Робота в Польщі арматурщиком

6 вакансій за заробітною платнею від 900$ до 2000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі арматурником

Робота в Польщі арматурник

Будівельні посади на даний момент є вкрай популярними в Польщі, що пов'язано з глобальною забудовою країни. Щорічно відбудовуються нові торгові центри, багатоквартирні будинки, фабрики й заводи, в зв'язку з чим робочих рук катастрофічно не вистачає. Дуже цікава та високооплачувана робота в Польщі - арматурщик. На дані посади приймають як досвідчених фахівців, так і людей без навичок.

Якщо за спеціальністю Ви - арматурщик, Польща може стати ідеальним місцем для розвитку здібностей та поліпшення свого фінансового становища. Будівельним компаніям Польщі дуже потрібні співробітники усіх спеціальностей, тому в якості кандидатів розглядається не тільки корінне населення, а й іноземні здобувачі.

Робота арматурщиком в Польщі доступна для молодих фахівців, що не мають великого досвіду. При необхідності Вас навчать всім секретам професії. Безсумнівно, польські компанії віддають перевагу найманню людей з мінімальним досвідом роботи в даному напрямку, тому при можливості освойте ази на батьківщині. Величезною перевагою буде знання польської мови, адже так у Вас з'явиться шанс стати бригадиром та підвищити рівень заробітної плати.

Заробітна плата арматурника

Найчастіше арматурщик в Польщі має середню спеціальну освіту й хоча б мінімальний стаж. Не виключено, що недосвідчених новачків спочатку візьмуть на посаду різнороба, а вже потім підвищать до арматурника. Робиться це для того, щоб в процесі виконання простих завдань співробітник освоїв необхідний мінімум знань та зміг працювати самостійно.

Середня заробітна плата арматурника становить 20 злотих на годину. Щоб підвищити тариф, необхідно стати затребуваним фахівцем або пройти навчання з метою підвищення кваліфікації.

Представники будівельної галузі мають гідний заробіток, який залежить від досвіду та стажу. Середні заробітні плати будівельників приблизно такі:

  • арматурник - від 20 злотих на годину;
  • бетонщик - від 15 злотих на годину;
  • опалубник - від 15 злотих на годину.

Якщо Ви маєте намір знайти офіційну роботу в Польщі арматурщиком (зброяж), зверніться до кадрових агентств. Тільки так Ви отримаєте гарантії своєчасної оплати праці і хороших умов. Якщо ж у Вас вже є досвід, можна поїхати за кордон по біометричному паспорту або запрошенню. Другий варіант підходить для тих, хто безпосередньо поспілкувався з роботодавцем та обговорив усі нюанси працевлаштування.

Робочий графік і вимоги до кандидатів

Головною вимогою до кандидата на працевлаштування є хороша фізична форма і відсутність протипоказань до праці. У переліку необхідних документів присутня довідка від медичного закладу про проходження медкомісії. Найчастіше роботодавців влаштовує довідка, що видана на Україні. Віддається перевага міцним чоловікам до 45 років. Величезною перевагою буде знання базової польської.

Трудовий тиждень на будівництві триває 6 днів. Можливі виходи в свої вихідні та святкові дні, які оплачуються за підвищеним тарифом. Працюють співробітники по 10-12 годин на день, що дорівнює 280 годин на місяць. Судячи з відгуків про роботу арматурщиком в Польщі, робочі зміни проходять досить активно й часу для відпочинку практично не буває. Така фізична праця заохочується гарною заробітною платою, рівень якої є незрівнянний з доходами українців на батьківщині.

Що входить в обов'язки арматурника

Роботу арматурщика в Польщі складно назвати легкою, адже протягом всієї робочої зміни він зайнятий справою. Звичайно ж, навички тут не завадять, але навіть в разі їх відсутності гідне заняття знайдеться для кожного. В обов'язки арматурника входить:

  • установка, демонтаж, збір арматурних конструкцій;
  • збір і монтаж каркасів;
  • кріплення арматури різними способами;
  • складання арматури в стелажі;
  • нарізка, обробка та очищення арматури.

Переваг працевлаштування в Польщі досить багато:

  • високий рівень оплати праці в порівнянні з Україною;
  • базова ставка збільшується пропорційно напрацьованого досвіду;
  • офіційне працевлаштування з соціальним захистом;
  • будівельні компанії використовують сучасне обладнання, яке робить процес простіше;
  • висока безпека на робочому місці, рівень якої постійно контролюється.