Робота в Польщі покоївкою

1 вакансій за заробітною платнею від 1150$ до 1400$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі покоївкою

Робота в Польщі покоївки

Найпопулярнішою сферою діяльності для українських претендентів без досвіду й освіти є робота в Польщі покоївкою. Корінні полячки масово їдуть до сусідніх країн Євросоюзу в надії знайти високооплачувані посади, а їх місця стають доступними для іноземних кандидатів.

Для українців робота покоївки в Польщі цікава по ряду причин, в тому числі через територіальну близькість країн та високий рівень доходу.

Які вимоги висувають наймачі до претендентів на посаду покоївки

На сьогоднішній день робота покоївки без посередників - реальна можливість заробляти хороші гроші. Особливих критеріїв до людини, що бажає зайняти посаду покоївки, польські роботодавці не пред'являють. Найважливіше - гарна фізична форма, витривалість та відсутність протипоказань до праці. Приймають дівчат будь-якого віку, але перевага віддається віковій категорії 18-45 років. Покоївка в Польщі свій робочий день проводить в русі, тому не настільки важливим є її вік як самопочуття.

Знання польської мови на базовому рівні є однією з основних вимог. В процесі виконання обов'язків обслуговуючий персонал зобов'язаний спілкуватися з постояльцями, а для цього необхідно розуміти, що вони говорять. Плюс до всього покоївка Польщі, яка вільно володіє місцевим діалектом, завжди знайде собі гідну роботу.

Звертають увагу наймачі й на особисті якості кандидатів: стійкість до стресових ситуацій, комунікабельність, чесність, акуратність. Компетентні у своїй справі співробітниці завжди заробляють більше.

Розглядаючи безкоштовні вакансії покоївки в Польщі, зверніть увагу на вимоги від роботодавця. Іноді критерії підбору бувають унікальними, і це слід враховувати. Якщо Ви - тендітна дівчина з хронічними захворюваннями, така посада Вам точно не підійде. В ході роботи обслуговуючому персоналу доводиться не тільки прибирати в номерах, а й тягати важкі предмети, мити санвузли, сходові клітки та інше.

Обов'язки покоївок

Обов'язки покоївок залежать від конкретного місця та роботодавця. На роботу покоївкою в Польщі можна влаштуватися в готель, приватний будинок, пансіонат або заміські володіння. Відмінним варіантом сезонної підробки є працевлаштування на курортну базу на узбережжі Балтійського моря. Однак найбільш затребуваними вакансіями є покоївки в готелях.

Влаштувавшись на роботу в Польщі покоївкою в готель, можна розраховувати на стабільну оплату праці та гідні умови. В обов'язки співробітника буде входити прибирання номера, зміна постільної білизни та косметичних засобів. Якщо кандидат володіє польською мовою, в подальшому у нього з'явиться реальний шанс просунутися по кар'єрних сходах.

Нерідко наймачі пропонують претендентам пройти випробувальний термін, щоб оцінити їх наміри і навички. Тих, хто успішно проходить стажування, чекає офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом.

У стандартні обов'язки покоївок входить:

 • щоденне, сезонне, генеральне прибирання номерів;
 • підготовка номера до заселення;
 • прибирання ліфтів, санвузлів, сходових клітин, побутових приміщень;
 • зміна постільної білизни, текстилю і туалетного приладдя в номері.

Також серед численних вакансій можна знайти універсальну роботу в Польщі для жінок - покоївка-помічниця. В обов'язки таких співробітниць крім іншого буде входити приготування їжі, догляд за дітьми, вигул тварин і догляд за садом. Як правило, заробляють такі працівники більше, а іноді їх навіть забезпечують житлом.

Переваги та недоліки роботи покоївки в Польщі

Щодня, виходячи на зміну, покоївці озвучують її персональний норматив. Ця норма залежить від досвідченості та умінь. Наприклад, одна покоївка здатна за зміну прибрати 30 номерів, а інша - всього 10. Від кількості прибраних номерів і кількості відпрацьованих годин залежить заробітна плата. Кожен номер перевіряє адміністратор та якщо робота була виконана неякісно, її доведеться переробити.

Перевагами працевлаштування на посаду покоївки є:

 • досвід роботи та освіта не мають ніякого значення;
 • прибирання номерів виконується в зручний час, узгоджений з постояльцями;
 • стабільна заробітна плата, без затримок і обману;
 • спокійна робоча атмосфера.

Серед недоліків можна виділити:

 • фізично складна праця;
 • робота нудна і монотонна;
 • ймовірність кар'єрного росту занадто низька;
 • низький статус посади, покоївка - прислуга.

Плюси та мінуси професії можна оцінити лише через кілька місяців після працевлаштування. Українці за останні роки завоювали симпатію польських роботодавців завдяки своїй витривалості, працьовитості й бажанню працювати. За це вони заохочуються грошовими надбавками та преміальними. Для українських претендентів на даний момент доступна робота покоївки в Свіноусті, Вроцлаві, Познані, Колобжече, Варшаві, Кракові та Щецині.

Оплата праці та умови роботи

У разі офіційного працевлаштування покоївка в Польщі отримує близько 2000 злотих (600 євро) щомісяця. Якщо вона працевлаштована неофіційно, її дохід не перевищуватиме 800 злотих. Тарифікація залежить від кваліфікації кожної співробітниці, її досвіду й навичок. За годину працівниця готелю може заробити 8 злотих або 5 злотих за прибирання одного номера. Перед підписанням договору обов'язково уточніть, за що Вам будуть платити.

Досвідчені співробітниці, які знають польську мову, можуть працювати в пансіонатах і готелях. Їх тариф дорівнюватиме від 10 до 15 злотих на годину або 8 злотих за 1 підготовлений номер.

Робоча зміна у покоївок триває 10 годин. За цей час працівниця з досвідом здатна прибрати від 20 до 30 номерів, що рівнозначно 2-3 приміщень за годину. Працевлаштувавшись покоївкою в Закопане, Вроцлав або інше велике місто Польщі, робітницям нерідко доводиться прибирати великі приміщення, площа яких перевищує 50 квадратних метрів. Не особливо брудне приміщення можна прибрати за 4 години, дуже брудне - за 8-10 годин. Співробітниці клінінгових компаній заробляють 25 злотих (6 євро) за годину. В їх посадові обов'язки входить:

 • повноцінне прибирання приміщення: миття підлог, стін, меблів та інших поверхонь;
 • прибирання санвузла, заміна туалетного приладдя;
 • наведення порядку в побутових приміщеннях, на поверхах, сходових клітках та в ліфті.

При такому розпорядку можна заробити до 125 злотих (30 євро) за зміну. Такі тарифи діють для робітниць в приватних будинках та пансіонатах.

Підсумуємо: за пів року дії робочої візи покоївка з України може заробити 3600 євро. З цієї суми необхідно відняти витрати на проживання, харчування, проїзний квиток та інші потреби. Суму витрат можна скоротити, якщо працевлаштуватися в компанію, що надає житло. Всі ці моменти слід обговорювати безпосередньо з роботодавцем перед підписанням договору.