Робота у Вроцлаві

35 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 2000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі у Вроцлаві

Вроцлав робота

Для тих, кому потрібна легальна робота, Вроцлав може стати ідеальним варіантом. Дане місто, на думку підприємців, є оптимальним місцем для відкриття бізнесу, що і пояснює величезну кількість заводів та фабрик на його території.

Для українців робота у Вроцлаві може стати не тільки стартовим майданчиком для поліпшення фінансового добробуту, а й місцем проживання. На даний момент відкриті вакансії для співробітників різного рівня кваліфікації. Підшукати гідне робоче місце не складе труднощів, навіть якщо у кандидата немає досвіду й освіти.

Вроцлав - робота без кордонів. Особливо потребують компетентних кадрів медичні установи, автомобільні заводи, будівельні фірми приватні компанії з виробництва електротехніки. Працевлаштуватися можуть як чоловіки, так і жінки віком від 18 років. Дуже затребувана робота у Вроцлаві для сімейних пар, оскільки українські сім'ї досить часто виїжджають на заробітки разом.

Даний населений пункт Польщі відрізняється величезною кількістю виробничих об'єктів, а саме заводів і фабрик. Підшукати високооплачувану посаду зможуть кандидати, що мають досвід в торгівлі, а також сфері обслуговування. Величезною перевагою для будь-якого іноземного співробітника буде офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом. Легальна робота у Вроцлаві - це гарантії своєчасної виплати заробітної плати, наданого житла, наявності відпускних і лікарняних.

Причини трудової міграції українців до Вроцлава

Середній показник безробіття в Польщі - 6%, а рівень безробіття у Вроцлаві становить лише 2% при загальному населенні - 643,8 тисяч осіб. Це доказ того, що знайти гідну роботу не складе труднощів. Наймачі пропонують достатньо посад, як для місцевих жителів, так і для іноземців. Поляки не особливо жадають працювати на батьківщині, вважаючи рівень доходу занадто низьким. Але для українців дохід у Вроцлаві перевищує зарплати на батьківщині в 2-3 рази.

Найчастіше робота в Вроцлаві передбачає фізично складну працю. Влаштувавшись на завод або будівництво, здобувачеві запропонують 12-годинний робочий день з 1 вихідним на тиждень. Натомість наймачі будуть забезпечувати своїх співробітників гарною заробітною платою та житлом. Всі умови будуть вказані в трудовому договорі, тому читайте його уважно.

Відповідно до законів Польщі, для працевлаштування іноземного співробітника на вакансію не повинні претендувати поляки та жителі Євросоюзу. Щоб показати серйозність намірів, наймач відправляє офіційне запрошення здобувачеві, що є приводом для відкриття робочої візи. Також можна влаштуватися на роботу у Вроцлаві по безвізу, але максимальний час перебування українця в чужій країні складе 180 днів.

Для довготривалого працевлаштування (від 6 до 12 місяців) українцеві потрібна віза типу А. Найчастіше роботодавці воліють наймати співробітників на довгий час, однак і тимчасова зайнятість популярна. Наприклад, робота у Вроцлаві для студентів знайдеться в сільськогосподарській сфері, а також готельному і ресторанному бізнесі. Для працевлаштування віза не потрібна, а перетнути кордон Ви зможете з біометричним паспортом.

Важливою причиною переїзду українців до Польщі є схожість мови і менталітету. У Вроцлаві проживає та працює дуже багато співвітчизників, тому процес адаптації пройде легко.

Працевлаштування українців у Вроцлаві

Знайти роботу у Вроцлаві не складе труднощів, адже кожне підприємство потребує досвідчених співробітників. Але навіть здобувачі без освіти зможуть підшукати гідне заняття. Роботу у Вроцлаві для жінок і дівчат пропонують фермери, підприємці, власники місць громадського харчування та готелів. Ось кілька цікавих варіантів:

 • Ресторани, кафе та пансіонати запрошують офіціанток, кухарів, помічників кухарів, нарізувачів овочів, посудомийок і прибиральниць.
 • Пральні завжди раді прийняти в штат співробітників, що будуть сортувати, завантажувати, вивантажувати та прасувати білизну. Найчастіше такі працівники забезпечуються житлом і харчуванням.
 • У великі мережеві супермаркети потрібні жінки, які зможуть наповнювати вітрини новими товарами. Робота нескладна та не вимагає досвіду.

Безпрограшна робота у Вроцлаві для жінок - прибирання. Місцеві клінінгові компанії постійно набирають прибиральниць для обслуговування приватних будинків, комерційних приміщень та медичних установ. Заробітна плата співробітників без навичок та освіти становить від 9 до 12 злотих на годину. Додатково оплачуються переробки та вихід в понаднормові зміни.

Робота у Вроцлаві для чоловіків передбачає виконання фізично складних завдань. Саме тому перевага віддається кандидатам з міцним здоров'ям і витривалістю. Найпопулярніший серед пропонованих варіантів працевлаштування - робота на будівництві у Вроцлаві. Вакансії відкриті як для досвідчених фахівців, так і для новачків. Завжди є можливість підвищення кваліфікації на спеціальних курсах.

У 2021 році найбільше затребуваними вакансіями є:

 • будівельники;
 • різнороби;
 • зварювальники;
 • водії фур на дальнобій;
 • водії навантажувачів, кар та екскаваторів;
 • доглядальниці, опікунки;
 • продавці, касири, менеджери;
 • програмісти і розробники ПЗ;
 • кухаря, помічники кухарів.

Володарі водійських прав європейського зразка зможуть влаштуватися на роботу у Вроцлаві в Убер, Болт або іншу службу таксі. Також затребувані водії, що вміють керувати навантажувачами, штабелерами та маніпуляторами.

Робота в Польщі Вроцлав

Робота у Вроцлаві для сімейних пар

Роботу у Вроцлаві без посередників зможуть знайти і сімейні пари. Польські наймачі схвалюють такий варіант і надають сім'ям вакансії на одному об'єкті. Особливо актуальне працевлаштування на фермах, складах і виробництві. Робота знайдеться в будь-який час року, будь-то морозний лютий або спекотний серпень. Влітку здобувачі можуть влаштуватися на збір та пакування квітів, а взимку - в тепличне господарство. Робота у Вроцлаві в теплицях передбачає виконання певних завдань, пов'язаних з сільськогосподарськими культурами: висадка, полив, обприскування, збирання врожаю і його сортування.

Як правило, сім'ям, що працюють разом, надається окрема кімната для проживання, в якій є кухня та санвузол. Іноді зручності розраховані на кілька таких сімей.

Залежно від підприємства, чоловіки та жінки можуть виконувати різні або аналогічні обов'язки. На заводах і фабриках працевлаштована величезна кількість українців, тому з адаптацією проблем не виникне. Що ж стосується володіння польською, то вона не завжди потрібна. Виходячи з відгуків про роботу у Вроцлаві, багато співвітчизників, пропрацювавши півроку на виробництві, жодного разу не використовували польську мову в спілкуванні з співробітниками або керівництвом.

Куди можуть влаштуватися студенти?

Польські підприємці заохочують бажання молодих людей працювати, тому завжди раді прийняти в свій штат студентів. Тимчасовий підробіток на літо можна знайти в готелі, на полі, в кафе чи на складі. Відмінні варіанти для студентів пропонує компанія Амазон у Вроцлаві, вакансій у якої величезна кількість. Практично в будь-якому університеті міста є Центр кар'єри, який спеціалізується на пошуку й підборі сезонних вакансій для студентів. Дана організація регулярно проводить зустрічі польських наймачів з молодими здобувачами.

Вакансії на заводах Вроцлава

Для здобувачів, що шукають роботу в Польщі, Вроцлав може стати найкращим варіантом. Якщо у Вас немає досвіду і кваліфікації, але є величезне бажання працевлаштуватися та освоїти нову професію, розгляньте вакансії на заводах.

Робота у Вроцлаві на заводі має ряд переваг. Приймають на посади не тільки фахівців, але й людей без досвіду. Це - чудовий стартовий майданчик, на якому можна непогано заробити. Одним з масштабніших є завод LG у Вроцлаві. Тут виробляють велику і дрібну побутову техніку, а також запасні деталі до неї.

Трудова зміна на заводі триває 10-12 годин, а вихідний на тиждень всього один. Часовий тариф може варіюватися від 7 до 12 злотих, що залежить від складності виконуваної роботи. Праця досить складна, адже співробітники практично весь день проводять на ногах. Однак співвітчизники відзначають, що вже через тиждень втома йде і дні проходять зазвичай.

До претендентів пред'являються чіткі вимоги:

 • вік від 19 до 60 років;
 • відсутність хронічних захворювань;
 • витривалість;
 • відсутність шкідливих звичок, пов'язаних з алкогольними і наркотичними речовинами.

Найчастіше співробітники заводів забезпечуються житлом та уніформою.

Не менш затребуваною є робота у Вроцлаві на заводі лампочок Філіпс, заводі 3М, Whirpool, а також машинобудівному заводі Бомбардир. Для виробництва використовуються конвеєри, а співробітникам пропонується позмінна робота. Умови працевлаштування безпосередньо залежать від специфіки компанії. Популярні такі вакансії, як пакувальники, сортувальники, оператори конвеєрної лінії, вантажники і різноробочі. Відгуки про завод Філіпс у Вроцлаві виключно позитивні. Українці відзначають відмінні умови праці та високу заробітну плату.

Заробітна плата у Вроцлаві

Скільки в середньому отримують співробітники заводів

Заробітна плата працівників заводів становить 600-1000 доларів на місяць. Трудитися доведеться по 10-12 годин з одним вихідним на тиждень.

Трохи нижче оплата праці на м'ясокомбінатах - 600-900 доларів в місяць. Тривалість робочої зміни становить 8 - 12 годин. В обов'язки входить: нарізка, пакування м'ясної та ковбасної продукції. Величезним плюсом є те, що співробітникам надають житло і повний соціальний пакет (лікарняні, відпустка, страховка). Єдині витрати, що варто враховувати - це харчування.

Досить часто з'являються вакансії у Вроцлаві в ткацьких цехах. Заробітна плата співробітниць становить 600-900 доларів в місяць. Харчування надається наймачем, але житло доведеться орендувати самостійно. В обов'язки співробітниць буде входити намотування ниток на бобіни, а також прибирання приміщень. Від кандидаток потрібен відмінний зір.

Оплата праці в сфері будівництва

Для чоловічої статі пропонуються вакансії в будівельній галузі. Тут завжди затребувані як досвідчені фахівці, так і люди без знань. Заробітна плата на будівельних підприємствах залежить від типу виконуваної роботи. Наприклад, каменярі й арматурники можуть отримувати 14-16 злотих за годину, а досвідчені зварники - понад 16 злотих на годину.

Інші спеціальності

У представників агентства з працевлаштування у Вроцлаві можна дізнатися точний тариф на конкретному підприємстві. Середні показники щомісячного доходу у співробітників приблизно такі:

 • різнороби на складах - 2000-3000 злотих;
 • водії-міжнародники - від 5000 злотих;
 • муляри - 3000-5500 злотих;
 • співробітниці м'ясних і консервних цехів - 2200-2800 злотих;
 • працівники будівельних компаній, що спеціалізуються на зведенні мостів - 2400-3200 злотих;
 • комірники на автомобільних складах - 1800-2500 злотих;
 • пакувальники продуктів - 2000-2900 злотих;
 • прибиральниці в лікарнях - 2000-2700 злотих;
 • офіціанти в кафе - 2000-2500 злотих.

Судячи з відгуків про роботу в Амазон у Вроцлаві, кандидатів чекають непогані заробітки при 10-годинній робочій зміні.

Непоганий рівень доходу обіцяють на роботі у Вроцлаві на кухні та в готелі. Наймачі вимагають наявність досвіду роботи мінімум рік. Працевлаштуватися на посади офіціанта, бармена, покоївки та адміністратора зможуть лише ті, хто володіє базовими знаннями польської мови.

Для виконання низько кваліфікованої праці не буде потрібен досвід і знання польської. Вакансії доступні для будь-якого українця, який досяг повноліття.