Робота в Кракові

11 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1900$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Кракові

Робота Краків

Робота в Кракові - це величезна різноманітність вакансій у сфері культури, туризму та обслуговування. Польський уряд зацікавлений в найманні іноземних фахівців, тому пропонує їм гідні умови праці та високі заробітні плати. Якщо Вам потрібна легальна робота, Краків може стати оптимальним варіантом. Роботодавці розглядають досвідчених кандидатів, а також тих, хто не має освіти та стажу.

Специфіка роботи в Кракові

Нерідко Краків називають «силіконовою долиною Польщі», що пов'язано з величезною кількістю представництв міжнародних компаній, розташованих саме тут. Приїхавши в Краків, робота буде супроводжуватися безліччю переваг. Краків є культурно-діловим центром республіки й саме тут спостерігається високий рівень економіки. Заробітні плати місцевих співробітників в рази перевищують показники української столиці. Серед популярних вакансій в Кракові: програмісти, аналітики, дизайнери, розробники та менеджери.

Працевлаштуватися на роботу в Кракові зможе як досвідчений фахівець, так і новачок. У літній період місто наповнюється туристами, а представники готельного й ресторанного бізнесу оперативно набирають штат. Вакансії офіціантів, барменів, покоївок і прибиральників стають неймовірно актуальними. Крім цього відмінну сезонну роботу в Кракові в таксі пропонують такі відомі компанії, як Uber і Bolt.

Де можуть працювати українці в Кракові?

Для українців робота в Кракові є відмінним варіантом покращення свого фінансового добробуту. Польща є найбільш територіально близькою країною, а місцева мова дуже схожа на українську. Освоїтися в місті й на робочому місці можна за тиждень, вивчити мову - за місяць.

Робота в Кракові для дівчат і жінок передбачає виконання певних завдань з мінімальним фізичним навантаженням:

  • У готелі: покоївкою, прибиральницею, співробітником пральні. Приймаються жінки до 50 років без досвіду й освіти. Найчастіше співробітницям надається житло і харчування.
  • На кухні: кухарем, помічника кухаря, посудомийкою, прибиральницею. Залежно від особливостей посади, наймач може вимагати знання польської та стаж мінімум на рік. Найчастіше харчування та проживання співробітницям кухні надається.
  • На фабриці: пакувальниця, комплектувальниця, оператор конвеєра. Живуть співробітниці в кімнатах гуртожитку по 3-5 чоловік.
  • У швейному цеху. Для працевлаштування швачкою необхідний досвід і кваліфікація. У перший час можуть виникати труднощі, особливо у тих, хто раніше працював на машинках старого зразка.

Робота для чоловіків в Кракові також знайдеться, особливо якщо кандидат має чудову фізичну форму. Практично всі вакансії передбачають працю в будівельній або сільськогосподарській сфері. Популярні місця для працевлаштування:

  • Склади логістичних компаній, супермаркетів і мережевих фірм. Робота в Кракові на складі - чудова пропозиція для активних та цілеспрямованих людей. Сюди постійно потрібні сортувальники, пакувальники та вантажники. Якщо ж у Вас є водійські права та досвід управління спецтранспортом, ви можете працевлаштуватися на роботу в Кракові водієм вилочного навантажувача або кари. Заробітна плата на таких посадах варіюється від 10 до 14 злотих за годину.
  • Будівельні компанії. В країні постійно відбудовуються комерційні та багатоквартирні будинки, дороги й мости. Будівельним організаціям потрібні арматурники, лицювальники і різнороби. Маючи належну кваліфікацію, здобувачі зможуть знайти роботу зварювальника в Кракові та отримувати солідні суми.

Пропозиції для сімейних пар

Робота в Кракові по безвізу (біометрії) для сімейних пар дає можливість сім'ї заробити в два рази більше. Найчастіше такі пропозиції цікавлять молодих людей, що тільки стали родиною. За короткий проміжок часу реально зібрати суму, необхідну для покупки нерухомості на батьківщині.

Роботодавці чудово розуміють, які цілі переслідують пари, що приїжджають на заробітки до Польщі. Щоб їм було максимально комфортно, пропонується легальне працевлаштування на заводах, фабриках, комбінатах, плантаціях і місцях громадського харчування. Ось кілька прикладів зайнятості сімейної пари, що працює на одному підприємстві:

  • На заводі автомобільних запчастин чоловік може працювати оператором конвеєрної лінії, а жінка - пакувальницею. Подібні вакансії можна знайти на шоколадній, цукерковій або фармацевтичній фабриці.
  • У сільському господарстві жінки зайняті збором врожаю, а чоловіки - їх транспортуванням на склади.
  • У приватних володіннях чоловіки можуть займатися рубкою дров, ремонтними роботами присадибної ділянки або доглядом за садовими деревами в той час, поки жінки залучені на роботі з прибирання будинку, приготуванні їжі та прання.

Підшукати гідну роботу в Кракові від прямого роботодавця не складе труднощів, навіть якщо Вас двоє. А разом працювати веселіше і комфортніше. Значною перевагою є й те, що наймачі, які пропонують робочі місця для сімей, часто забезпечують їх житлом. Наприклад, влаштувавшись на роботу опікунки в Кракові, дівчина проживає в одному будинку з підопічним. На цього ж наймача може працювати і її чоловік, виконуючи роботу по господарству.

Рівень оплати праці в Кракові

Шукаючи роботу в Польщі, Краків і Варшава стануть найбільш фінансово вигідними містами. Краків є другим за кількістю населення в країні, а також займає друге місце за рівнем заробітних плат. На місцевих виробництвах зарплата видається в національній валюті - злотих.

Заробітна плата поляків залежить від рівня кваліфікації, кількості відпрацьованих годин і складності виконуваних завдань. Компетентний фахівець зі знанням мови отримує в рази більше, ніж недосвідчений працівник без освіти. На приватному підприємстві Кракова за свою роботу іноземний працівник отримає не менше 4490 злотих на місяць, на промисловому виробництві - від 4300 злотих. Якщо українець знайшов посаду в автомобільній сфері, він може розраховувати на оклад в сумі 4150 злотих. Виходячи з відгуків про роботу в Кракові, відмінно заробляють в будівельних компаніях (4500 злотих / місяць), туристичній галузі (від 3200 злотих / місяць) і сфері нерухомості (4620 злотих / місяць).

Висококваліфіковані посади в будь-якій країні, в тому числі і Польщі, завжди відрізняються конкурентоспроможною заробітною платою. Якщо знайти роботу в Кракові без посередників у сфері інформаційних технологій, можна вийти на щомісячний дохід в сумі 7800 злотих.

Найменше заробляють здобувачі без навичок і кваліфікації, але і цей дохід буде вище, ніж на батьківщині. Наприклад, прибиральниці й опікуни заробляють 450 євро в місяць, при цьому їм надається житло і харчування. Різнороби отримують від 3000 злотих, але у них завжди є перспективи підвищення.

Спеціальність

Середня зарплата в місяць (в злотих)

Водійпонад 3500
Співробітники ІТ-компаній8000
Касир, продавець, прибиральниця2200
Покоївка3000
Зварювальникпонад 4000

Розцінки на житло та харчування

Щоб знайти роботу в Кракові по біометричному паспорті, достатньо звернутися в спеціалізоване агентство з працевлаштування за кордоном. Національні здобувачі мають право самостійно шукати вакансії та спілкуватися з роботодавцями, але ніяких гарантій в даному випадку вони не отримають.

Краків - досить дороге місто. Розцінки на нерухомість, розваги та послуги можуть здатися українцеві дуже високими. Але це стосується не всього міста, а лише його центральних районів. При бажанні можна підшукати бюджетні варіанти оренди кімнат або квартир. Для прикладу: оренда однокімнатної квартири в центрі міста обійдеться в 1400 злотих за місяць, а оренда дво- або трикімнатної квартири на околиці - 1100 злотих. Комунальні послуги за місяць не перевищуватимуть 400 злотих.

Харчуватися можна в місцевих їдальнях і кафе. В середньому обід одну людину обійдеться в 15-17 злотих. У супермаркетах ціни на продукти завжди нижче, ніж на ринках, а у вечірній час діють знижки на певні групи товарів.

Уточніть в роботодавця, на яких умовах надається Вам житло та харчування і надають їх взагалі. Це важливий момент, який варто враховувати. Проїзд в таксі по місту обійдеться мінімум в 10 злотих, але багато наймачів організовують доставку співробітників на місце роботи.