роки своєї трудової імміграції вже встигли зарекомендувати себе з кращого боку. Якщо Ви вважаєте себе досвідченим і компетентним фахівцем, але не можете знайти гідну роботу на батьківщині, їдьте до Польщі. Там Вам точно будуть раді.