Робота в Польщі водієм

3 вакансій за заробітною платнею від 1000$ до 2250$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі водієм

Робота водієм в Польщі

Робота водієм в Польщі дозволить не тільки зібрати солідну суму грошей, але й освоїти культуру водіння. Міжнародні перевезення дають можливість розширити візову історію, що також добре для будь-якого автомобіліста. Попрацювавши в Польщі, Ви зможете без труднощів влаштуватися на аналогічні посади в будь-яких європейських країнах.

Вибравши таку діяльність, як робота в Польщі водієм міжнародного сполучення, у Вас з'явиться можливість побачити світ, поспілкуватися з цікавими людьми та отримати нові навички. Якщо ж Ви вирішите працевлаштуватися в місцеву транспортну компанію, у Вас з'явиться можливість напрацювати досвід. Манера керування та рівень виховання польських автомобілістів непорівнянні з тим, що українцям доводиться бачити щодня на батьківщині. Поляки не будуть дорікати іноземного водія в тому, що він збився зі шляху або неправильно виїхав з кільця. Навпаки, тут завжди раді допомогти та підказати, якщо це потрібно.

Найоптимальніший варіант для українців - робота водієм в Польщі від прямого роботодавця. Таким чином, можна заощадити на послугах компаній-рекрутерів і підшукати гідну вакансію.

Чи можна влаштуватися водієм в Польщі без досвіду?

Той, хто шукав гідну роботу на території батьківщини, прекрасно розуміє всі труднощі. Навіть маючи величезний досвід і кілька спеціальностей, не завжди виходить працевлаштуватися на бажану посаду. Саме тому трудова міграція часом є єдиним варіантом зібрати кілька тисяч євро.

Влаштуватися на роботу водієм в Польщі можна без досвіду. Звичайно, на високий заробіток в такому випадку розраховувати немає сенсу, але мінімальну зарплату за польськими мірками отримувати Ви зможете. Вимоги до претендентів дуже логічні: відсутність шкідливих звичок і протипоказань до праці.

Для іноземних кандидатів надається робота в Польщі водієм категорії В, ВС, С, СЕ. Для міжнародників пред'являються такі вимоги, як знання базової польської або англійської. Володіння іноземною мовою є величезною перевагою для будь-якого претендента на будь-якій посаді.

Управляти співробітники логістичних компаній зможуть самими різними транспортними засобами. Залежно від навичок і стажу їм можуть запропонувати роботу водієм в Польщі в кар'єрах, в подвійному екіпажі, на вилочному або фронтальному навантажувачі, рефрижераторі або мікроавтобусі. І хоч польські наймачі не особливо перебирають здобувачами та працевлаштовують людей будь-якої вікової категорії, найважливішим моментом є стан їх здоров'я. Перш ніж наймати людину, його зобов'язують пройти медкомісію на території Польщі. Також щодня перед початком зміни всі автомобілісти проходять медичний контроль.

Скільки заробляють водії в Польщі

Найчастіше заробітна плата водія розраховується на схемі «ставка + добові». Перш ніж підписувати договір на працевлаштування, ознайомтеся з усіма умовами оплати праці. Деякі наймачі, приймаючи українців на роботу водієм в Польщі без досвіду, можуть запропонувати інший метод нарахування зарплати. Наприклад, якщо оплата залежить від кількості кілометрів, які проїхав автомобіліст, йому невигідно буде працювати в містах. За простій гроші не будуть нараховуватися, тому в підсумку він не зможе претендувати на гідну оплату праці.

Зарплата водія в Польщі залежить безлічі факторів, у тому числі спрямованості діяльності та графіка. Середні показники приблизно такі:

 • міжнародні перевезення на тривалий час - від 1000 до 1300 євро на місяць;
 • міжнародні перевезення з поверненням додому на вихідні - від 700 до 1000 євро;
 • доставки будівельних матеріалів на виробництво - від 700 до 1100 євро на місяць;
 • міжміські перевезення по країні - від 550 до 800 євро на місяць;
 • транспортні перевезення по місту - від 500 до 700 євро на місяць.

Автомобілісти, які працюють вахтовим методом, заробляють на порядок більше. Відрядження розбиваються на вахти за принципом:

 • 3 тижні в дорозі / 1 тиждень вдома;
 • 4 тижні в дорозі / 1 тиждень вдома;
 • 6 тижнів в дорозі / 2 тижні вдома.

За одну поїздку тривалістю в 6 тижнів співробітник може заробити понад 1500 євро. Однак не думайте, що автомобілісти знаходяться за кермом цілодобово. Вони також дотримуються строгого розпорядку трудового дня, який контролюється законодавством. Графік роботи автомобілістів Польщі ділиться на наступні категорії:

 1. 9 годин / день;
 2. 56 годин / тиждень;
 3. 90 годин / 2 тижні.

За кермом водій знаходиться на протязі 4,5 годин, а його відпочинок займає не менше 11 годин на добу.

Робота водієм в Польщі для українців є реальною можливістю гарненько заробити. В середньому ставка такого співробітника становить 450 євро на місяць, преміальні виплати - від 50 євро, на відрядження - близько 50 євро в день. В облік беруться всі дні, які працівник проводить на вахті, в тому числі вихідні та свята, оскільки додому повернутися він все одно не зможе.

Робота в Польщі на бусі

Дуже популярна робота в Польщі - водій на бус. Автомобілісти нерідко проходять тритижневе стажування, яке їм оплачується. Керувати буде необхідно автопоїздами вантажністю до 3,5 тонн. Щоб зайняти таку вакантну посаду, претендент повинен володіти уважністю і хорошою пам'яттю, адже йому доведеться здійснювати адресне доставляння вантажів по місту. Виходячи з відгуків, робота на бусі в Польщі має ряд переваг, у тому числі можливість кар'єрного росту та безліч перспектив.

На початковому етапі автомобіліст напрацьовує навички, вивчає місто. Тому йому довіряють невеликий кілометраж, поки він не почне швидко орієнтуватися в своїх обов'язках. Середня заробітна плата у водія категорії С в Польщі становить 4000 злотих на місяць з подальшою перспективою росту.

Робота водієм на автобусі в Польщі

Наше агентство пропонує безліч вакансій водіїв в Польщі, в тому числі роботу водієм без досвіду та знання мови. Дуже популярною посадою для українських претендентів є водій автобуса. Такі співробітники часто залучені в міських маршрутах, рідше - міжміських. Щоб їздити по країнах Європи, автомобіліст повинен мати досвід і володіти іноземними мовами.

Виходячи з відгуків про роботу в Польщі водієм, можна скласти перелік транспортних засобів, якими можуть управляти дані фахівці:

 • електричний, фронтальний навантажувач, кара;
 • автобуси та маршрутні таксі;
 • фури й напівпричепи;
 • спецтехніка;
 • трактор та інша сільськогосподарська техніка.

Дуже популярна робота в таксі в Польщі, адже вона може принести гідну оплату праці. Крім базового тарифу співробітник може отримати ще й заохочення від клієнта. Дуже добре оплачується робота в Польщі в таксі Убер, оскільки дана компанія відома у всіх європейських країнах.

Які переваги роботи водієм в Польщі?

Суттєва перевага - високий рівень заробітної плати. Не важливо, що Ви виберете, будь-то робота в кар'єрі на самоскиді або водієм трамвая в Польщі, гідна оплата праці Вам забезпечена. Але крім фінансової сторони існують й інші плюси:

 1. Умови праці. Автомобіліст завжди працює відповідно до обумовленого графіку. У нього є перерви та час на відпочинок. У вихідні дні можна виходити на додаткові зміни, які оплачуються в подвійному розмірі.
 2. Офіційне працевлаштування, яке супроводжується підписанням договору. Здобувачі можуть бути впевнені, що їх не обдурять та не затримають виплату зарплат.
 3. Можливість переїзду в Польщу. Українці крім працевлаштування та високого доходу отримують реальну можливість залишитися в країні, отримати посвідку на проживання та перевезти сім'ю.

Влаштуватися на роботу водієм в Польщі по безвізу можуть абсолютно всі іноземні претенденти. Головне мати бажання й прагнення, а досвід напрацюється. В середньому рівень заробітної плати у водія фури в Польщі в 2-3 рази вище, аніж дохід співробітників на аналогічних посадах в Україні. Наймачі пропонують легальну роботу водієм в Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові, Познані, Лодзі, Білостоці, Бидгощі, Щецині, Ченстохова, Бельсько-Бяла, Зелена Гура та інших містах Польщі.

Ситуації з ремонтом і поломками

Польські роботодавці дбають про те, щоб їх співробітники могли повноцінно виконувати свої обов'язки. І якщо у Вас в процесі транспортування вантажу лопне колесо або протече масло, Вам потрібно просто зв'язатися з наймачем. Всі проблеми вирішуються оперативно. Єдине, що повинен вміти автомобіліст - це міняти витратні матеріали та робочі рідини.

Після стажування автомобілісту видають нове, справне авто. Співробітники транспортних компаній не зобов'язані займатися ремонтом транспортних засобів і просиджувати в гаражах в надії відновити ту чи іншу деталь, адже цим займаються спеціальні служби. А якщо Ви вмієте лагодити авто, їдьте на роботу на автозаводі в Польщі, там цінуються досвідчені та тямущі механіки.