Робота в Польщі поваром

10 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1700$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі поваром

Робота поваром в Польщі

Робота поваром в Польщі - це відмінна можливість реалізувати свої таланти та продемонструвати майстерність. Величезна різноманітність вакансій дозволить вибрати ідеальне місце для працевлаштування і заробити пристойні гроші. Пропонуються вакансії в невеликих закусочних, ресторанах та їдальнях.

З пошуком бажаної вакансії у претендентів з України проблем не виникне, адже за роки трудової імміграції в сусідні країни вони показали себе з кращого боку. Робота в Польщі поваром дуже затребувана серед вітчизняних кандидатів, поясненням чому є відмінна оплата праці та прийнятні умови.

Чи можна влаштуватися на роботу в Польщі без знання мови

Польськими підприємствами пропонується цікава і високооплачувана робота - повар в Польщі. Для працевлаштування не обов'язково знати польську в ідеалі, але базові навички необхідні. Якщо Ви тільки починаєте свою кар'єру та не знаєте, куди направити сили, запишіться на мовні курси й освойте польську мову. Надалі Вам вона стане в нагоді.

Обов'язковою умовою є наявність профільної освіти та досвід роботи від 2 років. На батьківщині українці можуть отримати диплом повара, відучившись в технікумі. Навіть якщо по приїзду за кордон іноземний претендент не володіє необхідними навичками професії, його можуть прийняти на посаду помічника повара в Польщі.

Вимоги для поварів, які працюють в Польщі

Для працевлаштування на роботу в Польщі помічником повара, сушистом чи поваром претендент повинен надати диплом про освіту, що підтверджує рівень кваліфікації. Також до документації необхідно буде докласти ліцензії і свідоцтва про проходження семінарів або курсів. Наявність запису в трудовій книжці про те, що здобувач уже працював за фахом, буде істотною перевагою.

Судячи з відгуків про роботу в Польщі поваром, особливих вимог до кандидатів роботодавці не пред'являють. Працевлаштуватися можуть всі бажаючі, що мають мінімум рік стажу. Цінується наявність рекомендацій з попередніх місць роботи, якщо такі є.

Повар в Польщі - це універсальний фахівець, в обов'язки якого входить приготування різних страв. Випічкою займаються пекарі та кондитери. В елітні ресторани приймають як універсалів, так і вузьких фахівців. У процесі роботи багато чому можна навчитися, перейняти досвід у колег, пройти додаткове навчання.

Якими особистими якостями повинен володіти кандидат на посаду повара

Роботодавці вибирають фізично здорових і витривалих кандидатів, здатних виконувати свої обов'язки швидко та якісно. Також претенденти повинні бути уважними і вимогливими до дрібниць, активними та працьовитими. Цінних співробітників завжди заохочують преміальними виплатами.

Робота повара в Польщі полягає в приготуванні закусок, перших страв, гарнірів, м'яса та риби. Протягом робочої зміни повар стежить за чистотою робочого місця, прибирає його в кінці для та готує до початку нової зміни. Повар вміє готувати абсолютно будь-яку страву, наявну в меню закладу.

В обов'язки помічника повара входить приготування заготовок і простих страв, контроль чистоти робочої зони та інше. Виходячи з відгуків, робота в Польщі помічником повара практично ідентична тій, яку виконують повари, однак відповідальність за неї набагато менше.

Всі співробітники місць громадського харчування регулярно проходять медогляди. Працюють вони в чистій уніформі, яку їм видав наймач. Від кандидата вимагається акуратність та охайний зовнішній вигляд.

Цінуються на підприємствах й амбітні співробітники. Нерідко власники ресторанів змінюють свої меню спільними зусиллями з поварами, прислухаються до їхніх порад та рекомендацій.

Плюси та мінуси роботи поваром в Польщі

Робота в Польщі поваром для українців має ряд переваг:

  • різноманітність вакансій у всіх регіонах країни;
  • відмінна заробітна плата;
  • хороші умови праці;
  • універсальність обов'язків;
  • висока ймовірність кар'єрного росту.

Працевлаштуватися можуть як чоловіки, так і жінки. Головне - бажання працювати. У порівнянні з багатьма вакансіями в країні, поварів чекають комфортні умови праці. На кухні завжди тепло й чисто, є гаряча вода та санвузол.

Серед недоліків даної вакансії можна виділити:

  • необхідний досвід роботи (1-2 роки в залежності від умов конкретного наймача);
  • потрібна оперативність і швидке орієнтування в задачах. У вихідні та святкові дні замовлень буває дуже багато та всі їх необхідно приготувати максимально швидко й якісно;
  • робоча зміна триває 10-12 годин практично без перерв. А вихідний всього один на тиждень.

Скільки отримують повари в Польщі

Середня зарплата повара в Польщі становить 15-18 злотих за годину. Цей показник залежить від кваліфікації та досвідченості співробітника, а також складності страв в меню. Повари в закусочних, де подають бургери й салати, як правило, заробляють менше, ніж повари в ресторанах. Розглядаючи вакансії повара в Польщі, зверніть увагу на місце, де Ви будете працювати.

Помічники поварів заробляють 12-13 злотих за годину. В їх обов'язки входить приготування заготовок, нарізка овочів, прибирання та миття посуду. Багато факторів залежать від керівництва та колег. Працьовитих помічників завжди заохочують преміями, тому їхній заробіток може досягати заробітку поварів. Нерідко помічники повара в Варшаві та Вроцлаві після декількох місяців успішної роботи переходять на посади поварів.

Шеф-повар в Польщі може заробляти 18-20 злотих за годину. Крім цього йому надається безкоштовне триразове харчування та житло. В обов'язки шеф-повара входить не тільки приготування страв, а й організація робочого процесу на кухні, керівництво персоналом, контроль виконання робіт. Досвідченим шеф-поварам довіряють закупівлю продуктів і внесення корективів в меню. Шеф може делегувати свої повноваження на поварів та помічників, довіряючи їм, наприклад, перевірку термінів придатності продуктів.

Ситуація з житлом

Найчастіше роботодавці пропонують своїм співробітникам житло безкоштовно або частково платно. Це може бути символічна вартість або оплата комунальних послуг. У будь-якому випадку ціна не буде високою навіть для молодшого персоналу кухні.

Живуть співробітники в хостелах, гуртожитках або орендованих будиночках. Наймачі намагаються створити комфортні умови для своїх підлеглих, надаючи їм житло максимально близько до роботи.

Підписуючи контракт при працевлаштуванні на роботу поваром в Варшаві, Гданську або іншому місті Польщі, уточніть всі умови проживання у наймача, щоб уникнути подальших проблем з пошуком житла в чужій країні.

Вакансії на працевлаштування в Польщі

Наше агентство надає можливість українцям працевлаштуватися за кордоном на високооплачувані посади. Список вакансій повара в Польщі поповнюється щодня, тому підшукати оптимальну посаду не складе труднощів. Кожен наймач висуває свої вимоги до кандидатів та дає можливість працевлаштуватися навіть людям без навичок і знання мови.

На сьогоднішній день можна без проблем знайти роботу сушиста в Польщі в одному з місцевих ресторанів або працевлаштуватися помічником повара в Варшаві та з часом просунутися по кар'єрних сходах.

Вакансія шеф-повара є найбільш престижною і високооплачуваною, але і зона відповідальності у нього більше. Влаштувавшись на роботу поваром у Варшаві або іншому великому населеному пункті країни, також можна розраховувати на відмінну заробітну плату з можливістю її зростання. Помічники поварів виконують просту роботу, тому і заробіток у них менше. Однак працьовитість і своєчасне виконання своїх обов'язків завжди цінується. Наймачі спостерігають за своїми підлеглими та всіляко заохочують їх.