Робота в Польщі швачкою

3 вакансій за заробітною платнею від 980$ до 1300$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі швачкою

Робота швачки в Польщі

Робота швачки в Польщі завжди буде актуальною. Текстильна промисловість країни дуже розвинена на фоні інших європейських країн, тому й дохід у співробітників даної сфери досить великий. Робота швачкою в Польщі передбачає пошиття верхнього, чоловічого, жіночого та дитячого одягу, білизни, автомобільних чохлів і текстильних виробів для побуту. Співробітниці також займаються розкроєм, ремонтом і реконструкцією одягу.

Влаштувавшись на роботу в Польщі швачкою без посередників, можна зайняти вакантне місце на фабриці або в ательє. Багато робочих процесів автоматизовані, тому завдання виконуються швидко й якісно. У порівнянні з заробітними платами в Україні, швачка Польщі отримує в 3-5 разів більше, ніж її співвітчизниці.

Швачка в Польщі: вимоги до кандидаток

Пріоритетом буде наявність профільної освіти та навичок пошиття і розкрою одягу. Досвідчені майстрині вміють працювати на в'язальних та вишивальних машинах, оверлоці й іншому устаткуванні. Робота в Польщі швачкою без досвіду також можлива, однак заробітна плата таких співробітниць мінімальна за польськими мірками.

Роботодавці віддають перевагу кандидаткам віком від 20 до 50 років, але нерідко роблять винятки. Найголовніше - хороша фізична форма, старанність і бажання працювати. В процесі роботи співробітницям потрібен відмінний зір і дрібна моторика рук. Досвідчені швачки самостійно здатні підібрати відтінок нитки, який ідеально поєднується з кольором тканини, знають номера голок та ниток, а також вміють самостійно налаштовувати швейне обладнання. Професіонали швейної справи застосовують різні види швів, вміють правильно регулювати натяг нитки, знають, як правильно з’єднати окремі деталі виробу.

Робота швачок в Польщі монотонна та одноманітна. На протязі 10-12 годин жінки сидять за машинкою і виконують свої обов'язки. В ході роботи вони повинні бути уважними та розсудливими. Наймачі оцінюють не тільки кількість відшитих виробів, але й їх якість, витрату матеріалу й ниток.

Не маючи гідного досвіду, але маючи величезне бажання розвиватися в текстильній промисловості, новачки можуть пройти навчання. В процесі занять вони навчаться:

  • самостійно працювати на професійному швейному обладнанні;
  • усувати незначні неполадки обладнання без залучення майстра;
  • розбиратися в типах тканин, їх особливостях та призначенні;
  • дізнаються технології швейного виробництва.

Знання польської мови необхідно мінімум на базовому рівні, що прописано в переліку вимог до претендентів. Але проблем з його вивченням у українок виникнути не повинно, адже польська багато в чому схожий на українську.

Робота швачки в Польщі без посередників

Рівень заробітних плат швачок та умови праці

Влаштувавшись на роботу швачки в Польщі без посередників, можна розраховувати на гідний заробіток. Зарплата співробітниць швейного цеху залежить від швидкості та досвіду. На підприємстві існує денний норматив, який необхідно виконувати. Щодня працівниці трудяться по 5-8 годин, а робочий тиждень займає 5-6 днів. Якщо окремий працівник або цех в цілому не встигає виконати норматив, співробітниці виходять на понаднормові зміни, які оплачуються за підвищеним тарифом.

Багато компаній пропонують працювати позмінно вдень та вночі. Нічні зміни дуже вигідні на іноземних співробітниць, оскільки за них платять подвійний тариф. Якщо Вам потрібна спокійна і стабільна робота в Польщі, швачка буде одним кращих варіантів. Залежно від досвіду та навичок, співробітниці заробляють в рази більше своїх колег на Україні. Зарплата залежить від наступних критеріїв:

  • стажу роботи;
  • кількості відпрацьованих годин;
  • складності виконуваних завдань.

Швейні цехи Польщі обладнані сучасним професійним обладнанням. Тому навіть якщо Ви вмієте шити, розкроювати та моделювати одяг, але навчалися цьому на старих машинках, в процесі роботи можуть виникнути труднощі. Однак польські наймачі лояльно ставляться до своїх працівниць та при необхідності пропонують їм безкоштовне навчання. У процесі стажування претендент демонструє свої навички, а наймач оцінює його перспективи.

Де живуть швачки в Польщі

Найчастіше поляки забезпечують своїх працівників житлом, пропонуючи їм кімнати в гуртожитках або будинках, розраховані на 3-4 чоловік. Крім спальних місць в кімнатах є телевізор, пральна машина, плита та холодильник.

Будь-який свідомий роботодавець прекрасно розуміє важливість якісного відпочинку для своїх співробітниць, тому облаштовує житло максимально комфортно. У кімнатах є гаряча й холодна вода, санвузол та душ. Приміщення чисті, теплі й світлі. Працевлаштувавшись швачкою в Польщі від роботодавця, українка має право самостійно орендувати собі житло. Однак не поспішайте з цим, а спробуйте пожити в тих кімнатах, що надаються безкоштовно.

Питання щодо харчування слід обговорювати індивідуально з наймачем. Багато компаній надають своєму штату безкоштовне харчування в місцевих їдальнях, проте в деяких випадках працівниці змушені готувати самостійно.

Що кажуть польські швачки про свою роботу

Ґрунтуючись на відгуки про роботу в Польщі швачкою, можна уявити реальну картину. Українки, які встигли попрацювати на швейному виробництві розповідають, як складно звикнути до сучасного європейського обладнання після вітчизняних машинок. Перші тижні виникає дискомфорт від шуму на фабриці, тому співробітниці нерідко використовують вушні затички.

Що стосується оплати праці, то обіцянки реальні, проте є свої нюанси. Якщо співробітниця не встигає виконати норматив, її ставка може постраждати. У перший час новачки не можуть напрацювати швидкість без втрати якості, тому їх можуть штрафувати за псування виробів. Однак все індивідуально й якщо одна співробітниця, відпрацювавши місяць, не напрацює нічого, то друга на її місці отримає відмінну суму. Все про роботу швачкою в Польщі, відгуки та свіжі вакансії можна знайти на сайті нашого агентства. Дізнавшись про процес від колишніх співробітниць, Ви зможете вирішити для себе доцільність працевлаштування.

Робота в Польщі швачкою є монотонною та нудною. Співробітниці не можуть спілкуватися, оскільки зайняті справою протягом всієї зміни. На коротких обідніх перервах у них з'являється можливість усамітнитися та відпочити від шуму обладнання.

Залежить оплата й умови праці від конкретного підприємства. Робота швачкою в Варшаві вважається більш перспективною і престижною в порівнянні з невеликими містечками в передмісті, однак і нормативи тут більше. Як кажуть співвітчизниці, що працювали швачками, до всього можна звикнути. Не секрет, що в перший час буде складно фізично та емоційно, однак сумлінна праця завжди заохочується хорошими заробітними платами.