Робота в Познані

12 вакансій за заробітною платнею від 700$ до 2000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Познані

Робота Познань

Протягом довгих років Польща є найпопулярнішою країною для трудових іммігрантів. Сюди приїжджають з України, Росії, Білорусії та інших держав Європи. Причиною такого високого інтересу до країни є комфортні умови праці та високі заробітні плати. Так уже склалося, що коли українцеві необхідна робота, Познань стає ідеальним місцем для працевлаштування. У місті можна з легкістю знайти вакансії для чоловіків, жінок і сімейних пар. Робота в Познані має ряд переваг, основним серед яких є офіційне працевлаштування.

На рівні польського законодавства було спрощено процедуру прийому іноземних претендентів на роботу. Зроблено це було з метою поліпшення показників ринку праці та зниження безробіття в країні. Крім іншого, наймачі зацікавлені в довгостроковому співробітництві з кандидатами, оскільки місцеве населення масово покидає батьківщину та їде на заробітки в Європу. У місті Познань робота доступна для українців, що досягли повноліття. Численні фабрики, заводи і приватні підприємства готові надати іноземцеві можливість заробляти. До речі, заробітні плати в місті досить високі у порівнянні з заробітками в Україні.

На сьогоднішній день пропонується легальна робота в Познані з безвізу (біометрії) або по робочій візі терміном від 6 до 9 місяців. Навіть сезонна зайнятість буде корисна для співвітчизників, адже за короткий період вони зможуть освоїти польську мову, вникнути в трудовий процес і знайти високооплачувану посаду.

Працевлаштування українців в Познані

По суті, знайти роботу в Познані труднощів не складе. Навіть якщо Ви не знаєте польську та не маєте освіти, для Вас будуть доступні прості робочі вакансії. Однак перевага завжди віддається тим, хто володіє польською хоча б на базовому рівні.

Всі вакансії Познані можна ділити на дві групи: для тих, хто знає і не знає мову. Залежно від цього критерію здобувачеві запропонують оптимальний варіант. Краще не намагайтеся самостійно шукати роботу в Познані без посередників, якщо не здатні навіть написати резюме і тим більше завести діалог з наймачем. Користуйтеся послугами спеціалізованих кадрових агентств.

Бажана вікова категорія для працевлаштування - 20-55 років. Однак підшукати роботу в Познані для студента або пенсіонера також можна. Що стосується кар'єрного росту, то він чекає самих цілеспрямованих і працездатних кандидатів. Польські підприємці цінують людей, які бажають працювати, навіть якщо у них немає навичок.

Рівень володіння польською та заробітна плата в Польщі пов'язані. Якщо здобувач вміє говорити та писати польською мовою, у нього автоматично з'являється шанс знайти високооплачувану роботу в Познані від прямих роботодавців. Ключовими перевагами такої зайнятості є:

  • офіційне працевлаштування за трудовим договором, в якому прописані всі умови і зобов'язання;
  • ймовірність підвищення кваліфікації на спеціальних курсах, наданих роботодавцем;
  • можливість працювати на інноваційному європейському обладнанні.

Крім іншого робота в Познані для українців - це можливість жити в наданому керівництвом житло. Найчастіше наймачі селять працівників в гуртожитку або спеціальних будиночках, а в деяких випадках допомагають знайти апартаменти для самостійної оренди. Згодом іноземні співробітники мають право отримати посвідку на проживання й навіть громадянство в Польщі.

За якими критеріями приймають на роботу в Познані?

Вимоги до кандидатів безпосередньо залежать конкретної посади. У сфері низькокваліфікованої праці не потрібні ані навички, ані освіта. Претендентові також не обов'язково знати польську мову. Найважливіше - гарна фізична форма, відсутність захворювань і готовність працювати. На посади спеціалістів приймають виключно досвідчених людей з вищою або профільною освітою і знанням мови. Судячи з численних відгуків про роботу в Познані, гідну посаду зможуть знайти всі, незалежно від рівня знань і стажу.

Особливості працевлаштування та роботи

Після співбесіди між найманим співробітником і роботодавцем підписується трудовий договір - Умова про праце на роботу в Познані. У цьому документі прописуються всі умови праці, розмір заробітної плати, преміальних виплат, кількість робочих годин і вихідних, лікарняні та соціальні виплати. Зверніть увагу на умови надання житла і харчування. Багато підприємств забезпечують свій штат місцями в гуртожитках, але не всі. У кращому випадку вони можуть допомогти в пошуках недорогої оренди кімнати або квартири, але платити за неї буде сам працівник. За таким принципом може надаватися й харчування.

Величезна перевага роботи в Познані від роботодавця - оплачуване стажування. У цей період кандидат знайомиться зі своїми обов'язками, вникає в процес. Оплата праці протягом випробувального терміну невисока - близько 9 злотих на годину. Зате весь час, проведений на підприємстві, буде офіційно відображений в трудовій книжці.

Робота в Познані

Популярні вакансії в Познані

Величезне розмаїття вакансій сприяє швидкому й ефективному пошуку роботи в Познані для чоловіків, жінок і сімейних пар. Практично всі галузі потребують компетентних кадрів, здатних віддаватися праці протягом 8-12 годин в день.

Робота в Познані для дівчат і жінок частіше не супроводжується фізичними навантаженнями й передбачає виконання простих завдань, пов'язаних з обслуговуванням людей, доглядом за ними, збором врожаю або пакуванням товарів. Найпростіша робота в Познані для жінок - прибирання номерів готелів, приватних будинків, промислових і торгових площ. Співробітниць клінінгових компаній приймають на посади без навичок та освіти.

Також дуже затребувана робота на складах брендового одягу, сільськогосподарських підприємствах і заводах. Дуже багато вакансій в Познані у Амазон - найбільшої компанії з реалізації товарів і послуг. Протягом усього року сюди набираються комплектувальники, пакувальники, вантажники та підсобні робітники.

Знайдеться робота в Познані на складах і для чоловіків, особливо якщо вони вміють керувати підіймально-транспортною технікою. Компетентні водії навантажувачів та електротяга дуже затребувані. Подібні вакансії також відкриті в Бедронка, на Амазон та інших масштабних складських підприємствах.

Найчастіше чоловіки обирають роботу в Познані на будівництві. Найпопулярніші посади: арматурники, муляри, малярі та лицювальники. Кандидати без освіти можуть зайняти посаду різноробу або помічника.

Якщо здобувач має досвід водіння та водійське посвідчення євро стандарту, він без зусиль зможе працювати в Познані водієм таксі Убер, маршрутного транспорту по місту та за його межами. Самою елітною посадою є водій міжнародного сполучення. Серед вакансій Хегельман в Познані - водії фур, диспетчери, логісти та менеджери. Далекобійники повинні вільно володіти декількома іноземними мовами і навичками водіння спецтранспорту. Відгуки про Hegelmann Poznań, що стосуються розміру заробітних плат і своєчасності їх виплат, виключно позитивні.

Посади в медичних установах є високооплачуваними, проте на них непросто потрапити. Здобувачі повинні пройти процедуру нострифікації диплома, скласти іспит і пройти інтернатуру. Без іспитів та нострифікації можна влаштуватися нянею або доглядальницею.

Також на роботу в Польщу в Познань потрібні програмісти, розробники ПЗ, ІТ-інженери та інші фахівці сфери інноваційних технологій. Однак на такі посади беруть виключно досвідчених і кваліфікованих кандидатів зі знанням декількох іноземних мов.

Спектр вакансій Познані величезний, але найпопулярнішими місцями для працевлаштування є:

  • супермаркети та мережеві магазини: касири, продавці, мерчендайзери, промоутери;
  • склади: вантажники, різнороби, сортувальники;
  • заводи: зварювальники, технологи, столяри, кранівники, токарі;
  • логістичні компанії: водії по місту та далекобійники;
  • будівельні фірми: маляра, муляри, арматурники, бетонники, різнороби;
  • місця громадського харчування: кухарі, помічники кухарів, посудомийки, прибиральники, кондитери;
  • магазини, офіси: прибиральниці.

Більшість вакансій є універсальними, тобто підходять чоловікам і жінкам. Багато підприємств працевлаштовують сімейні пари, надаючи їм можливість працювати разом і навіть виконувати ідентичні обов'язки.

Оплата праці в Познані

Рівень заробітних плат в Познані вище середнього по країні. Вузькі фахівці у сфері інформаційних технологій і фінансів заробляють до 900 євро за місяць. Дохід інших працівників варіюється від 500 до 700 євро на місяць в залежності від кваліфікації та стажу. Доходи іноземних працівників в рази перевищують їх витрати, адже в середньому їм необхідно 200-250 злотих на місяць на оплату оренди житла та стільки ж на продукти, одяг та інші потреби.

На промислових підприємствах і заводах можна заробити більше, якщо виходити у вихідні та нічні зміни. Найчастіше пропонується тризмінний графік роботи (ніч, вечір, день), з тривалістю зміни 8-10 годин. Нічні й вихідні зміни є найвигіднішими, оскільки для них діє подвійний тариф.

Співробітники будівельних компаній заробляють 11-13 злотих за годину (2,5-3 євро). Такий тариф стандартний для малярів, операторів машин та різноробів на виробництві. На автозаводах пакувальники і шліфувальники деталей отримують 8-11 злотих за годину.

Трохи вище дохід у столярів і майстрів з укладання бруківки - 12-14 злотих за годину. Зварювальник в Познані заробляє від 9 до 16 злотих на годину, як і арматурники, слюсарі, бетонники та механіки.

Біометрія або віза: як працевлаштуватися в Познані

Працевлаштуватися в Познані, як і в будь-якому іншому місті Польщі, можна за допомогою візи або біометричного паспорта. Перший варіант підходить для тих, хто планує трудову діяльність всередині країни періодом до півроку. Для цього необхідно поспілкуватися з наймачем, запросити від нього офіційне запрошення і розпочати збір дозвільної документації для в'їзду в країну. Трудова віза має термін дії 180 днів, після чого іноземний працівник повинен покинути країну або оформити посвідку на проживання.

Найпростіший варіант працевлаштування - за допомогою біометричного паспорта. Для цього відкривати візу не потрібно, однак термін перебування в Польщі скоротиться до 90 днів. Цей варіант підходить для тимчасової або сезонної трудової діяльності.

Якщо ж співробітник зацікавлений в довгостроковій співпраці з роботодавцем, він повинен відкрити воєводську візу. Термін дії такого дозволу становить 12 місяців, після чого співробітник може продовжити його, не залишаючи країну.

Для оформлення дозвільної документації та пошуку вакансій доцільно звернутися в перевірене агентство з працевлаштування в Познані. Приблизний перелік документів такий: контракт на роботу з польською компанією, запрошення від наймача, біометричний паспорт, поліс медичного страхування, фотографії. У кожного типу візи свій список.