Робота в Варшаві

37 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 2250$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Варшаві

Робота в Варшаві для жінок

Робота в Варшаві для багатьох українців є оптимальною можливістю поліпшити фінансовий добробут. Це місто особливо потребує в досвідчених фахівцях усіх галузей, оскільки на його території розташовуються найбільші виробничі лінії. Незалежно від освіти та кваліфікації знайдеться робота в Варшаві для жінок, чоловіків та навіть сімейних пар. Основна частина іноземних здобувачів, що працюють на території польської столиці, - це українці та росіяни. Ключовими причинами трудової міграції кандидатів на працевлаштування є високий заробіток і комфортні умови праці.

Робота в Варшаві по безвізу ідеально підходить як для сезонної, так і для постійної зайнятості. Численні вакансії дозволяють працевлаштуватися на високооплачувану посаду, жити в достатку і збирати гроші на житло або навчання. Якщо Вам потрібна легальна робота, Варшава стане кращим варіантом. Територіальна близькість з Україною дає можливість бачитися з рідними, не пропускати свята й сімейні зустрічі. Дуже цікаві вакансії для сімейних пар, студентів і пенсіонерів.

Здобувачі, які потребують хорошого заробітку, можуть бути впевнені, Варшава - робота без обмежень. Абсолютно неважливо, чи є у Вас досвід роботи, кваліфікація або знання мови. Наймачі зацікавлені у комплектації свого штату, тому завжди йдуть на поступки.

Щоб влаштуватися на роботу до Варшави по біометрії (безвізу), зверніться до спеціалізованого агентства. Представники компанії підберуть найкращий варіант, зберуть необхідну документацію і передадуть її роботодавцю.

Які вакансії є популярними в Варшаві

Розглядаючи вакансії Варшави, можна помітити, що катастрофічна нестача персоналу торкнулася всіх сфер діяльності. Однак за статистикою найбільше затребувана робота в Варшаві для жінок і дівчат. В основному представниць слабкої статі запрошують на наступні посади:

 • доглядальниця (опікунка);
 • покоївка;
 • пакувальник товарів;
 • сортувальник овочів, фруктів, продуктів харчування, непродовольчих товарів;
 • касир і продавець;
 • співробітник швейного цеху.

У столиці розташовано безліч заводів, які також мають потребу в працівниках. Робота в Варшаві на заводі передбачає складну фізичну працю. Зміна триває 10-12 годин, а часу на обід практично немає. Щоб вийти на гідний щомісячний дохід, працівники змушені працювати 6 днів на тиждень.

Для жінок знайдеться робота в Варшаві на виробництві м'ясної та ковбасної продукції. Вакансії пакувальниць і формувальниць ковбасних виробів постійно відкриті.

Робота в Варшаві для українців без знання мови реальна, адже далеко не всі професії передбачають спілкування з людьми. Винятками є сфера обслуговування, медицина та ІТ-індустрія. Робота для жінки з України може бути найрізноманітнішою: прибирання вулиць та під'їздів, збір врожаю на полях, догляд за худобою на фермах, висадка саджанців в теплицях.

Дуже популярна для всіх вікових категорій робота в Варшаві на складах Ікеа, Бедронка, Adidas, Oriflame і інших. Складські співробітниці займаються пакуванням, сортуванням та маркуванням товарів.

Найпопулярніша робота в Варшаві для чоловіків - будівництво. Польща - розвинена країна з постійно зростаючою економікою. Відповідно, в столиці держави відбудовуються нові житлові та комерційні приміщення, мости, дороги й магістралі. Робота на будівництві в Варшаві - це численні вакансії для професіоналів та новачків. Найпопулярніші посади:

 • електрик;
 • зварювальник;
 • плиточник;
 • арматурник;
 • сантехнік;
 • різнороб.

Без особливих знань можна влаштуватися на фабрику Мілка в Варшаві. Велике підприємство світового масштабу потребує компетентних водіїв, вантажників, комплектувальників та пакувальників. До слова, якщо у Вас є водійські права європейського зразка, для Вас буде доступна робота водієм в таксі Убер, далекобійником в одній з логістичних компаній Польщі або оператором вилочного навантажувача на одному зі складських приміщень.

Дуже затребувана робота в Варшаві в готелях і ресторанах, особливо в період високого сезону. На посади офіціантів, покоївок, барменів і помічників кухаря приймають без освіти й досвіду. Але для того, щоб працевлаштуватися на роботу на кухні кухарем або сушистом, потрібен стаж мінімум рік і знання польської.

З огляду на те, що багато поляків виїхали на заробітки в країни Західної Європи, польські лікарні залишилися без кваліфікованих кадрів. Влаштуватися на роботу в Варшаві без посередників можна на посади лікарів, фармацевтів, масажистів, дантистів і ветеринарів. Кандидати повинні пройти попереднє тестування й нострифікацію свого диплому.

Досвідчені фахівці в сфері інформаційних технологій також без зусиль знайдуть собі гідну роботу в Варшаві або іншому місті країни. Особливо затребувані програмісти й інженери таких напрямків, як робототехніка, механіка, електроніка та телекомунікації. Перевага віддається тим, хто володіє кількома іноземними мовами.

Робота в Варшаві зі знанням англійської мови відкриває перед претендентами нові можливості. Англомовний кандидат може стати частиною викладацького колективу в одному з університетів Польщі, працювати екскурсоводом, адміністратором або менеджером.

Де можуть працювати сімейні пари

Робота в Варшаві для сімейних пар - це можливість не розлучатися з близькою людиною і заробляти вдвічі більше. З кожним роком все більше претендентів намагаються мігрувати за кордон разом з членом сім'ї або знайомим. В першу чергу, це економічно вигідно, адже пара може орендувати житло разом і ділити витрати на продукти.

Наймачі, в свою чергу, пропонують сім'ям оптимальні умови праці:

 • робоча зміна від 8 до 12 годин;
 • трудовий тиждень - 5-6 днів;
 • ставка близько 10 злотих на годину;надбавки за вихід в понаднормові зміни.

Серед численних безкоштовних вакансій в Варшаві не складно знайти цікавий варіант. Пари можуть працевлаштуватися на один об'єкт, щоб бачитися протягом трудової зміни чи навіть виконувати ідентичні обов'язки. Нерідко наймачі забезпечують сім'ї житлом у вигляді окремої кімнати в гуртожитку або приватному будинку.

Знайти роботу в Варшаві з щоденною оплатою можна на роздачі листівок в супермаркеті або аеропорту. Промоутери, як правило, наймаються на вихідні, коли населення гуляє містом.

Для довгострокового працевлаштування доцільно відкрити робочу візу типу D терміном на 6 місяців. Для тимчасової або сезонної зайнятості буде досить біометричного паспорта, який дає можливість перебувати на території Польщі 180 днів. Зазвичай наймачі не займаються питаннями оформлення віз, тому претендент повинен самостійно подбати про документацію.

Робота в Варшаві

Умови праці та вимоги до працівника

Особливих вимог до кандидатів на працевлаштування поляки не висувають. Найголовніше - бажання працювати й заробляти. Багато роботодавців йдуть на поступки, даючи можливість іноземним кандидатам без досвіду й освіти розвиватися в обраній сфері.

Робота в Варшаві для студентів і людей без кваліфікації полягає в простих діях (збір врожаю, сортування товарів, пакування солодощів). Відповідно, й заробітна плата у таких працівників мінімальна.

Від досвідчених фахівців поляки вимагають стаж мінімум в 12 місяців, наявність дипломів і сертифікатів. Знання польської обов'язкове. Дохід конкретного співробітника залежить не тільки від кількості відпрацьованих годин, але й від його компетентності на посаді.

У 2021 році на роботу в Варшаві запрошуються покоївки, аніматори, офіціанти та будівельники. Молоді люди можуть влаштуватися в Макдональдс касирами або прибиральниками. Для працевлаштування в мережевий ресторан або великий готель буде потрібний досвід. Можна спочатку пройти стажування й освоїти мову, а вже після претендувати на бажану посаду.

Польські наймачі пропонують сидячу роботу в офісі та швейному цеху. Робітникам надається житло, а іноді - харчування. Краще уточнювати умови перед підписанням контракту, щоб потім не виникало проблем з роботодавцем.

Українці, які працюють опікунами, доглядальницями та помічниками по господарству, зазвичай живуть разом з підопічними. Їм виділяється окрема кімната зі зручностями. Харчування також надається.

Рівень заробітних плат в Варшаві

Заробітна плата іноземного працівника безпосередньо залежить від його кваліфікації та навичок. Студенти та люди без спеціальності можуть заробляти 700-800 доларів в місяць. Жінки отримують від 1000 до 1400 доларів, а чоловіки - будівельники - до 1700 доларів.

Найбільш приваблива посада для українок - доглядальниця. За таку працю отримують 800 доларів на місяць. Стільки ж заробляють няні та опікуни. А працюючи в швейному цеху, можна вийти на щомісячний дохід в 900 доларів.

Досить непогана посада - помічник по господарству. Заробітна плата становить всього лише 500-600 доларів в місяць, але співробітник економить на оренді житла та харчуванні.

Звернувшись в агентство з працевлаштування в Варшаві, у Вас з'явиться можливість вибирати. У польській столиці завжди відкрито безліч вакансій, як для висококваліфікованих фахівців, так і для людей без досвіду й освіти.