Робота в Лодзі

12 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1400$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Лодзі

Робота Лодзь

Вибираючи місто для працевлаштування за кордоном, багато українців в першу чергу звертають увагу на економічну ситуацію в кожному з них. Одним з найбільш вигідних варіантів є Лодзь - велике місто Польщі, розташоване неподалік від столиці. Для іноземних претендентів, яких цікавить стабільна легальна робота, Лодзь може стати найкращим варіантом. Це - центр текстильної промисловості, кінематографічного та пластичного мистецтва. Різноманітність вакансій і стабільність привертають трудових мігрантів з України, Росії та Білорусії.

Робота в Лодзі супроводжується безліччю переваг, особливо для тих, хто планує переїхати за кордон назавжди. Архітектурні пам'ятки, незліченна кількість цікавих і гарних місць, десятки підприємств для працевлаштування, - все це чекає іноземців, готових змінювати своє життя на краще. Робота в Лодзі без посередників можлива для будь-якого громадянина Європи. Процедура отримання візи і посвідки на проживання спрощена для жителів усіх пострадянських держав.

Для іноземців Лодзь - робота з перспективами. Оскільки багато поляків залишають батьківщину в пошуках високих заробітків, вакансії Лодзі стають доступними для вітчизняних кандидатів. Пропонується працевлаштування на промислові та комерційні підприємства, аеропорт, будівельні та логістичні фірми.

На території міста розташовуються представництва відомих світових компаній. Найбільш масштабні та найстабільніші для працевлаштування, виходячи з відгуків в Лодзі - Whirpool (Вірпул), Соноко, Хатчінсон, Джиллет. У цих компаніях протягом цілого року відкриті вакансії, як для фахівців, так і для претендентів без навичок і досвіду.

Найпопулярніші вакансії в Лодзі

Найрозвиненішою індустрією міста є текстильна галузь. Підприємства відчувають гостру нестачу компетентних співробітників. Знайдеться робота в Лодзі для чоловіків, жінок і сімейних пар. Останні в пріоритеті у роботодавців, оскільки претенденти-сім'ї вважаються більш відповідальними та націленими на працю. Робота на складі одягу в Лодзі не вимагає особливих навичок, набагато важливіше - витривалість і відсутність протипоказань до праці. Популярними вакансіями є пакувальники, сортувальники, різнороби.

Не менш розвинена в місті фармакологія та електротехнічна галузь. Кандидати на працевлаштування повинні володіти польською мовою на базовому рівні. Якщо посада передбачає постійне спілкування з клієнтами, рівень знання мови повинен бути не нижче розмовного. Від висококваліфікованих співробітників додатково вимагають знання англійської.

В якості тимчасової роботи в Лодзі по біометрії (по безвізу) можна розглянути зайнятість на виробництві та в логістиці. Оптимальним варіантом для чоловіків буде працевлаштування в будівельну компанію. Вакансії електриків, сантехніків, арматурників і бетонників завжди актуальні. Однак в більшості випадків від будівельників потрібен досвід роботи і наявність відповідної спеціальності.

Роботу в Лодзі для студентів і людей без освіти пропонують заводи з виробництва автозапчастин. На завод Хатчінсон набираються комплектувальники, сортувальники, оператори конвеєра, пакувальники. Головним критерієм є хороша фізична форма та готовність працювати по 12 годин на добу.

Досвідчені автомобілісти зможуть працевлаштуватися на роботу в таксі в Лодзі. Для цього їм доведеться вивчити карту міста та навчитися говорити польською. Якщо водій має посвідчення міжнародного класу, для нього стануть доступні вакансії міжнародних логістичних компаній. У водіїв міжнародного сполучення найвищі заробітні плати й відмінні умови праці.

Кандидатів без освіти й навичок приймають на роботу на заводи Джиллет і Хатчінсон в Лодзі. Співробітники забезпечуються уніформою та працюють за нормованим графіком позмінно. Найчастіше зміна триває 10-12 годин з невеликими перервами на обід. Всесвітньо відома компанія Gillette в Лодзі - робота з істотними перевагами. Пропонується виключно офіційне працевлаштування з повною соціальною підтримкою.

Крім роботи в Лодзі на заводі або складі пропонується ще безліч варіантів: в компаніях з виробництва пластикових вікон, в поліграфії, в сфері освіти, в сільськогосподарській галузі, в сфері інноваційних технологій. Дуже затребувані досвідчені програмісти, дизайнери, розробники ПЗ і додатків. Легко знайдуть роботу в Польщі в Лодзі компетентні інженери, технологи, хіміки та менеджери з продажу. Такі фахівці повинні володіти відмінними знаннями своєї професії, декількома іноземними мовами та досвідом роботи за фахом.

Для жінок і дівчат пропонується нескладна робота в Лодзі - прибирання квартир, промислових приміщень, номерів готелів та місць громадського харчування. Особливих навичок і знань наймачі не вимагають, проте звертають увагу на особисті якості кандидаток: відповідальність, дружність, стійкість до стресових ситуацій. За прибирання квартир в Лодзі платять непогані гроші, а іноді навіть надають житло і харчування. Крім цього популярними є вакансії доглядальниць, нянь, пакувальниць, сортувальниць і підсобних співробітників.

Офіційну роботу в Лодзі від прямого роботодавця можна знайти в швейному цеху. Такі прості завдання, як пошив автомобільних чохлів, одягу, постільної білизни і сумок, під силу будь-якій швачці. На виробництві використовується сучасне автоматичне швейне обладнання, тому перші зміни майстрині витрачають на навчання й адаптацію.

Легальну роботу для українців в Лодзі пропонують кафе та ресторани. Перевага надається досвідченим претендентам, які знають польську. Пропонується нескладна робота на кухні для помічників кухарів, заготівельників, посудомийок, прибиральниць і підсобних робітниць. Харчування на таких посадах надається.

Житло в Лодзі

Звертаючись до агентства з працевлаштування в Лодзі для пошуку вакансій, звертайте увагу на умови проживання, що зазначені в договорі. Нерідко наймачі стверджують, що житло надається всім співробітникам, але не завжди це так. Може бути кілька варіантів: або Вас поселять в кімнату гуртожитку, а оплату за неї будуть віднімати з заробітної плати; або Вам запропонують кімнату, а Ви будете платити за комунальні послуги щомісяця. Однак є й такі компанії, які забезпечують свій штат житлом і харчуванням, не стягуючи за це плати.

У місті безліч гуртожитків, хостелів та квартир, в які можуть оселитися іноземні працівники. Найважливіший критерій при виборі - відстань до роботи. Лодзь - досить велике й густонаселене місто, тому в годину пік на дорогах завжди пробки. Щоб Ви не запізнювалися (а за це штрафують на підприємствах), доцільно орендувати житло поблизу роботи.

Середні вартості орендованого житла в місті такі:

  • місце в хостелі (кімната на 4-8 чоловік) - 70-90 злотих;
  • кімната у квартирі - 93-123 злотих;
  • однокімнатна квартира - 160-200 злотих.

Розцінки на продукти харчування, предмети щоденної потреби й побутову хімію приблизно такі ж, як на Україні, однак вибір їх різноманітний. Що стосується харчування, то в середньому на тиждень одній людині необхідно 55-70 злотих для закупівлі їжі, це 200-250 злотих на місяць. Крім цього побутові дрібниці обійдуться в 40-50 злотих, проїзний квиток по місту - 90 злотих. У великих мережевих супермаркетах продукти завжди дешевші, ніж на ринку.

У відгуках про роботу в Лодзі на складах, заводах і фабриках українці відзначають лояльність наймачів до іноземців. Звичайно, відпочивати в робочий час Вам не дадуть, однак розуміння та людяність тут присутні. Також співвітчизники стверджують, що знайти гідну роботу зможуть абсолютно всі бажаючі, навіть якщо у них немає кваліфікації та навичок.