Робота в Щецині

15 вакансій за заробітною платнею від 700$ до 1500$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Щецині

Робота в Щецині

Робота в Щецині дає можливість не тільки гарненько заробити, а й побачити неймовірну красу місцевої архітектури. Польське місто належить до найбільшого порту країни, розташованого на Балтійському морі. За зовнішніми ознаками місто дуже схожий на Париж, тому сюди з'їжджаються тисячі туристів.

Приїхавши в Щецин, робота зможе приносити Вам відмінний дохід. Тут розвинена туристична сфера, машинобудування, суднобудування та нафтохімічна галузь. Польські підприємства працевлаштовують людей з досвідом та без нього. Величезна кількість комбінатів і заводів, а також аеродром Голенюв надають роботу в Щецині для чоловіків, жінок і сімейних пар, забезпечуючи їх відмінними умовами праці та високою заробітною платою.

Якщо іноземному здобувачеві необхідна цікава робота, Щецин буде ідеальним місцем для працевлаштування. Місто визнане центром вітрильного спорту й судного будівництва, тут завжди людно, багато туристів. Приїхавши в Щецин одного разу, Ви точно захочете в ньому залишитися назавжди.

Як українці живуть в Щецині

Вибираючи місто для трудової міграції, більшість співвітчизників віддають перевагу саме Щецину. Тут найбільша українська громада, тому адаптуватися можна протягом декількох днів. Влаштуватися на роботу в Щецині без посередників не складе труднощів, просто знайдіть знайомого на території міста й попросіть його про допомогу. Польські компанії зацікавлені в довгостроковому співробітництві з іноземними претендентами, тому роблять усе можливе для їх швидкого переїзду в країну. Пропонується легальна робота в Щецині в порту, на кондитерських фабриках, на складах, а також в сфері обслуговування. Українці можуть розраховувати на повноцінний соціальний захист і допомогу консульств. Сімейні пари, що приїхали до країни, зможуть працювати на одному підприємстві та жити разом.

Умови роботи та оплата праці

Ключовий фактор зацікавленості місцевих претендентів у працевлаштуванні за кордоном - високий рівень доходу. Середній заробіток співробітників підприємств становить 18-28 тисяч гривень. На Україні такі суми отримують тільки на керівних посадах і то не завжди. У здобувачів без досвіду оклад нижче, однак, у них є можливість підвищити кваліфікацію та напрацювати досвід.

Величезна кількість відкритих вакансій в Щецині свідчить про нестачу кадрів у всіх сферах. Поляки з досвідом і знаннями їдуть в країни Західної Європи, а їх місця залишаються вільними. Для роботи в Польщі в Щецині не потрібно мати диплом про вищу освіту або величезний стаж. Працевлаштуватися можуть як молоді люди, учні інститутів, так і досвідчені фахівці пенсійного віку.

Щецин обирають з численних причин: відмінні умови праці, різноманітність вакансій, високий дохід. Рівень безробіття в місті мінімальний, а заробітні плати досить непогані. Продукти, одяг, послуги й навіть житло в місті дешевше, ніж на батьківщині. Щецин є тим місцем, яке обирають для постійного проживання.

Найбільш затребувані вакансії Щецина

У місті активно будуються яхти і промислові будівлі, тому більшість вакансій пов'язана з будівельною галуззю. Підприємства відчувають гостру нестачу персоналу, а тому числі звичайних різноробів без досвіду. Денний тариф залежить від кваліфікації конкретного співробітника і складності виконуваної ним роботи. Роботу в Щецині за біометричним паспортом зможуть знайти як професіонали, так і новачки.

Здобувачі без навичок можуть влаштуватися на склад Zalando в Щецині, відгуками про який переповнений Інтернет. В обов'язки співробітників буде входити сортування, пакування одягу та взуття, введення інформації в базу через сканер, перевірка стану товарів після їх повернення. Оплата праці невисока, проте умови просто відмінні. Не менш популярна робота в Щецині в Амазон, куди протягом усього року потрібні пакувальники, сортувальники та логісти.

Що ж стосується роботи для дівчат і жінок в Щецині, то її знайти можна у сфері обслуговування і громадського харчування. З мінімальним досвідом і базовими знаннями польської можна працевлаштуватися офіціанткою, доглядальницею, нянею або покоївкою. Для тих, хто не має навичок і не знає мову, пропонується проста робота в Щецині - прибирання будинків і промислових приміщень. У сільськогосподарській галузі можна знайти вакансії збирачів ягід, фруктів і грибів.

Працевлаштуватися на роботу в Щецині по безвізу зможуть і викладачі української мови. Польські діти з радістю відвідують уроки та легко йдуть на контакт з носіями мови. Уряд Польщі підтримує проекти з освоєння української мови поляками, особливо дітьми та підлітками.

Особливо затребувані будівельні спеціальності: малярі, штукатури, зварювальники, токарі, сантехніки, муляри й арматурники. Компетентний зварювальник в Щецині має дохід від 18 до 28 тисяч гривень. У порівнянні з заробітними платами на Україні, це гідний показник.

При бажанні можна знайти не тільки постійну роботу, але й гідний підробіток в Щецині для чоловіків і жінок. Цей варіант оптимальний для першої поїздки в чужу країну та знайомства з нею. Працевлаштуватися можуть і студенти без досвіду, напрацювавши таким чином певні навички.

Щецин робота

Робота для українців в туристичній сфері

Робота в Щецині для українців в сфері туризму можлива тільки за умови знання іноземних мов. У період високого сезону підприємствам катастрофічно не вистачає обслуговуючого персоналу: покоївок, барменів, офіціантів та адміністраторів. Щецин - туристичне місто, в яке щорічно приїжджає до 400 тисяч людей з усіх куточків світу. Місто відрізняється розвиненою інфраструктурою: безліч готелів, ресторанів, пабів і кафе. Виходячи з відгуків про роботу в Щецині, туристи нерідко залишають пристойні чайові за якісне обслуговування. Однак є і критерії підбору персоналу: вільне володіння польською та англійською, а в деяких випадках і французькою.

Чи надається житло в Щецині?

Звертаючись в агентство з працевлаштування в Щецині, обов'язково звертайте увагу на умови праці, проживання та харчування на підприємствах. Багато польських компаній забезпечують своїх співробітників житлом, проте за комунальні послуги доведеться платити самостійно. В середньому вартість оренди кімнати становить 450 злотих, квартири - 900 злотих на місяць. Якщо розглядати центральні райони, то житло обійдеться в 1200 євро за місяць.

Витрати на харчування лягають на плечі здобувача. Однак існує ймовірність знайти таку роботу в Щецині для українців, де наймач буде надавати обіди. Найчастіше це стосується великих фабрик, приватних володінь та місць громадського харчування. Відмінно відкликаються національні здобувачі про роботу в Щецині на Zalando. Склади повністю обладнані зручностями, в тому числі й кухнею, на якій можна готувати або розігрівати їжу.

До додаткових розтрат можна віднести оплату проїзду по місту. Доцільно відразу придбати багаторазову проїзну карту, а при необхідності її поповнювати. Разовий квиток на проїзд по місту коштує 4 злотих.