Робота в Польщі далекобійником

1 вакансій за заробітною платнею від 57435 до 61538 грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі далекобійником

Робота далекобійником в Польщі

Робота далекобійником в Польщі має ряд переваг для національних кандидатів. Оскільки Польща є одним з головних європейських роботодавців для водіїв міжнародного класу, досвідченому здобувачеві знайти престижну вакансію не складе труднощів.

Багато поляків їдуть в країни Західної Європи на заробітки, залишаючи вакантні місця вільними. На ці посади приймають не тільки корінне населення країни, а й іноземних робітників. Українцям, які мають навички водіння на фурах, робота в Польщі далекобійником дасть можливість добре заробляти і забезпечувати свою сім'ю. Після виходу на пенсію робітники отримують хороші виплати, оскільки працевлаштування в Польщі виключно офіційне.

Якщо Ви претендуєте на посаду водія-міжнародника, розгляньте вакансії від прямих роботодавців. Робота в Польщі далекобійником без посередників - це гарантія забезпеченого майбутнього.

Робота водієм в Польщі: заробітна плата, вимоги до претендентів

Зарплата далекобійника в Польщі залежить від кількості відпрацьованих змін, дальності та складності маршруту. Найчастіше наймачі пропонують наступний принцип: базовий місячний оклад + оплата відрядження. У такому випадку співробітник може легко порахувати свій дохід в будь-який момент. Водій-далекобійник в Польщі заробляє непогані гроші, але й графік у нього складний. Чим більше часу він проводить в дорозі, тим більше його заробітна плата.

Тарифікація оплати праці для водіїв-міжнародників в Польщі така:

 • фіксована ставка - від 450 євро на місяць;
 • відрядні виплати - 45-50 євро на добу (в тому числі за вихідні та свята);
 • премії та заохочення за хороші показники - мінімум 50 євро в місяць.

Також іноді приймаючи на роботу далекобійником без досвіду в Польщі, роботодавці можуть запропонувати індивідуальні умови оплати праці. Наприклад, тариф буде залежати від кількості кілометрів або вартості вантажу, що транспортується. Далекобійник в Польщі, зарплата якого не складається з фіксованої ставки, не зможе прорахувати свій заробіток аж до самого моменту виплати. Звертайте увагу на умови нарахування зарплати, підписуючи договір на працевлаштування.

Польські наймачі висувають чіткі вимоги до кандидатів:

 • вікова категорія 23-50 років;
 • відкриті категорії «D», «C» і «Е»;
 • стаж водіння не менше 2 років;
 • наявність закордонного паспорта;
 • наявність чіп-карти електронного тахографа;
 • свідоцтво ADR;
 • довідка про відсутність судимостей;
 • знання англійської/німецької на базовому рівні.

Крім основних вимог польські компанії звертають увагу на такі нюанси:

 • Особисті якості. Водій-далекобійник в Польщі займається перевезенням різного роду вантажів на далекі дистанції, тому він повинен мати високий рівень організованості, відповідальності, здатності реагувати на форс-мажорні ситуації та знаходити вихід з них.
 • Досвід водіння. Для роботи на фурі в Польщі будуть потрібні навички водіння. Ніхто не довірить недосвідченому водію дорогий транспорт, тому вчитися здобувачеві доведеться на батьківщині.
 • Стан здоров'я. Якщо Вас цікавить робота далекобійником, Польща може стати ідеальним місцем для реалізації своїх навичок. Однак на посаду водія приймають людей з відмінним здоров'ям і відсутністю шкідливих звичок, пов'язаних з алкогольними та наркотичними речовинами.

Робота водієм міжнародного сполучення (TIR)

На відміну від штатних водіїв, на роботу водієм міжнародником в Польщі без досвіду працевлаштуватися неможливо. На дані посади приймають виключно компетентних співробітників зі стажем, які мають права категорії С - Е, відкриту робочу візу або карту поляка. Суть роботи полягає в транспортуванні вантажів по країнах світу. Основними напрямками є:

 1. Схід. Перевезення вантажів зі Східної Польщі в напрямку Росії (вкрай рідко - України). За один рейс у Москву/Санкт-Петербург можна заробити 1000-1300 злотих «чистими». Якщо здійснювати по 1 рейсу на тиждень, зарплата за місяць досягне 5000 злотих.
 2. Захід-Схід. Вантажоперевезення в Німеччину, Францію, Іспанію і Росію. Найчастіше в якості вантажу виступають продукти харчування, тому керувати доведеться рефрижератором. Заробітна плата залежить від фрахту. Середній заробіток коливається в межах 4500-6000 злотих в місяць.
 3. Захід. Робота на польську компанію на заході по одному з двох напрямків:
 • робота дальнобой в Польщі з приїздом додому у вихідні та святкові дні;
 • робота за межами країни без повернення додому до закінчення рейсу.

Заробітна плата може залежати від кілометражу або нараховуватися у вигляді відсотків від фрахту. Середні показники - 4000-5500 злотих за місяць. Графік роботи в Польщі далекобійників може бути наступним:

 • 3 тижні вахта/1 тиждень відпочинку;
 • 4 тижні вахта/1 тиждень відпочинку;
 • 6 тижнів вахта/2 тижні відпочинку.

Найоптимальнішим для українців вважається графік 6/2, оскільки відпрацювавши 6 тижнів в рейсі, вони можуть поїхати на 2 тижні на батьківщину до родини.

Польські транспортно-логістичні компанії розвозять своїх співробітників на обладнані бази Західної Європи, де вони проживають в свої вихідні. В процесі виконання вантажоперевезень водії часто не заїжджають на територію Польщі, а їздять за маршрутом між країнами заходу. Основний заробіток таких водіїв формують виплати за відрядження. Оплачуються всі дні, проведені в рейсі, в тому числі вихідні та святкові. Свої вихідні співробітники проводять на базі, де є всі необхідні для життя й відпочинку зручності. За один рейс тривалістю в місяць, проведений на території Західної Європи, можна заробити до 7500 злотих з урахуванням всіх податкових відрахувань.

Вакансії водіїв-далекобійників в Польщі створено для чесних і працездатних людей з досвідом. Не думайте, що після прийняття Вас на посаду, для Вас будуть робитися поблажливості чи потурання. Поляки цінують тих, хто бажає працювати. Всі маршрути вже давно прораховані, як і витрата палива. Найменші відхилення від норм відразу викличуть питання і недовіру з боку роботодавця. Нечесні й ледачі працівники звільняються без права подальшого працевлаштування на території країни.

Робота в Польщі далекобійником без посередників

Чи реально влаштуватися на роботу далекобійникові без досвіду?

По суті, робота далекобійником в Польщі без досвіду неможлива. Кожен наймач висуває свої умови, проте наявність стажу є одним з обов'язкових критеріїв відбору персоналу. Якщо ж агентство пропонує Вам роботу в Польщі на фурі без досвіду, швидше за все, Ви зіткнулися з шахрайством. Часом логістичні компанії дають можливість працювати, не маючи професійних навичок міжнародних перевезень вантажів, однак таке буває вкрай рідко.

Які документи необхідні для працевлаштування

Розглядаючи численні вакансії водія-далекобійника в Польщі, необхідно враховувати й те, що працевлаштування буде неможливим без таких документів:

 1. Активні водійські права, які необхідно міняти кожні півроку, якщо Ви плануєте й далі працювати в Польщі.
 2. Код 95 - спеціальний сертифікат, що дозволяє працювати водієм на території Євросоюзу. Документ має термін дії і повинен підлягати періодичному оновленню. Для отримання нового сертифікату автомобілісти проходять курси.
 3. Карта тахографа - пластикова карта з вбудованим чіпом, за допомогою якої автомобіліст ідентифікується на тахографі, що встановлений в автопоїзді. Даний документ доцільно зробити заздалегідь на Україні. У цьому випадку термін його дії буде становити 5 років.
 4. Довідка про стан здоров'я з медичного закладу. Видається кожні 5 років.
 5. Сертифікат про проходження психотесту, який підтверджує уважність, спостережливість та реакцію водія.

Чи потрібно знати іноземні мови

Робота в Польщі далекобійником без досвіду так само неможлива, як і робота без знання мови. Оскільки автомобіліст працює за кордоном і спілкується з керівництвом і партнерами, він зобов'язаний володіти хоча б мінімальними навичками спілкування польською. В ідеалі знати англійську та німецьку мови. І хоч деякі компанії приймають в штат далекобійників без знання мови, перевага віддається тим, хто має ці навички. Якщо перед роботодавцем буде стояти вибір між двома кандидатами, він неодмінно вибере того, хто знає іноземну мову.

Логістами в польських компаніях найчастіше працюють поляки, які не знають ані російської, ані української. В процесі роботи автомобілісти повинні спілкуватися з логістами, а для цього потрібно знати польську. Якщо ж водій працює по західному маршруту, він повинен знати ще й англійська/німецька мова. Водити фуру він зможе і без цих знань, а ось налагодити контакт з поліцією - ні.

За яким графіком працюють далекобійники?

В Європі дуже серйозно ставляться до режиму роботи та відпочинку, і Польща не є винятком. За графіком праці автомобілістів стежить тахограф, встановлений в автопоїзді. Він контролює режим відпочинку та їзди. Згідно з правилами, автомобіліст-далекобійник повинен дотримуватися наступного розпорядку:

 • максимальний час за кермом - 9 годин на добу;
 • максимальний проміжок часу їзди без зупинок - 4,5 години. Між цим відрізком часу необхідно робити відпочинок мінімум в 45 хвилин;
 • рекомендований час на відпочинок - 11 годин на добу;
 • тижнева норма роботи - 56 годин.

Всю інформацію, яка стосується роботи в Польщі далекобійником, вакансії та критерії працевлаштування Ви зможете дізнатися на сайті нашого агентства. Що ж стосується відгуків про роботу далекобійником в Польщі, то вони виключно позитивні. Багато українських кандидатів, які встигли попрацювати на території Польщі, залишилися в країні на постійне місце проживання.

Розглядаючи вакансії далекобійника в Польщі, іноземний здобувач повинен розуміти всі переваги та перспективи даної посади. Крім відмінного рівня заробітних плат та лояльного ставлення керівництва, автомобілісти отримують унікальну можливість побачити світ, познайомитися з цікавими людьми й дізнатися їх традиції.


Програма подяки