Робота в Польщі електриком

2 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1200$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі електриком

Робота електриком в Польщі

Робота електриком в Польщі підійде для досвідчених фахівців, які так і не змогли знайти гідну й високооплачувану посаду на батьківщині. Якщо Ви маєте необхідний рівень кваліфікації, знання та навички, дана пропозиція точно для Вас. На сьогоднішній день робота в Польщі електриком від прямих роботодавців доступна для будь-якого українського здобувача, який відповідає вимогам. Пропонуються різні посади, починаючи з помічника електромонтера та закінчуючи інженером.

Робота в Польщі електриком перш за все вимагає відмінних знань в області електротехніки. Співробітник повинен знати про методи захисту від дії електричного струму, особливості роботи з електричними пристроями та інструментами. Також такий фахівець здатний орієнтуватися в технічній документації та вміє читати схеми і креслення.

Основні причини працевлаштування в Польщі

Робота в Польщі електриком для українців має ряд переваг. Найчастіше національні здобувачі їдуть за кордон через фінансові вигоди, адже за порівняно короткий проміжок часу насправді можна заробити солідну суму. Крім цього існує безліч причин трудової імміграції українців до Польщі:

 • географічна близькість країн;
 • величезна кількість вакансій в будь-яких населених пунктах;
 • спрощена процедура працевлаштування.

Польські наймачі зацікавлені у швидкому працевлаштуванні співробітників, оскільки на підприємствах постійно не вистачає досвідчених фахівців. Корінне населення Польщі щорічно виїжджає до країн Європи на заробітки, а їх вакантні місця звільняються. Щоб якомога швидше оформити нового співробітника, роботодавці допомагають іноземним кандидатам з отриманням дозвільних документів на в'їзд в країну. Робота електриком в Польщі вважається престижною та перспективною. Багато українців, пропрацювавши кілька місяців, намагаються оформити посвідку на проживання та залишитися в країні на ПМП.

Польща - країна з високими європейськими стандартами і це стосується не тільки побуту, а й роботи. Влаштовуючись на роботу в Польщу без посередників, Ви отримаєте стабільність і гарантії. Працевлаштування виключно офіційне, з усіма співробітниками укладається договір страхування життя та здоров'я. Кожен працівник регулярно проходить медкомісії, а перед початком зміни - медогляд. При необхідності недостатньо досвідчені електрики в Польщі проходять профільне навчання за рахунок наймача.

Залежно від підприємства, співробітникам надається житло і харчування. Як правило, проживають українці в гуртожитках або орендованих кімнатах, оплачуючи лише рахунки за комунальні послуги. У деяких випадках наймач забезпечує свій штат безкоштовним харчуванням в місцевій їдальні. Але навіть якщо співробітники будуть купувати продукти в магазинах, це не буде дорого коштувати.

На які посади можна влаштуватися в Польщі

Серед численних вакансій електрика в Польщі можна без зусиль підібрати оптимальну посаду відповідно до своєї спеціалізації. Фахівці займаються професійним обслуговуванням електричних мереж та електротранспорту, установкою вуличного освітлення, монтажем та демонтажем силових кабелів, техоглядом електроприладів та обслуговуванням комерційних і приватних об'єктів. Список актуальних вакансій такий:

 • електромонтер повітряних ліній;
 • слюсар-електрик;
 • інженер електрик;
 • електромонтажник;
 • автоелектрик;
 • технік.

Найбільш простою та доступною є робота в Польщі помічником електрика. На такі посади беруть новачків, які тільки закінчили університет або профільний ліцей. Здобувачі повинні мати мінімум базові знання професії. Що ж стосується роботи електромонтажника в Польщі, тут будуть потрібні навички монтажу електропроводки.

Критерії підбору співробітників на посаду електрика

Розглядаючи вакансії електрика в Польщі, зверніть увагу на вимоги до претендентів. Базові критерії: відсутність хронічних захворювань і протипоказань до фізичної праці. Не приймають на такі посади людей зі шкідливими звичками та проблемами зі здоров'ям.

Також до обов'язкових вимог можна віднести наявність диплома за фахом, дозволів і допусків. На роботу в Польщу електромонтером приймають виключно компетентних майстрів, здатних виконувати свої обов'язки. Співробітник повинен вміти читати схеми та креслення, адже без цього він не зможе розібратися в будові електромережі. Якщо здобувач влаштовується на роботу електромонтажником в Польщі, він повинен мати досвід обслуговування лебідки та повітряних ліній. Електромонтери повітряних ліній багато часу проводять на висоті, тому на таку посаду беруть претендентів з досвідом не менше 3 років.

Чим займаються електрики в Польщі

В процесі своєї діяльності електрики в Польщі виконують різноманітні види робіт. Основними елементами, з якими необхідно буде працювати, є:

 • головний розподільний щит (ГРЩ), через який здійснюється розподіл електроенергії по багатоквартирним будинкам, а також об'єктів з великим енергоспоживанням;
 • головна шина заземлення (ГШЗ), яка служить для електричного приєднання провідників до заземлювального пристрою;
 • електричний роз'єм для з'єднання і підключення безпосередньо або через внутрішні лінії розподільчої мережі з приймальною установкою будівлі;
 • приймальна установка (лічильник), яка призначена для розрахунків між споживачем і постачальником електроенергії;
 • внутрішні лінії електропередач;
 • перемикачі;
 • захисні пристрої;
 • вимірювальні та контрольні прилади;
 • заземлення.

Дані поняття повинні бути знайомі не тільки кваліфікованим майстрам, а й помічникам електрика в Польщі.

Заробітна плата електриків в Польщі

Судячи з відгуків про роботу в Польщі електриком, оплата праці та умови повинні бути гідними. Мінімальний часовий тариф становить 12-15 злотих. Показник залежить від підприємства, кваліфікації фахівця і регіону країни. Зарплата електрика в Польщі обов'язково підвищиться після успішно пройденого навчання та переходу на більш престижну посаду. Але для цього буде потрібно кілька місяців.

Працюють електромонтажники по 10 годин на день протягом 6 днів на тиждень. Робочий мінімум становить 250 годин в тиждень. Додатково оплачуються понаднормові зміни.

Найбільш престижною вважається робота електриком у Варшаві, Вроцлаві та Гданську, оскільки дані населені пункти є найбільшими та на їх території розташовується безліч підприємств.

Проживання та умови праці

Умови проживання електромонтерів залежать від конкретного підприємства. Деякі компанії забезпечують своїх співробітників житлом, надаючи їм кімнати в гуртожитках і хостелах. У таких кімнатах, як правило, проживає від 2 до 8 осіб. Інші ж фірми житла не надають і здобувачам доводиться шукати його самостійно. Якщо гуртожиток знаходиться далеко від місця роботи, наймач організовує своєму персоналу трансфер або видає проїзний квиток на проїзд в громадському транспорті.

Працевлаштувавшись електриком в Польщі без посередників, Ви можете розраховувати на повний соціальний захист. Всім співробітникам оформляється страховка, видається уніформа та надається можливість навчання. Такого поняття, як сезонність, для електриків не існує. Незалежно від пори року, робота є завжди. Вибирайте перевірених наймачів, які дають гарантії комфортної та безпечної роботи.