Робота в Польщі в теплицях

3 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1200$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі в теплицях

Робота в теплицях Польща

Робота в теплицях в Польщі - цікава пропозиція для українських претендентів. Головною перевагою є те, що для працевлаштування не вимагають знання місцевої мови та кваліфікації. В обов'язки працівників може входити збір врожаю та його сортування, ремонт та утримання території. З огляду на той факт, що майже п'ята частина національних співробітників, що працюють на території Польщі, зайнята в сільському господарстві, можна сміливо стверджувати про хорошу перспективу даного напрямку.
Як правило, робота в Польщі в теплицях актуальна протягом усього року, адже щодня тут проводяться певні заходи: висадка культур, догляд за ними, обробка від паразитів, полив та інше. Вакансії відкриті як для жінок і чоловіків, так і для сімейних пар.
Дуже актуальна для українців робота в Польщі в теплицях з квітами, яка не вимагає особливих навичок і фізичної сили. Влаштуватися на вакансії квітникарів можуть жінки та студенти віком від 18 років.
Польські підприємства з радістю надають робочі місця для українців, білорусів, молдаван та інших іноземних здобувачів. Частково це можна пояснити тим, що польські фахівці виїжджають за кордон на більш оплачувані посади, а їх місця звільняються. У зв'язку з цим влаштуватися на роботу в Польщі в теплицях без посередників можуть абсолютно всі бажаючі українці.

Робота в теплицях: моменти, які варто враховувати

Перш за все, варто розуміти, що робота в Польщі на теплицях передбачає необхідність виконувати фізичну працю. Всупереч тому, що багато процесів автоматизовані, часом працювати буде складно. Щорічно виробництво зростає, товари відправляються на експорт, а підприємства потребують робочої сили. Якщо роботи багато, співробітники можуть виходити понаднормово, за що вони отримують подвійний тариф. Оплата праці в Польщі перевищує в 2, а то і 3 рази ту суму, яку отримують українці на батьківщині.
У деяких випадках робота в теплицях в Польщі може бути навіть небезпечною для певних людей. Якщо в обов'язки працівника входить обробка культур хімікатами, він повинен бути впевнений в тому, що для нього це не протипоказано. Також кандидати повинні володіти хорошим станом здоров'я та відсутністю хронічних захворювань.
Наймачі в першу чергу підбирають витривалих і відповідальних співробітників для роботи в Польщі на теплиці. Оскільки робочий день може тривати від 10 до 12 годин, перевага віддається сильним чоловікам і жінкам без шкідливих звичок. Виконувати свої обов'язки вони повинні оперативно та правильно. Обідні перерви є, але вони занадто короткі для нормального відпочинку, тому трудовий процес більше схожий на рутину. Однак є і більш прості обов'язки, які є оптимальними для дівчат і студентів. Наприклад, є в Польщі теплиці з помідорами, куди постійно потрібні руки для збору й сортування врожаю для подальшого збуту за кордон.
Заробітна плата компенсує всі старання іноземних працівників. В середньому вони отримують від 600 до 800 доларів, а якщо виходять на понаднормові зміни - до 1000 доларів на місяць. Такий показник є значним для українських претендентів, адже на батьківщині такі гроші не заробиш.

Яким повинен бути кандидат?

Всупереч всім перевагам, робота на теплицях в Польщі підійде далеко не всім. Це пояснюється тим, що кандидати повинні мати ідеальну фізичну форму, не мати шкідливих звичок і хронічних хвороб.
Трудовий день проходить дуже інтенсивно. Мало того, що умови складно назвати комфортними, та ще й присутні ризики завдати шкоди здоров'ю хімічними засобами. Робочий тиждень займає 6 з 7 днів, тобто часу на відпочинок і відновлення практично не залишається.
Приймають на посади як чоловіків, так і жінок, висуваючи до них різні вимоги. Наприклад, влаштувавшись на роботу в Польщі на теплиці з помідорами, в обов'язки чоловіків буде входити ручне транспортування ящиків з овочами, в той час як жінки будуть зайняті їх збором і фасуванням.
Базовими вимогами до кандидатів є:
 • організованість;
 • акуратність;
 • висока швидкість роботи;
 • розуміння завдань і вміння виконати їх якісно;
 • знання та розуміння польської мови.
Часом роботодавці надають іноземцям сезонну роботу в Польщі на зиму в теплицях із зайнятістю від 2 до 3 місяців. Студентів беруть на тимчасову роботу в літній час, щоб вони могли заробити під час канікул.

Ким можуть працювати українці в Польщі?

Безліч польських аграрних підприємств спеціалізуються на вирощуванні та реалізації овочів, ягід і фруктів в теплицях. Процес не зупиняється протягом усього року, тому і співробітники потрібні завжди. Працювати іноземні претенденти можуть на зборі врожаю, його пакуванні та фасування. Окремі люди займаються прибиранням територій, ремонтом обладнання, поливом та дезінфекцією. У міру дозрівання певних культур підприємствам потрібні робочі руки. Наприклад, в серпні - вересні все залучені на зборі лісових ягід і помідорів, а на початку літа - збирають огірки та зелень. Вирощують в польських теплицях також перець, картоплю, баклажани, полуницю, черешню, виноград, яблука та груші. Окремою категорією є вирощування грибів, їх збір і пакування.
Працевлаштування повністю офіційне. Роботодавець бере на себе відповідальність за співробітника, підписуючи з ним офіційний договір, в якому вказуються всі права, обов'язки та терміни. Працівник отримує повноцінний соцпакет.

Робота в Польщі в теплицях з квітами

Що може входити в обов'язки співробітників теплиць?

Перелік обов'язків безпосередньо залежить від місця роботи та особливостей його спеціалізації. Співробітники можуть бути залучені у вирощуванні культур, збиранні врожаю, догляді за ним. Також присутній варіант універсальної роботи в Польщі в теплицях, коли співробітник робить те, що в пріоритеті. Вирощують у теплицях ягоди, зелень, овочі, фрукти і гриби. Обов'язками працівників є:
 • монтаж і демонтаж конструкцій, розкладка плівки та установка дверей на теплиці;
 • висадка саджанців, догляд за ними;
 • збір врожаю, його фасування та сортування;
 • прибирання після збору, ліквідація сміття, трави та коріння.

Працевлаштуватися можна протягом усього року, однак найбільше працівники потрібні в кінці весни - початку літа.

Переваги роботи на теплицях в Польщі

Українські претенденти приїжджають на роботу в теплиці до Вроцлава, Гданська, Варшави та інших міст Польщі з метою заробити грошей. Ті, хто вже встиг побувати там, позитивно відгукуються про умови та оплату праці. Перевагами даної роботи є:
 • Можливість роботи без досвіду та кваліфікації. Вакансії доступні для чоловіків жінок і студентів без професійних навичок і знань.
 • Оптимальні умови. На робочому місці завжди підтримується комфортний для рослин температурний режим (12-18 ° С).
 • Можливість як сезонної, так і постійної роботи. В основному власники теплиць набирають працівників на сезон, але багато з ним надають вакансії круглий рік.
 • Хороший рівень заробітної плати в порівнянні з Україною. Тарифікація погодинна, в середньому працівник заробляє від 10 до 20 злотих на годину. За подвійним тарифом виплачуються понаднормові зміни.
 • Кар'єрний ріст. Пропрацювавши кілька місяців, українець може освоїти польську мову та пройти підвищення кваліфікації. Нерідко звичайні підсобні співробітники піднімаються кар'єрними сходами, займаючи керівні посади.
 • Працьовитість заохочується, і наймачі завжди цінують цілеспрямованих і серйозних працівників, пропонуючи їм найкращі умови.

Проживання та харчування співробітників теплиць

Умови проживання та харчування в Польщі залежать від місця роботи. Кожен роботодавець пропонує унікальні умови. Найчастіше працівники проживають в хостелах по 4-8 чоловік. Оскільки працюють вони по 6 днів на тиждень, таких умов цілком достатньо. У деяких випадках місце для проживання не надається взагалі, але оренда житла не є дорогим задоволенням у порівнянні з тією сумою, яку можна заробити.
Харчуються співробітники в місцевих їдальнях. Може надаватися обід або повноцінне триразове харчування. Також в хостелах є кухні, на яких постояльці можуть готувати собі їжу.
Працюють в теплицях в уніформі, яка їм безкоштовно дається на сезон. За нею потрібно доглядати та стежити за її чистотою, це головна умова роботодавця. Робота на теплицях Польщі передбачає шестиденний тиждень з графіком від 10 до 12 годин на день. Багато хто відмовляється навіть від єдиного вихідного, щоб заробити більше. До того ж вихід у вихідний день оплачується за подвійною ставкою.
Всі умови праці, в тому числі проживання та харчування, обумовлюються безпосередньо з керівництвом. Перш ніж прийняти пропозицію, уточніть, що саме Вам нададуть безкоштовно, а за що доведеться платити додатково.

Що потрібно знати, влаштовуючись на роботу?

Існує безліч форумів і сайтів, на яких можна ознайомитися з відгуками тих, хто вже побував на роботі в теплицях в Польщі. Вони описують умови праці та загальні враження від проведеного часу. В першу чергу необхідно звертати увагу на головний критерій - офіційне працевлаштування, без якого незабаром Вас можуть оштрафувати та депортувати з країни.
Судячи з багатьох відгуків, найбільш проста робота полягає у зборі ягід. Для їх же фасування потрібно спритність рук та оперативність. Це стосується й овочів, фруктів і грибів.
Невихід на роботу строго карається керівництвом. За це можуть не тільки оштрафувати, а й звільнити з занесенням в чорні списки роботодавців.
Ключовим стимулом хорошою віддачі на роботі є висока оплата праці та можливість просування на кар'єрних сходах. Працьовиті співробітники всього за один сезон привозять таку суму грошей, яку на Україні можна заробити в кращому випадку за рік.