Робота в Польщі в готелі

6 вакансій за заробітною платнею від 900$ до 1400$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в готелі

Робота в готелі Польща

Для тих, кому цікава робота в готелі, Польща стане кращим варіантом. Річ у тім, що місцеві співробітники масово їздять в Європу на заробітки, а їх вакантні місця звільняються. Ці місця з радістю займають українці, оскільки заробітна плата в Польщі вище. Також важливу роль відіграє географічна близькість країн і спрощена процедура оформлення робочої візи.

Робота в Польщі в готелі - відмінний варіант, як для жінок, так і для чоловіків. А якщо працевлаштуватися парою, то і працювати буде простіше. Польські роботодавці схвалюють сімейні пари в якості персоналу, оскільки вважають їх більш цілеспрямованими та організованими. Ну а для самих претендентів робота в Польщі в готелі стає більш веселішою та невимушеною, адже протягом трудового дня члени сім'ї постійно бачаться і спілкуються, ходять на міні-перерви та разом повертаються додому.

Основні вимоги до кандидата на посаду покоївки

Найчастіше приймаючи співробітника на роботу в готелі Польщі, роботодавці не висувають ніяких особливих вимог. Однак кандидати повинні бути акуратними, стійкими до стресу, скрупульозними до дрібниць, привітними та чесними. Рівень володіння польською мовою повинен бути мінімум базовим, оскільки в процесі роботи покоївка спілкується з мешканцями. Цінуються претенденти, що мають досвід у веденні господарства, які не мають хронічних захворювань і протипоказань до праці.

Базовими вимогами до претендентів є:

  • вік від 18 до 40;
  • наявність санітарної книжки;
  • досвід роботи від 12 місяців в готелях.

За статистикою, працевлаштуватися в польський готель простіше дівчатам до 30 років. Наймачі вважають, що чим молодший персонал, тим простіше йому буде виконувати свої обов'язки. А якщо зарекомендувати себе з кращого боку з першого дня працевлаштування, то з часом можна отримати посаду адміністратора.

Судячи з відгуків, робота в Польщі в готелі не є вкрай складною, проте весь день доведеться провести на ногах. Необхідно стежити за чистотою в певних кімнатах, прибирати сміття, міняти постільну білизну та мити санвузол.

Влаштуватися покоївкою можна не тільки в готель, але й в приватний будинок. Нерідко в таких помічниках потребують літні люди та сім'ї з маленькими дітьми, які не встигають справлятися з домашніми справами. Працюючи в будинку, Вам швидше за все виділять окрему кімнату для проживання, а харчуватися Ви будете тим, що приготуєте самі. В обов'язки такого співробітника крім прибирання може входити вигул і догляд за домашніми тваринами.

Вакансії помічниць по господарству відкриті практично у всіх великих містах країни, в тому числі в курортних зонах. Багато вітчизняних здобувачів віддають перевагу роботі в готелях Варшави та Гданська, вважаючи ці міста найперспективнішими для подальшого майбутнього.

Чим займається покоївка?

На українських форумах без особливих зусиль можна знайти всю інформацію про роботу покоївки в Польщі, відгуки та поради від співробітників. По суті, в обов'язки працівників сфери обслуговування готелів входить:

  • підготовка номера до заселення постояльців;
  • прибирання номерів після виїзду мешканців;
  • сезонні та генеральні прибирання номерів;
  • прибирання сходових клітин, ліфтів, санвузлів і побутових приміщень;
  • зміна постільної білизни, приладдя та рушників.

Скільки отримують покоївки в Польщі

Працевлаштовуючись на роботу в готель Польщі, Ви підписуєте офіційний трудовий договір, в якому будуть вказані всі подробиці розрахунку заробітної плати. Деякі роботодавці пропонують погодинний тариф (близько 12 злотих на годину), деякі вважають за краще платити за кількість прибраних номерів (близько 8 злотих за номер). Судячи з відгуків про роботу в Польщі з прибирання готелів, краще вибирати перший варіант. Фіксована зарплата дає впевненість у тому, що за місяць співробітник зможе заробити 2500-3000 злотих.

Робочий тиждень займає 6 днів. Вихідний дається лише у неділю або в державні свята. Трудитися доведеться по 10-12 годин на день, тому витримка та зручне взуття Вам не завадять.

Робота в Польщі в готелях для чоловіків

Робота в готелі для чоловіків

Представники сильної статі також можуть претендувати на посаду в готелі Польщі. Ідеальними кандидатами вважаються особи від 20 до 50 років з навичками ремонтних робіт. Ремонтувати потрібно буде меблі, предмети інтер'єру, двері, сходи та інше. Робота в Польщі в готелях для чоловіків передбачає виконання різних доручень керівництва. Завжди актуальні вакансії завгоспів та електриків.

Крім цього чоловіки можуть претендувати на посаду кухаря або помічника кухаря, якщо у них є відповідну кваліфікацію. Не секрет, що в якості співробітників кухні польські роботодавці звикли бачити жінок, але винятки бувають. Аналогічна ситуація спостерігається і з такими вакансіями, як двірник або прибиральник, на які також нерідко беруть чоловіків.

Заробітна плата завгоспа розраховується за погодинним тарифом. В середньому співробітник отримує від 11 до 15 злотих на годину. Працювати доведеться по 10-12 годин щодня, за винятком 1 вихідного.

Переваги та недоліки роботи в готелях Польщі

Робота в Польщі по прибиранню готелів має ряд переваг для українських претендентів:

  • немає потреби мати профільну або вищу освіту;
  • є можливість працювати з чоловіком/дружиною;
  • процес роботи спокійний і помірний;
  • відмінна оплата праці;
  • прибирати номера можна в будь-який зручний час (за винятком екстрених випадків).

Серед недоліків варто виділити:

  • потрібна фізична витривалість, оскільки робоча зміна займає до 12 годин;
  • робота монотонна та нудна;
  • відсутність кар'єрного росту.

Багатьох національних претендентів приваблює можливість отримати роботу в готелях Польщі сімейним парам. Це дуже зручно, адже члени сім'ї зможуть постійно бачитися, спілкуватися та навіть допомагати один одному у виконанні обов'язків. Така робота - оптимальний старт для багатьох українців, які бажають переїхати до Польщі на постійне місце проживання.

Найбільш престижні місця для працевлаштування

Найбільш перспективною вважається робота в готелях Гданська та Варшави. Іноземні претенденти можуть влаштуватися міні-готелі, пансіонати або місцеві мережеві готелі. Однак самими елітними вважаються:

  • Hilton;
  • Marriott;
  • Ibis;
  • Sharaton;
  • Hyatt.

Це - мережеві заклади світового значення, тому й розташовуються вони зазвичай виключно у великих містах країни. Гості даних готелів - відомі особи з високим достатком. Відповідно, на роботу покоївки в готель такого рівня беруть лише обраних. Щоб досягти такого рівня, кандидат повинен мати досвід роботи, знати специфіку її виконання та володіти позитивними рекомендаціями від минулих роботодавців.

Оплата праці за роботу в Ґданських готелях «Ibis Gdansk Stare Miasto» і «Ibis Gdansk Stare Miasto» в рази вище, ніж в міні-готелях. 5-ти та 4-зіркові заклади дбають про свою репутацію, тому уважно підбирають персонал і пропонують йому гідну зарплату. Додатковим бонусом будуть чайові від постояльців, які завжди заохочують персонал за гарне обслуговування. Однак і працювати потрібно буде добре, адже обслуговуючий персонал - обличчя компанії.

Також перевагою роботи в такому місці буде й те, що новачки зможуть багато чому навчитися у співробітників зі стажем. Такі навички знадобляться їм у роботі та полегшать процес її виконання.

У невеликих готелях зарплата нижче, ніж в 5-зіркових готелях, проте це - ідеальний варіант для напрацювання репутації. Якщо добре зарекомендувати себе та отримати позитивну рекомендацію від начальства, можна сміливо подавати заявки в більш престижні місця. А для тих, хто шукає роботу в готелі для сімейної пари, це вдвічі вигідно.