Робота в Катовіце

12 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1600$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Катовіце

Робота в Катовіце

Трудова міграція зараз дуже актуальна для українців. На батьківщині багато хто не може знайти зайнятість з гідною оплатою праці, а наявність спеціальності вже давно нічого не означає. Робота в Катовіце є відмінним варіантом поліпшити фінансовий стан, реалізувати свої навички і знання. Але навіть претенденти без освіти зможуть підшукати гідну посаду.

Польські роботодавці з радістю приймають до лав співробітників із сусідніх країн, надаючи їм вакантні місця на заводах, фабриках і будівництві. Для тих, кому потрібна високооплачувана робота, Катовіце може стати одним з найвигідніших варіантів. Місто є центром автомобільної промисловості в Польщі. Також тут дуже розвинена сфера інформаційних технологій та приватного підприємництва. Саме широке розмаїття вакансій і комфортні умови праці приваблюють іноземних здобувачів.

Для багатьох українців Катовіце - робота європейського класу. Трудовий ринок тримільйонної агломерації, в яку входить місто, дуже розвинений. Катовіце відноситься до густонаселених і урбанізованих міст країни, тому користується неймовірним інтересом великих компаній та окремих підприємців. Дуже розвинена сфера торгівлі та промисловість, що пояснюється постійними вкладами світових інвесторів.

Для українців робота в Катовіце є реальним шансом заробити солідну суму за досить короткий проміжок часу. Попит на персонал у всіх галузях є постійним, тому місто відмінно підходить не тільки для тимчасового підробітку, а й для постійної зайнятості.

Численні вакансії в Катовіце охоплюють усі сфери діяльності. Кандидатом на працевлаштування може бути будь-яка людина, незалежно від рівня її освіти, навичок і кваліфікації.

Вакансії в Катовіце

Пропонується робота в Катовіце для чоловіків, жінок і сімейних пар. Особливо привабливими є умови праці та рівень заробітних плат. Навіть на тимчасовій зайнятості можна зібрати певну суму, яку на батьківщині доведеться заробляти на протязі півроку.

Будівельні компанії

На роботу в Польщі в Катовіце на протязі всього року потрібні:

  • арматурники;
  • муляри;
  • лицювальники;
  • зварювальники;
  • різнороби.

Від кандидатів не вимагають наявність профільної освіти або досвіду. Працевлаштуватися може будь-який українець, який готовий до фізичної праці на будівництві.

Промислові компанії

У місті дуже розвинена важка промисловість, а саме металургійна, машинобудівна, гірничодобувна, коксохімічна та транспортна галузі. Кожна із сфер вкрай потребує компетентних кадрів.

Дуже популярний в місті металургійний завод, який спеціалізується на випуску резервуарів, сталевих труб і конструкцій. На роботу по безвізу (по біометрії) в Катовіце зможуть влаштуватися досвідчені шахтарі, металурги, інженери та хіміки. Без навичок і знань приймають на посади різноробів.

У Катовіце розташовується вугільна електростанція, на яку постійно набираються електрики, монтажники, інженери й обслуговуючий персонал. Від претендентів вимагають наявність профільної освіти та мінімального досвіду.

Крім іншого місто відоме своїми численними заводами і фабриками з виробництва побутової хімії, косметики, продуктів харчування, м'ясних і ковбасних виробів. У своїх відгуках про м'ясокомбінат і ковбасний завод в Катовіце наші співвітчизники відзначають сучасність обладнання, технологічність всіх процесів і високу компетентність керівництва. Серед вакансій заводу: м'ясники, вантажники, технологи, пакувальники та оператори конвеєра.

Не менш затребувана в Катовіце робота водієм. Національний здобувач може керувати автобусом або трамваєм по місту, чи працевлаштуватися у велику логістичну компанію міжнародних вантажних перевезень.

Торгівля та сфера послуг

На території Катовіце розташовується ОЕЗ - особлива економічна зона (найкраща в Європі та друга у світі). Тут розташовано більше сотні підприємств різних економічних галузей. В ОЕЗ працюють інженери, розробники ПЗ, аналітики, фахівці баз даних, адміністратори комп'ютерних систем, оператори контактних центрів підтримки й аналітики ринку нерухомості. Роботу в Катовіце без посередників можна знайти в кожній з галузей економіки.

Численні приватні підприємці, що тільки починають свою діяльність, вважають за краще робити це саме на території ОЕЗ. У зв'язку з цим робота в Катовіце для студентів, жінок і чоловіків є на протязі всього року, чого не скажеш щодо багатьох населених пунктів Польщі.

Підшукати оптимальну роботу в Катовіце або поруч для іноземного кандидата не буде складним завданням. Місто стрімко розвивається, відбудовуються нові торгові площі, розважальні комплекси, супермаркети, ресторани та готелі. Найпростіша робота в Катовіце для жінок - прибирання. Прибиральниці потрібні не тільки в магазини та на склади, а й в готелі, пансіонати і приватні володіння. Чоловіки в цей час можуть непогано заробити на посаді вантажника, комірника або укладача товарів на полиці.

Оплата праці в Катовіце

Рівень заробітних плат в Катовіце залежить від місця роботи та посади. Базовими умовами праці практично для всіх сфер діяльності є:

  • робоча зміна 10-12 годин;
  • трудовий тиждень - 5-6 днів;
  • середній годинний тариф - 10-15 злотих.

Найчастіше середній місячний дохід робочого персоналу в місті становить 2000-2600 злотих і залежить від підприємства та займаної посади. У відгуках про роботу в Катовіце від українців, що встигли побувати на заробітках, відзначається що такої зарплати достатньо для безтурботного життя. До того ж більшість наймачів допомагають іноземцям адаптуватися в країні, знайти недороге житло та забезпечити себе харчуванням.

Найпростіше знайти роботу в Катовіце від прямих роботодавців на заводі, будівництві, складі або у сфері обслуговування. Без кваліфікації можна влаштуватися різноробом, підсобником, доглядальницею або вантажником. Більшість вакансій передбачають виконання простих вказівок, пов'язаних з фізичною працею. Відмінні заробітки у фахівців автозаводу в Катовіце, а саме шліфувальників, монтажників і маркувальників. Працевлаштування на польському підприємстві дає можливість почати спокійне та забезпечене життя в європейській країні.