Робота в Польщі на заводі

85 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1600$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на заводі

Робота в Польщі на заводі

Для багатьох українців робота в Польщі на заводі є оптимальним варіантом швидко заробити непогану суму грошей. Кількість іммігрантів, які їдуть на заробітки за кордон, зростає в прогресії й це не дивно. Навіть не маючи досвіду та належної освіти, можна влаштуватися на високооплачувану посаду.

Найчастіше роботодавці шукають фахівців технічних спеціальностей, яким надалі буде запропонована робота в Польщі на заводі без посередників. Кількість робочих місць велика, тому навіть іноземні претенденти отримують право вибору найбільш оптимального варіанту для себе. Без труднощів та, не маючи особливих навичок, можна підшукати вельми непоганий варіант.

Польща є економічно розвиненою країною, на території якої працює безліч виробничих підприємств. Пропонується робота в Польщі на заводі для жінок, чоловіків і сімейних пар. Відмінні умови праці та гідна заробітна плата є стимулом для багатьох українських претендентів. До того ж, польські роботодавці беруть на роботу навіть недосвідчених співробітників, пропонуючи їм безкоштовне навчання, проживання та харчування. Навіть якщо, розглядаючи заводи в Польщі, вакансії Вам здадуться занадто складними, не впадайте у відчай. Більшість виробничих ліній автоматизовані і вдосконалені, що значно полегшує процес. Часом фізична праця взагалі не потрібна, проте потрібна лише уважність.

Чим приваблива робота в Польщі на заводі:

 • високим рівнем оплати праці;
 • можливістю працювати офіційно, з відпустками, лікарняними та декретними;
 • проживання безкоштовне або на нього діє хороша знижка;
 • компанія повністю або частково оплачує харчування;
 • уніформа надається безкоштовно.

Польська мова багато в чому схожа на українську, тому Ви швидко звикнете та познайомитеся з місцевим населенням. Багато підприємств пропонують роботу в Польщі на заводі для сімейних пар, надаючи можливість сім'ям не розлучатися, працювати й жити разом. Через певний час пари можуть отримати посвідку на проживання та остаточно переїхати в країну.

Види робіт та професії на заводах в Польщі

Знайти роботу в Польщі на заводі нескладно, адже на території країни функціонує безліч різних підприємств з різним напрямком діяльності. Наприклад, заводів LG, що спеціалізуються на випуску дрібної та великої побутової техніки, тут 9 і кожен з них вважається перспективним. Обсяги виробництва товару та їх експорту в європейські країни зростають щорічно, завдяки чому компанія завжди потребує нових співробітників.

Не менш популярною є компанія Samsung, яка займається виробництвом техніки для дому. Оплата праці гідна, а умови - хороші. Вибравши роботу в Польщі на заводах LG або Самсунг, працівники отримають повний соцпакет і супровід роботодавця.

Без досвіду та стажу беруть на роботу в Польщі на рибний завод. Обов'язки співробітників полягають в заморожуванні, очищенні та упакуванні рибної продукції. Роботодавці постійно пропонують вакансії для чоловіків, жінок та сімейних пар. Подібні умови пропонують компанії з виробництва м'ясної, ковбасної та консервної продукції. Додатковою перевагою роботи в Польщі на консервному та ковбасному заводі є безкоштовне харчування. Працівників годують в місцевих їдальнях. Заробітна плата виплачується щотижня.

Найбільш затребуваною є робота в Польщі на автозаводі, зокрема на заводах Тойота, Фіат і Фольксваген. Вакансії автомеханіків, автослюсарів, комплектувальників і шліфувальників завжди актуальні. Також виробництвом автомобільних запчастин займаються польські заводи Honda, Audi, Renault, Jeep і Citroen.

Особливості працевлаштування в Польщі на заводі

Польща веде активну зовнішньоекономічну діяльність. Безліч товарів, що випускаються відправляється на експорт, зокрема:

 • транспортні засоби та комплектуючі до них;
 • морські судна;
 • побутова техніка;
 • товари нафтохімічної та металургійної промисловості;
 • продукти харчування і консервні товари;
 • кондитерські вироби і шоколад.

Відповідно, попит на компетентних співробітників присутній завжди. За попередніми даними, нестача персоналу стосується в більшій частині саме виробничих підприємств, де потрібна фізична праця. Але це зовсім не означає, що в обов'язки співробітника будуть входити лише фізично складні маніпуляції, адже більшість процесів автоматизовано. Найбільш популярними спеціальностями є:

 • пакувальник;
 • сортувальник;
 • оператор виробничої лінії;
 • контролер конвеєра;
 • комірник.

Робота в Польщі на заводах і фабриках дуже перспективна, адже тут реальний кар'єрний ріст і підвищення заробітної плати для кожного співробітника.

Базовими обов'язками співробітників заводу є:

 • сортування та пакування товарів;
 • маркування товарів;
 • установка запчастин на агрегати;
 • контроль ефективності виробництва;
 • обслуговування машин та установок, залучених в процесі виробництва.

Вибираючи роботу в Польщі на заводах, в першу чергу слід ознайомитися з переліком обов'язків. Складність роботи залежить від підприємства, але іноді за фізично складну працю оплачують подвійно. Мінімальних зусиль вимагає робота в Польщі на фармацевтичному заводі, де співробітникам необхідно лише правильно фасувати й пакувати продукцію. Подібні обов'язки можуть чекати українців на заводах Мілка, Вирпул, Dell і Gillette.

Складнішою, за словами іноземних здобувачів, є робота в Слупську на рибзаводі. Мало того, що продукція є не найприємнішою, але ще й робоче місце не відрізняється комфортом. У холодильних камерах завжди холодно, а часом температура знижується до мінусової позначки. Плюсом є гідна оплата праці та безкоштовна робоча форма, яка надається роботодавцем.

Найчастіше вітчизняні здобувачі вибирають роботу на заводах в Варшаві, Лодзі, Кракові та Катовіце, оскільки дані міста є найбільшими й найперспективнішими для проживання.

Оплата і робочий графік на заводах в Польщі

Працюють на польських підприємствах 6 днів на тиждень по 8-12 годин на день. Нічні зміни, вихід в свій вихідний та інші переробки добре оплачуються, часом навіть за подвійним тарифом. В середньому за годину працівник отримує 10-13 злотих, а це 2200-3500 злотих в місяць. З урахуванням всіх пільг на проживання та харчування, сума виходить досить гідна. Польські роботодавці дуже цінують працьовитих співробітників і заохочують їх за хороші результати.

Багато українців, влаштовуючись на роботу на заводі в Польщі, намагаються залишитися жити в країні на постійній основі. Згодом вони перевозять туди всю сім'ю та отримують посвідку на проживання. Щоб досягти успіху в своїй діяльності та просунутися по кар'єрних сходах, іноземний працівник повинен володіти відмінними знаннями мови й культури, бездоганно виконувати свої обов'язки та пройти курси підвищення кваліфікації.

Яка мінімальна зарплата в Польщі? Скільки можна заробити?

Станом на 2020 рік мінімальна заробітна плата в Польщі становить 17 злотих на годину або 2600 злотих на місяць. У порівнянні з минулими роками цей показник стрімко зростає:

Мінімальна заробітна плата в Польщі

Також є офіційні дані щодо затвердженої мінімальної зарплати на 2021 рік - вона буде становити 2800 злотих на місяць або 18,3 злотих за годину. А це означає, що приріст у порівнянні з 2020 роком становить 200 злотих за місяць і 1,3 злотих за робочу годину.

Нижче зібрана статистика показників заробітних плат різних галузей (в тисячах злотих):

Статистика показників заробітних плат різних галузей в Польщі

На гістограмі видно, що найбільші зарплати спостерігаються в сфері комунікацій та інформації. Друга в рейтингу - будівельна галузь. Ці показники демонструють лише рівень оплати праці в певних сферах, але дані можуть змінюватися в залежності від регіону певного підприємства, його обороту та прибутковості.

Проживання та харчування для співробітників

Для багатьох співробітників польських заводів проживання та харчування є безкоштовним. Навіть якщо, влаштовуючись на роботу на автозавод, курячий, свічковий або молочний завод в Польщі, Вам запропонують платне житло, будьте впевнені, що це недорого. Середня вартість оренди койко-місця становить 200-300 злотих за місяць. У кімнатах проживає від 3 до 5 чоловік. Згодом Ви зможете знімати житло самостійно в зручному для Вас місці.

Відповіді на поширені питання:

Які вакансії пропонують польські заводи?
Можна займати посаду пакувальника, сортувальника, водія, контролера виробництва та інші. Все залежить від здібностей співробітника та його бажання. За фізично складні обов'язки платять більше.
Чи можна працювати в свої вихідні та після роботи?
На які заводи Польщі можна влаштуватися на роботу?
Де і на яких умовах харчуються співробітники польських заводів?
Чим зайнятий співробітник заводу в свій робочий час?
Робота в Польщі легальна для українців?