Робота в Польщі на фермі

1 вакансій за заробітною платнею від 800$ до 1200$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на фермі

Робота в Польщі на фермі

Робота в Польщі на фермах: переваги для українців

Робота в Польщі на фермі - відмінний варіант заробити солідну суму грошей за відносно короткий проміжок часу. Польща - достатньо розвинена країна, яка веде зовнішньоекономічні відносини з багатьма державами Європи. Тут розташовано безліч виробництв, на які приймають як місцевих, так і іноземних співробітників.

Українські працівники добре зарекомендували себе за кордоном, тому їх завжди раді прийняти в штат персоналу. Працевлаштування українців на польські підприємства вже давно стало звичайним явищем. Дуже часто компаніями пропонується робота в Польщі для сімейних пар на фермі з можливістю спільного проживання.

Робота на фермах: ким можна працювати

Робота на фермі в Польщі може передбачати різного роду заняття. Наприклад, на грибній фермі співробітники займаються збором, сортуванням та пакуванням грибів. Особливих знань для виконання своїх обов'язків не потрібно, головне - працьовитість та уважність. Якщо ж вибрати роботу в Польщі на свинофермі або на норковій фермі, роботодавцем будуть виставлені певні вимоги до претендентів, наприклад, ви повинні володіти мінімальними навичками вирощування тварин та догляду за ними.

Робота на тваринницьких фермах ділиться на два напрямки, тому й обов'язки у працівників будуть різні. Одна частина співробітників буде займатися доглядом за тваринами, прибиранням клітин і вольєрів, друга ж - забоєм та оброблення туш.

Критерії підбору співробітників ферм

Особливих вимог до своїх співробітників польські роботодавці не пред'являють. Вам не обов'язково володіти польською мовою або мати високу кваліфікацію в якійсь сфері. Також не має значення стать і вік, адже на роботу в Польщі на фермах приймають як чоловіків, так і жінок від 18 до 50 років. Однак роботодавці в першу чергу віддають перевагою кандидатам, які мають хорошу фізичну форму і швидко орієнтуються у виконанні декількох завдань. Цінуються відповідальні люди, готові працювати фізично та іноді виходити понаднормово. Також вибираються кандидати без шкідливих звичок, оскільки вони більш надійні і стабільні.

Оплата праці на фермах в Польщі

Робота в Польщі на фермах для українців приваблива в першу чергу через високу заробітну плату. Отримують співробітники в злотих або євро - більш стабільній валюті в порівнянні з гривнями. Оплата може проводитися щотижня або щомісяця.

Рівень заробітної плати залежить від сфери діяльності та обов'язків працівника. Наприклад, збирачі печериць отримують близько 10 злотих на годину, а співробітники теплиць - до 12 злотих на годину. Працюючи на фермі в Польщі, працівник може отримувати від 2,5 до 5 тисяч злотих.

Працюють на фермах по 6 днів на тиждень, 10-12 годину на добу. З огляду на те, що оплата проводиться за погодинним тарифом, в результаті збирається досить солідна сума.

Робота в Польщі: статистичні дані

Якщо порівнювати заробітні плати на польських та українських підприємствах, перевага буде на боці перших. Середня зарплата звичайного працівника в Польщі майже вполовину більше, ніж такого ж працівника в Україні. При цьому вони виконують просту роботу, що не вимагає освіти і професійних навичок. Влаштувавшись на роботу на фермі в Польщу без посередників, можна займатися збором ягід чи фруктів, їх пакуванням та завантаженням у транспортні засоби. Згодом можна просунутися по кар'єрних сходах і стати, наприклад, керівником групи.

Приблизно 70,7% іноземних співробітників залучені в якості робочого персоналу без кваліфікації, з них - близько 20% обрали роботу на фермі в Польщі. Статистика доводить, що більшість українців, які побували в Польщі, повертаються в країну знову. В середньому тривалість перебування становить 5-6 місяців.

Як працюють на польських фермах

Як правило, робота на фермах в Польщі займає 6 днів на тиждень, при цьому робочий день триває 10-12 годин. Іноземцям варто підготуватися до такого графіку заздалегідь. Однак важливо пам'ятати, що старанність і працьовитість заохочується в грошовому еквіваленті.

Проживання та харчування співробітників може бути як платним, так і безкоштовним. Перш ніж підписувати трудовий договір, уточніть даний момент у представника компанії-рекрутера. Безкоштовно працівники проживають в гуртожитках, а харчуються - в місцевих їдальнях. Але навіть якщо Вам запропонують платні зручності, вони не будуть дорогими. В середньому на оренду койко-місця буде потрібно 100 - 300 злотих на місяць. З огляду на рівень оплати праці, ця сума взагалі не буде відчутною.

Плюси та мінуси роботи на фермі в Польщі

Перш ніж публікувати оголошення «шукаю роботу в Польщі на фермі», ознайомтеся з перевагами та недоліками даної ідеї.

Серед переваг можна виділити:

 • широкий вибір вакансій;
 • працювати можна чоловікам, жінкам і парам;
 • є вакансії для студентів;
 • відмінний рівень заробітної плати;
 • понаднормові оплачуються;
 • простота оформлення документів;
 • для працевлаштування не обов'язково шукати посередників;
 • ймовірність кар'єрного росту.

Недоліків не так вже й багато, але все ж вони присутні:

 • більшість посад вимагають хорошої фізичної форми та відсутності захворювань;
 • складний робочий графік;
 • робота не вважається престижною в порівнянні з працевлаштуванням на завод або виробництво.

Як бачите, мінусів набагато менше, ніж плюсів та з ними можна змиритися. Оскільки в більшості випадків присутня можливість працевлаштування на роботу в Польщі на фермі сімейними парами, сміливо можна розглядати варіант переїзду в країну для подальшого проживання в ній.