Робота в Гданську

11 вакансій за заробітною платнею від 700$ до 1500$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в Гданську

Робота в Гданську

Рівень доходу в Україні далекий від середньоєвропейського, тому національні здобувачі воліють працевлаштовуватися за кордоном. Більшість людей їдуть на заробітки до Польщі, оскільки це сама територіально близька країна. Однією з кращих пропозицій для українців є робота в Гданську, оскільки в даному місті розташовується безліч підприємств.

Польські роботодавці зацікавлені у працевлаштуванні іноземних кандидатів, тому не висувають особливих вимог. Робота в Гданську від прямих роботодавців доступна як для досвідчених фахівців, так і для людей без досвіду. Пропонується працевлаштування на великому судноремонтному заводі або одному з промислових підприємств. Гданськ - робота без кордонів, особливо для, тих, хто знає місцеву мову. Дуже популярні вакансії в сфері обслуговування для молодих та активних здобувачів.

Якщо Вам потрібна офіційна робота, Гданськ може стати оптимальним рішенням. Тут затребувані представники будівельних спеціальностей, водії та кухонні працівники з мінімальним досвідом.

Особливості вакансій та рівень заробітних плат в Гданську

Станом на 2021 рік рівень мінімальної заробітної плати в Польщі становить 2800 злотих на місяць, що рівносильне 620 євро. Рівень зарплат у Поморському воєводстві до сплати податків дорівнює 1225 євро, а безпосередньо в Гданську - 1300-1350 євро. Саме через гідну оплату праці на роботу в Гданськ за безвізу з'їжджаються іноземні претенденти.

Найпростіше знайти роботу в Гданську на будівництві, адже підприємства вкрай потребують компетентних співробітників. Серед популярних спеціальностей:

 • муляри;
 • арматурники;
 • зварювальники;
 • малярі;
 • монтажники;
 • піскоструйщики.

Наймачі в першу чергу віддають перевагу кандидатам, що володіють мінімальним досвідом даної професії. Але навіть якщо у Вас немає навичок, Ви зможете в перший час зайняти посаду різноробу та виконувати прості завдання.

Відмінна оплата праці чекає тих, хто вміє працювати на зварювальному апараті. Робота в Гданську зварювальником полягає в ремонті верстатів та устаткування. Однак працевлаштування можливе лише в тому випадку, коли кандидат знає польську мову на розмовному рівні та має сертифікат або диплом. Робоча зміна електромеханіків і зварювальників триває 10-12 годин, а вихідний надається в неділю.

Маючи водійські права європейського зразка, українця без проблем візьмуть на роботу в Гданську в таксі Убер, за тієї умови, що він вільно володіє польською. Найбільш затребуваною посадою, як серед поляків, так і іноземних здобувачів є водій далекого прямування. Далекобійники заробляють в середньому 1500 євро. Найчастіше пропонується вахтовий метод 4 тижні в дорозі й 2 тижні вдома.

Більшість вакансій в Гданську стосується чоловіків, однак й жінки зможуть знайти тут цікаві пропозиції. Наприклад, робота в Гданську для жінок пропонується на заводах, в місцях громадського харчування. Працевлаштувавшись на конвеєрне виробництво, українки зможуть заробляти на пакуванні продуктів харчування, побутових товарів та інших виробів. Знань і досвіду не потрібно, набагато важливіше - витривалість і терплячість. Протягом 10-12 годин співробітниці виконують просту, але рутинну роботу. Також популярна робота опікунки в Гданську. Наймачі надають співробітниці окрему кімнату і харчування.

Відмінним варіантом підробітку в Гданську для дівчат є працевлаштування в кафе або ресторан. Пропонується широке коло обов'язків: заготівля, нарізка продуктів, прибирання в приміщеннях, миття посуду. Заробітна плата становить 6 злотих за годину, але тариф може змінюватися в залежності від складності виконуваних завдань. Кухонні співробітниці швидко просунуться по кар'єрних сходах, якщо освоять польську мову.

Завжди знайдеться робота в Гданську для чоловіків з кваліфікацією. Компетентний арматурник, що володіє навичками роботи на зварювальному апараті, одержує 12-15 злотих за годину. Особливо цінними вважаються співробітники, які вміють варити усіма методами, і знайомі з декількома різновидами пристроїв. Покрівельники заробляють небагато - 10 злотих на годину, але цей тариф є лише базовим і може підвищуватися. Автомеханіку пропонується фіксований оклад в сумі 2000 злотих на місяць, а надбавки залежать від кількості виконуваних замовлень.

Найвищий рівень доходу спостерігається в ІТ-сфері. Розробники додатків і програмісти заробляють фіксовану ставку розміром в 10 тисяч злотих на місяць. Умови працевлаштування цілком логічні: знання Java, C plus, Znania C, польської та англійської мов.

Приблизний рівень щомісячного доходу в місті:

 • прибиральниці на кораблях/теплоходах - 1800-2400 злотих;
 • столяри - 1800-3000 злотих;
 • муляри - 3750 злотих;
 • помічники монтажників - 4500 злотих;
 • монтажники - 25000 злотих;
 • фахівці внутрішнього оздоблення кают і котеджів - 25000 злотих.

Запропоновано величезна кількість безкоштовних вакансій в Гданську як для кваліфікованих фахівців, так і кандидатів без освіти й навичок. В першу чергу підприємства потребують співробітників з досвідом, але і для новачка знайдеться посада.

Робота в Гданську від прямих роботодавців

Робота зварювальником

Досвідчені працівники на зварювальні апарати потрібні на судноремонтні заводи і верфі. Пропонується офіційна робота в Гданську без посередників з окладом в 1000-1600 євро на місяць. В ідеалі кандидат повинен володіти навичками декількох технологій зварювання, оскільки на суднобудівному заводі застосовується порошкове, дугове та керамічне зварювання. Однак якщо кандидат знає лише одну технологію, іншим він зможе навчитися на місці під керівництвом більш досвідчених колег.

При працевлаштуванні на роботу на судноремонтний завод у Гданську в першу чергу віддається перевага кандидатам, які володіють такими методами зварювання, як 141 tig, 135, 136. Перш ніж приступити до обов'язків, потенційні співробітники складають тест, за результатами якого комісія визначає рівень кваліфікації кожного з них. На роботу в Гданську за біометричним паспортом беруть на судноремонтний завод або верф. Обов'язки співробітників будуть полягати в поєднанні окремих деталей конструкцій палуб, відсіків і корпусів кораблів. Працювати необхідно з нержавіючою та чорною сталлю.

Судноремонтний завод у Гданську: вакансії, зарплата

Найпопулярнішим місцем для працевлаштування в місті є судноремонтний завод. Робота на заводі в Гданську для українців - це можливість заробляти від 1000 до 1600 євро на місяць при деннім навантаженні в 10-12 годин. Величезною перевагою є й те, що наймач надає житло своїм підлеглим. Питаннями харчування вони, як правило, займаються самостійно. Відкрито вакансії на наступні посади:

 • малярі;
 • зварювальники;
 • піскоструйщики;
 • майстри по зачистці швів.

Працевлаштування повністю офіційне з повним соціальним пакетом. Наймачі укладають договір з претендентами на 6 місяців, тому заздалегідь подбайте про відкриття візи.

Критерії підбору співробітників

Для роботи в Польщі в місті Гданськ претендентові необхідно:

 • володіти польською мовою (переважно й англійською/німецькою/французькою);
 • мати професійну кваліфікацію в певній сфері;
 • досвід роботи не менш ніж рік.

Однак ці вимоги стосуються лише висококваліфікованих посад, на яких співробітники зобов'язані будуть працювати з обладнанням. Для простих посад, як різнороб або помічник, знання не обов'язкові, як і досвід. Найважливіше - хороша фізична форма і бажання працювати по 10-12 годин на день. В ході виконання своїх обов'язків недосвідчені працівники можуть підвищити кваліфікацію і перевестися на більш високооплачувану роботу.

Крім заводів українці можуть підшукати собі роботу в Гданську на складі, в готелях або в порту. Найчастіше потрібні вантажники, різнороби, пакувальники, прибиральники та обслуговуючий персонал. Для пошуку вакансій зверніться до перевіреного кадрового агентства.

Соціальні умови в Гданську

Поляки зацікавлені у працевлаштуванні іноземних співробітників, особливо жителів пострадянських країн. Українці нарівні з корінним населенням можуть отримувати «білу» зарплату. Крім цього польський уряд заохочує зацікавленість сусідів в пошуку роботи саме на їх території. Для цього була спрощена процедура працевлаштування та відкриття віз. Благодійні організації Польщі займаються наданням допомоги різного роду, в тому числі організацією курсів підвищення кваліфікації і мовних занять. Як і в будь-якому місті, робота в Гданську для сімейних пар реальна. Численні компанії завжди раді працевлаштувати сім'ю та надати їй окреме житло.

Ходять чутки, що в Польщі до українців ставляться негативно, але це твердження далеке від реальності. Поляки дуже цивілізовані й виховані, тому до іноземців ставляться привітно та гостинно. Українці і поляки багато в чому схожі, оскільки країни мають спільну історію. Виходячи з відгуків про роботу у Гданську та інших населених пунктах, можна зробити висновки, що ніколи польський наймач не образив українця, не образив його та не обдурив в заробітній платі.