Робота в Польщі на складі

44 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1650$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на складі

Робота на складі Польща

Робота в Польщі на складах мало чим відрізняється від такої ж роботи на Україні, але має ряд істотних переваг. Наприклад, оплата праці здійснюється за погодинним тарифом, тому конкретний співробітник може сам вирішувати, скільки він здатний пропрацювати за день. Чим більше він працює, тим більше він отримує.

Якщо українця цікавить робота на складі, Польща буде оптимальним варіантом. Заробітна плата на польських підприємствах в рази вище та можна сміливо стверджувати, що жоден співробітник українського складу не може заробити стільки. Плюс до всього жити за кордоном дешевше, адже наймачі пропонують не тільки офіційне працевлаштування, а й забезпечують своїх співробітників житлом.

Робота в Польщі на складі може бути найрізноманітнішою від звичайного різнороба до водія-експедитора. Досвід неважливий, як і наявність вищої або профільної освіти. Знати польську мову бажано, але не обов'язково. Якщо Ви виконуєте рутинну однотипну роботу, спілкуватися Вам не доведеться.

Польські роботодавці забезпечують співробітників уніформою. Також вони допомагають в отриманні громадянства та дозволу на проживання, оскільки є зацікавленими в довгострокових відносинах. Особливо цінуються компетентні та працездатні співробітники, що не мають шкідливих звичок і добре виконують свої обов'язки. Щоб просунутися по кар'єрних сходах, співробітник повинен вивчити місцеву мову та протягом декількох місяців показувати відмінні результати.

Пропоновані вакансії на польських складах

Польща є економічно розвиненою країною, на території якої проводиться безліч товарів. Тут розташовуються склади з продовольчими та непродовольчими товарами. Для роботи на складах Варшави, Вроцлава, Познані та інших великих міст Польщі постійно потрібні:

 • вантажники;
 • різнороби;
 • комірники;
 • оператори навантажувачів;
 • сортувальники;
 • пакувальники.

Працювати необхідно буде з наступними категоріями товарів;

 • автозапчастини;
 • текстиль та одяг;
 • взуття;
 • побутова хімія;
 • товари для дому;
 • будматеріали;
 • продукти харчування.

Більшість підприємств повністю або частково автоматизовані, завдяки чому співробітники витрачають менше сил і часу на виконання своїх обов'язків. Однак фізична форма конкретного працівника має важливе значення. Залежно від займаної посади, співробітники повинні володіти гарною уважністю, терплячістю і старанністю. Наприклад, пакувальники та сортувальники мають бути скрупульозними та водночас акуратними.

Щорічно на роботу в Польщі на логістичних, овочевих і аптечних складах потрібні люди від 18 до 50 років, що здатні працювати по 10-12 годин на ногах. Пропонується два напрямки:

 • приймання товару - підрахунок одиниць товару, внесення даних в базу, звірка прийнятої кількості товарів з накладними, розвантаження фур, заповнення звітної документації;
 • збір товару - пакування та сортування товарів, збір певної кількості товарів за заявкою, навантаження продукції в транспортний засіб, викладання по стелажах.

Оплата праці на складах Польщі

Зарплата співробітників складу залежить від їх посади та місця роботи. Найбільш елітною посадою вважається водій вилочного навантажувача, який отримує від 750 до 1000 доларів за місяць. Пакувальники можуть заробляти близько 650 доларів на місяць, і в їх обов'язки входить пакування й сортування товарів, а також їх завантаження в піддони.

Гарна оплата праці Вас чекає на роботі на складах Zara, Zalando і Амазон в Польщі. Всесвітньо визнані компанії не скупляться на премії та заохочення за гідне виконання обов'язків. Крім базового тарифу співробітники можуть отримувати понаднормові за переробку та вихід в свій вихідний.

Пакувальником можна влаштуватися без досвіду практично на будь-яке підприємство. Особливо цінною вважається робота в Польщі на складах одягу, секонд хенд, фармацевтичному складі, а також складах інтернет магазинів. Тут пакувальникам платять близько 13 злотих на годину. Робочий день триває 10 і більше годин, а вихідний дається лише раз в тиждень.

Національні здобувачі нерідко вважають за краще обирати роботу в Польщі на складах Бедронка і Теско. Склади даних компаній розташовані в багатьох населених пунктах Польщі, що полегшує процес переїздів та поселень.

Робота в Польщі на складах

Робочий процес на складах Польщі

Робоча зміна триває від 10 до 12 годин. І хоч за стандартами співробітники повинні працювати протягом 8 годин, цього не пропонує практично ніяке підприємство. У перші дні новачкам вкрай складно звикнути до такої інтенсивності, але з часом це стає звичайним явищем.

Робочий тиждень займає 5 днів, але ніхто не заборонить працівнику вийти в свій вихідний. Більш того, понаднормові зміни оплачуються за подвійним тарифом. Влаштовуючись на роботу на складі в Лодзі, Гданську, Щецині, Білостоці або Свебодзині, будьте готові працювати мінімум 6 днів на тиждень. Тільки повна віддача на робочому місці, бездоганне виконання посадових обов'язків та відсутність прогулів можуть принести Вам бажану зарплату.

Брати вихідні можна, але якщо є на те реальна причина. Невихід на роботу без причини тягне за собою звільнення. Кілька перших разів співробітника штрафують на суму, пропорційну його денному тарифу, а потім просто звільняють.

Протягом робочого дня співробітнику дається обідня перерва на відпочинок і харчування. Зазвичай це 30 хвилин. Керівництво також надає уніформу раз в кілька місяців без додаткової оплати. Однак за виданими речами необхідно стежити та підтримувати їх чистоту й цілісність.

Разом з підписанням трудового договору всі підлеглі проходять навчання та підписують інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки.

Володіння польською мовою

Як заявляють багато рекрутерів, знати польську для працевлаштування необов'язково. Однак такі навички Вам точно не завадять. Запишіться на базові мовні курси, наприклад, поки чекаєте оформлення всіх документів. Це займе кілька місяців, зате Ви навчитеся правильно висловлюватися польською мовою.

Знання польської - перевага для іноземного здобувача. Наприклад, на роботі в Польщі на поштовому складі або складі квітів Вам доведеться спілкуватися з товаришами по службі, задавати питання керівництву та розуміти відповіді на них. Польська дуже схожий на українську, тому в її освоєнні проблем не виникне. Варто зазначити, що для кар'єрного зростання та отримання високооплачуваної посади знати польську мову обов'язково. Іноді люди, які пропрацювали кілька місяців на посаді різноробу, змушені відвідувати мовні курси, щоб перейти на іншу посаду.

Де живуть співробітники складів

При офіційному працевлаштуванні роботодавець зобов'язаний забезпечити свого підлеглого житлом, що зазначено в польському законодавстві. Воно може бути як повністю безкоштовним, так і частково. У будь-якому випадку співробітник повинен оплачувати комунальні послуги, що прописано в трудовому договорі. Живуть іноземні працівники складів в хостелах, пансіонатах, гуртожитках або літніх будиночках. Цей пункт також оговорюється при працевлаштуванні.

Робота на складі в Польщі: переваги та недоліки

Як і будь-яка інша, робота в Польщі на складах має плюси та мінуси. Серед ключових переваг можна виділити наступні:

 • величезний вибір вакансій;
 • розглядаються кандидати від 18 років без освіти та досвіду;
 • працювати можуть чоловіки, жінки і навіть сімейні пари;
 • порівняно висока зарплата;
 • перспектива кар'єрного росту.

До недоліків можна віднести:

 • складний робочий графік, але кожна відпрацьована година оплачується;
 • поспати на роботі не вдасться, адже кожен співробітник протягом всієї зміни зайнятий роботою. Навіть на роботі зі сканером на складі в Польщі співробітник щохвилини виконує певну дію;
 • посади на складах вважаються непрестижними, однак цей показник залежить від місця роботи та популярності компанії.

Що й варто було довести, переваг даної роботи більше, ніж недоліків. Саме тому вакансії на складах настільки популярні серед українських претендентів.