Робота столяром

5 вакансій за заробітною платнею від 1000$ до 1500$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі столяром

Робота столяра

Робота столяром у Польщі є гарним джерелом доходу, оскільки це досить прибуткова справа. Столяр у Польщі може заробити непогані гроші за невеликий проміжок часу.

Робота в Польщі столяром дозволяє не лише заробити гарні гроші, а й надає можливість постійного саморозвитку. Робота столяра стане ідеальним варіантом для людей, які люблять подорожувати, тому що у них з'являється можливість отримати безліч незабутніх вражень, розширити кругозір, а також завести нові знайомства.

Професіонали нашого агентства з працевлаштування «Перша Віза» подбають про підготовку повного пакету документів, який необхідний для працевлаштування за кордоном, а також допоможуть обрати найкращий маршрут для поїздки, супроводжуватимуть вас під час подорожі до кінцевої точки прибуття та допоможуть облаштуватись на новому місці роботи.

Робота в Польщі столяром – переваги та вимоги

Ринок працевлаштування в Польщі включає майже 30 компаній, які займаються виробництвом і реалізацією меблів. До цього числа входить усім відома компанія IKEA. Тому всі агенції з працевлаштування пропонують велику кількість вакансій столяра. У цій справі вітається працьовитість і майстерність, яка обов'язково буде гідно оцінена. Тому заробітна плата столяра у Польщі завжди перебуває на гідному рівні. Тим не менш, ця професія є дефіцитною, тому завжди є актуальні вакансії, на які роботодавці з радістю приймають українців. Роботи для столярів достатньо, а ось кваліфікованих спеціалістів серед поляків не так багато. Швидше за все, так сталося через недостатній рівень спеціалізованої освіти в Польщі.

Для українців робота столяром у Польщі відкриває безліч перспектив для подальшого саморозвитку, серед них:

 • Офіційне працевлаштування відповідно до чинного законодавства Польщі.
 • Фіксована тривалість робочого дня, що прописана у трудовому договорі.
 • Погодинна оплата праці. Як правило, 12 злотих за годину.
 • Можливість доступної оренди житла – 150 злотих на місяць. До того ж багато роботодавців пропонують роботу столяром з проживанням, а продукти харчування в Польщі недорогі, таким чином можна також добре заощадити.
 • Знання польської мови є необов'язковою умовою для працевлаштування.
 • Робота на модернізованих підприємствах, де дотримуються умов охорони праці.
 • Можливість отримання карти побуту через рік роботи.

Такі міста, як Лодзь, Краків, Варшава та Вроцлав, постійно запрошують нових співробітників на вакансію столяра. Тому для випускників технікумів та професійно-технічних училищ в Україні завжди є робочі місця у Польщі. Під час працевлаштування, роботодавець насамперед звертає увагу на навички та попередній досвід роботи. Це є ключовим чинником під час прийому на роботу. Якщо досвіду роботи недостатньо, то є вакансії помічника столяра. Таким чином, можна отримати необхідний досвід, помічник столяра допомагає досвідченішим співробітникам, і надалі може стати кваліфікованим столяром. Знання польської мови є необов'язковою умовою, але для кандидата знання мови буде плюсом. Тому навіть базовий рівень стане вагомою перевагою, яка збільшить шанси на отримання робочого місця.

Робота столяром за кордоном і навіть робота помічником столяра гарантує світле майбутнє завдяки можливості не просто заробляти на життя тут і зараз, а й подбати про майбутнє. Наприклад, можна відкладати гроші на покупку власного житла чи автомобіля, накопичити кошти для отримання додаткової освіти або для відкриття власного бізнесу.

Заробітна плата столяра у Польщі

Столяр у Польщі отримує заробітну плату залежно від кількості відпрацьованих годин – від 12 злотих за годину. Кваліфікація працівника також має значення. Таким чином, більш кваліфіковані співробітники отримують навіть 8000 злотих на місяць. Робота столяра є робочою професією, але водночас вона потребує не тільки практичних навичок майстра, а й творчого мислення. Особливо це стосується професіоналів у сфері:

 • полірування меблів;
 • моделювання музичних інструментів;
 • догляд за антикварними речами.

Столяр-червонодеревник є найменш поширеною та найбільш високооплачуваною спеціалізацією. Такі майстри отримують зарплату навіть більшу, ніж фахівці у сфері IT. Що стосується найпростішої і найбільш поширеної спеціалізації серед працівників, то це столяр монтажник, який займається збиранням меблів.

Чому клієнти віддають перевагу агентству з працевлаштування «Перша Віза»

Наша агенція з працевлаштування «Перша Віза» є лідером на ринку праці протягом багатьох років. Ми пропонуємо велику кількість актуальних вакансій для працевлаштування за кордоном, включаючи вакансії столяра в Польщі. Ми надаємо повну підтримку нашим клієнтам на всіх етапах працевлаштування. Позитивні сторони роботи столяром у Польщі зрозумілі. У свою чергу, ми гарантуємо надання якісних послуг з працевлаштування, які мінімізують всілякі ризики та побоювання. Ми підбираємо вакансії виключно виходячи з навичок та досвіду роботи кандидата, включаючи всі вподобання та побажання.

Наше агентство гарантує:

 • Своєчасну підготовку пакету документів, включаючи оформлення візи;
 • Кваліфіковану клієнтську підтримку у процесі вибору вакансії;
 • Своєчасну виплату зарплати відповідно до трудового договору;
 • Підбір лише надійних та перевірених роботодавців.

Діяльність нашої організації ліцензована Міністерством соціальної політики.