Робота в Польщі прибирання

8 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1500$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на прибиранні

Робота в Польщі для жінок прибирання

Прийнявши рішення працевлаштуватися за кордоном, необхідно спочатку оцінити свої здібності. Якщо чоловіки обирають найчастіше фізично складну працю, то для жінок оптимальна робота в Польщі - прибирання. Від претендентів не чекають якихось професійних навичок і тим більше вищої освіти. Все, що потрібно, - це охайність і педантичність.

Чому найоптимальніша робота в Польщі для жінок - прибирання? Тому що українки мають усі необхідні якості для такого виду зайнятості. Прибиральниці потрібні абсолютно у всіх сферах: на виробництві, в приватних будинках, готелях, ресторанах і кафе.

Хто може працевлаштуватися в Польщі прибиральницею?

Стати прибиральницею може будь-яка дівчина від 18 років. Польські наймачі не висувають особливих вимог до кандидаток, проте віддають перевагу фізично здоровим і витривалим дамам. Однак це стосується лише приватних наймачів, які надають вакантні місця неофіційно.

Більш стабільна та популярна робота в Польщі - клінінг. Спеціалізовані компанії шукають виключно підготовлений персонал, який має досвід і розуміння справи. Клінінгові компанії надають комплексні послуги з прибирання квартир, вагонів, поїздів і офісів в Польщі. Найчастіше на одному об'єкті працює команда прибиральниць.

Як знайти роботу в Польщі та працевлаштуватися

Підшукати гідну роботу в клінінговій компанії Польщі не складе труднощів. Українки добре зарекомендували себе в сфері обслуговування, тому польські наймачі завжди віддають перевагу саме їм.

Ознайомитися з вакансіями можна на профільних порталах Польщі та України, а також в соціальних мережах або на сайтах рекрутерів. Оптимальний варіант - знайти вакансію самостійно й спілкуватися безпосередньо з роботодавцем. Так Ви захистите себе від шахрайства та заощадите на послугах агентства.

Перше, що потрібно зробити, - грамотно скласти резюме. Як правило, поляки не розуміють української або російської мови, тому писати доведеться англійською або польською. Якщо ж у Вас немає таких навичок, зверніться в перевірену компанію, здатну допомогти в цій справі.

На оформлення всієї дозвільної документації знадобиться щонайменш 3 тижні. Роботодавець сам оплачує дозвіл на роботу. В середньому на повноцінне працевлаштування за кордоном потрібно 2 місяці.

Після відкриття робочої візи та переїзду до Польщі здобувач повинен в максимально короткі терміни оформитися на підприємстві. Протягом тижня наймач зобов'язаний зареєструвати Вас як свого співробітника, інакше Вам загрожує депортація.

Влаштувавшись на роботу в Польщі прибиральницею, будьте готові до критики. Поляки серйозно ставляться до питання чистоти та встановлюють індивідуальні стандарти даного поняття. І зовсім не важливо, будете прибирати Ви офіс, склад, номер в готелі або житлове приміщення, Вашу роботу контролюватимуть.

Скільки може заробити прибиральниця в Польщі

Заробітна плата співробітників клінінгових компаній залежить від безлічі факторів. Якщо Ви працюєте офіційно, Вам запропонують погодинний тариф, який дорівнює близько 6 євро. За зміну можна отримати 30 євро. Графік роботи може бути як щоденним, так і змінним. Наприклад, прибираючи приміщення двічі на тиждень, місячна зарплата співробітника вийде 250 євро. Максимальна сума, яку можна отримати за прибирання одного приміщення, дорівнює 500 євро.

Важливе значення має і регіон країни. Наприклад, прибирання квартир, будинків та офісів у Варшаві, Щецині, Вроцлаві, Лодзі, Бидгощі, Гдині, Кракові, Гданську, Познані та Любліні оплачується краще, ніж в невеликих населених пунктах Польщі. Також важливо місце, де працює співробітник. Робота в Варшаві з прибирання номерів готелів вважається елітною, хоч і оплата праці там нижче, ніж в приватних будинках та офісах. Однак покоївки мають шанс просунутися по кар'єрних сходах та отримати посаду адміністратора або хостес.

Вельми затребуваною та престижною є сезонна робота в курортних містах Балтійського узбережжя. Тут крім стандартної ставки можна отримати від відвідувачів хороші чайові, сума яких дорівнює місячному доходу.

Робота в Польщі прибирання

Робочий графік і важливі моменти

Робочий графік прибиральниці визначає наймач. Як правило, прибирання квартир займає від 4 до 5 годин. Щоб заробити більше, можна взяти кілька об'єктів і подвоїти свій дохід. Дуже часто іноземні претенденти шукають роботу в Польщі з прибирання офісів з тією умовою, що вони зможуть обслуговувати відразу декілька приміщень в одній будівлі.

Покоївки готелів в обов'язковому порядку проходять спеціальне навчання зі стажуванням, яке триває приблизно місяць. На цих курсах їх вчать всім правилами комплектації номера, особливостям застосування мийних засобів та інвентарю. Крім прибирання в їх обов'язки входитиме зміна постільної білизни, прийом речей в пральню та їх видача гостю. Знати польську необхідно обов'язково. В ідеалі володіти додатково ще й англійською мовою. Оскільки обслуговуючий персонал зобов'язаний спілкуватися з відвідувачами, такі навички точно будуть потрібні.

Проживання в Польщі

Умови проживання прибиральниць залежать від підприємства, на якому вони працюють. Якщо Ви влаштуєтесь на роботу в Польщі з прибирання готелів або пансіонатів, швидше за все Вам запропонують кімнату в гуртожитку за незначну суму. Займаючись прибиранням квартир і приватних будинків, житло доведеться шукати самостійно. Найдоступніший варіант - орендувати кімнату в квартирі спільно з співробітницею або подругою. Таке задоволення обійдеться близько 110 євро за місяць. Самостійна оренда квартири коштує мінімум 340 євро.

Плюси та мінуси вакансії прибиральниці

Виходячи з відгуків про прибирання в Польщі, дана зайнятість має як переваги, так і недоліки. Перевагами можна назвати:

  • влаштуватися може будь-хто, не маючи досвіду та освіти;
  • не завжди потрібні знання польської мови;
  • обов'язки досить прості й зрозумілі;
  • немає стресових ситуацій на роботі;
  • відмінна відплата праці;
  • прибирати можна в зручний час, за домовленістю з клієнтом.

Серед недоліків можна виділити:

  • часом в обов'язки будуть входити фізично складні завдання;
  • кар'єрний зріст практично виключений;
  • до прибиральниць відносяться як до нижчого обслуговуючого персоналу;
  • робота нудна та монотонна.

В який регіон країни краще влаштуватися?

На гідну заробітну плату можна розраховувати, якщо працевлаштуватися в столиці або великому населеному пункті. У передмістях також багато прибиральниць отримує хороші суми, однак і працюють вони мінімум по 10 годин на день. Населення Варшави становить майже 2 мільйони осіб, відповідно тут простіше підшукати високооплачувану посаду. Серед розмаїття вакансій іноземні претенденти можуть обрати працевлаштування в приватних будинках, готелях або місцях громадського харчування. Крім столиці високий рівень заробітку спостерігається в Кракові, Гданську, Познані та Гдині.

Цікаві відомості про роботу прибиральницею

На даний момент в Польщі зареєстровано 500 тисяч спеціалізованих клінінгових компаній. Власники цих підприємств належать до числа найбільш забезпечених людей країни. Більшість співробітниць клінінгових компаній вважають за краще працювати в чоловічих колективах.