Робота в Польщі на фабриці

34 вакансій за заробітною платнею від 700$ до 1600$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на фабриці

Робота в Польщі на фабриці

Практично цілий рік українські претенденти їздять за кордон на заробітки. Хтось обирає більш прості та низькооплачувані місця, а хтось прагне заробити солідну суму за максимально короткий проміжок часу. Робота в Польщі на фабриці - оптимальний варіант для багатьох. Вакансії практично безмежні, і влаштуватися може як досвідчений фахівець, так і студент без вищої освіти та навичок.

Робота в Польщі на заводах і фабриках має на увазі виконання певних обов'язків: вироблення, пакування, сортування, ліквідації або ремонту. На території держави працює безліч виробництв, які випускають продукцію на експорт. Залежно від обраного місця співробітників чекають особливі умови праці та заробітна плата. Більшість виробничих ліній зараз автоматизовано, тому процес значно спрощений.

Де живуть працівники фабрик і заводів

У більшості випадків польські наймачі забезпечують співробітників житлом за умовою того, що вони будуть регулярно оплачувати комунальні послуги. Ці умови прописані в офіційному трудовому договорі між працівником і роботодавцем. Перш ніж влаштуватися на роботу в Польщі на швейне, меблеве виробництво або будь-який інший завод, переконайтеся в тому, що Вас беруть офіційно. В іншому випадку Вам доведеться самостійно шукати житло за місцем, а це коштує чималих грошей.

У польському законодавстві прописано, що наймач при необхідності зобов'язаний забезпечити всіх співробітників житлом. Найчастіше працівники живуть в хостелах, приватних будиночках або гуртожитках. У кімнатах проживає по 6-8 чоловік, на поверсі є загальний душ, гардероб і кухня. З урахуванням тривалості трудового дня, таких умов цілком достатньо. По суті 6 днів в тиждень співробітники знаходяться на робочому місці від 10 до 12 годин, а додому приходять лише виспатися.

Більшість хостелів розташовуються поблизу фабрик, що спрощує процес доставляння працівників до робочого місця. До слова, багато роботодавців організовують груповий трансфер своїх співробітників.

На яких посадах можуть працювати українці в Польщі на фабриках?

Ми пропонуємо роботу в Польщі для українців по безвізу. Висока заробітна плата і комфортні умови, - це головні переваги для національних претендентів. З досвіду минулих років можна стверджувати, що найбільш популярною є робота в Польщі на фабриці Ikea, а також на кондитерській фабриці в Кракові і цукерковій фабриці в Познані.

У 2021 році було відкрито величезну кількість вакансій від перевірених компаній. Українців і здобувачів з інших європейських країн запрошують на роботу в Польщі:

 • на шоколадній фабриці;
 • на кондитерській фабриці;
 • на чайній фабриці;
 • на птахофабриці;
 • на цукерковій фабриці;
 • на макаронній фабриці;
 • на тютюновій фабриці.

Також в нових співробітниках потребують підприємства, що випускають непродовольчі товари. Українці можуть знайти роботу в Польщі:

 • на меблевій фабриці;
 • на картонній фабриці;
 • на взуттєвій фабриці;
 • на швейній фабриці;
 • на парфумерній фабриці.

Скільки отримують на польських фабриках?

Середня заробітна плата в Польщі дорівнює 4421 злотих (близько 990 євро). Даний показник залежить від місця роботи, спеціалізації, рівня кваліфікації та інших критеріїв. І якщо, наприклад, в IT-сфері можна заробляти близько 2000 євро на місяць, то зарплата співробітників торгівлі становить близько 1200 євро.

На польських фабриках можна отримувати понад 550 євро, працюючи без прогулів і штрафів. Особливо цінними є працівники, які володіють кількома іноземними мовами, наприклад, англійською та німецькою. Вони отримують на 10-15% більше за інших. Залежить також зарплата від міста, в якому розташоване конкретне підприємство. Найбільш перспективною є робота в Польщі на фабриках в Познані, Вроцлаві, Слупську і Щецині.

Однак не має сенсу порівнювати рівень оплати праці в Польщі з іншими країнами, адже тут набагато нижче ціни на багато товарів. Плюс до всього польські роботодавці надають безкоштовне житло своїм співробітникам і забезпечують їх уніформою. У деяких випадках робочі платять лише за комунальні послуги хостелу, харчуються в безкоштовних їдальнях і добираються до місця роботи на транспорті, що наданий начальством.

Робота в Польщі на заводах і фабриках

Особливості роботи на кондитерській фабриці

По суті, робота на кондитерській фабриці в Польщі не є фізично складною. Тут потрібна витривалість, уважність і відповідальність. До претендентів висувають такі вимоги:

 • відсутність хронічних захворювань і протипоказань до праці;
 • гарна фізична форма;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • розуміння поставлених завдань і вміння виконати їх в строк;
 • цілеспрямованість;
 • вміння підкорятися.

На роботу беруть чоловіків і жінок віком від 18 до 55 років. Перевага віддається здобувачам від 25 до 45 років зі знанням мови. Знати польську в ідеалі необов'язково, однак володіти хоча б базовим розумінням потрібно.

На роботу в Польщі на кондитерську фабрику постійно потрібні пакувальники, кондитери і різнороби. На робочому місці заборонені розмови та перекури, а за вихід в нетверезому стані можуть і звільнити. Тому, працевлаштовуючись, кожен кандидат повинен чітко розуміти, що він зобов'язаний працювати.

Умови праці - хороші, а в приміщеннях панує комфортний мікроклімат. Постійне провітрювання і стабільний температурний режим - обов'язкові умови санітарної служби.

Робочий день триває 8-10 годин. Співробітники весь час проводять на ногах, а на перерви виділяється лише 30 хвилин за зміну. Робочий тиждень - 6 днів. Безсумнівно, для більшості новачків така праця виявиться дуже складною. Але в результаті він зможе отримувати пристойну зарплату.

В середньому заробітна плата у різнороба становить від 9 до 11 злотих на годину, у кондитера - до 15 злотих на годину. Робоча форма надається, як і житло.

Переваги роботи на шоколадній фабриці

Робота в Польщі на шоколадній фабриці є такою ж престижною, як і робота на кондитерській. Іноземні претенденти можуть претендувати не тільки на місце в регіональній, а й світової компанії. Наприклад, фабриці «Kinder» постійно потрібні сортувальники та пакувальники.

Однією з найбільш популярних вакансій є сортувальник конвеєра. Завдання такого співробітника - стежити за якістю продукції і прибирати з конвеєрної лінії неліквід (товари неналежного виду). Всю робочу зміну, а це 8-10 годин, сортувальник проводить на ногах, оскільки робочі місця не оснащені додатковим обладнанням для сидіння. Вихідний - 1 в тиждень. Робота досить складна, тому і беруть на неї виключно фізично підготовлених людей.

Співробітники фабрик повинні бути уважними та акуратними. Шоколадна продукція досить тендітна і поводитися з нею потрібно дбайливо. Але при цьому важливо виконувати свою роботу швидко та безпомилково.

Заробітна плата визначається роботодавцем і залежить від багатьох факторів. Чим ефективніше буде співробітник, тим більше він заробить за підсумком. Також тариф підвищується за переробку і вихід в свій вихідний.

Робота в Слупську і Познані на шоколадних фабриках має ряд переваг:

 • офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом;
 • місце для проживання надається наймачем;
 • харчування в місцевих їдальнях або за домовленістю;
 • пропонується страхування життя;
 • в штаті багато українців, що робить роботу більш комфортною.

Робоче місце завжди чисте і обладнане, а на самій фабриці завжди комфортно. Оскільки шоколадні вироби вимагають особливих умов зберігання, їх виробництво також виконується при суворому мікрокліматі. Власникам підприємств немає сенсу утискати співробітників, адже в першу чергу для них важлива репутація їх бренду та відгуки підлеглих.

Чи складна робота на птахофабриці?

Працевлаштуватися на птахофабрику може будь-який повнолітній здобувач, який має хорошу фізичну підготовку. Працювати можуть як чоловіки, так і жінки, проте слід враховувати, що всі співробітники протягом дня тягають різні вантажі: корм, підгодівлю, послід, тушки тварин, яйця та інше.

Працюють на птахофермах в дві зміни: нічну та денну. Робоча зміна триває від 10 до 12 годин з кількома короткими перервами на обід. Співробітники повинні бути готовими виходити на роботу як днем, так і вночі. Вихідний всього 1 на тиждень, і наймач сам вирішує в який саме день це буде.

Умови праці задовільні. Протягом зміни працівники переміщаються між вуличним мікрокліматом і морозильним, оскільки вся готова продукція зберігається в морозильній камері при -20 ° С.

Оплата праці залежить від виробітку працівника. В середньому годинний тариф становить 10-12 злотих. Нічні зміни та вихід у вихідні дні оплачуються за підвищеним тарифом. Серед кандидатів в першу чергу віддається перевага фізично здоровим людям 30-45 років, які мають базові навички.

Де ще можуть працювати українці в Польщі?

Крім кондитерських і шоколадних фабрик українські претенденти без праці можуть знайти роботу в Польщі на фабриці іграшок і косметичних фабриках. Польща - розвинена країна, що активно веде зовнішньоекономічні відносини з європейськими державами. Тут багато виробничих ліній, на які постійно потрібні відповідальні співробітники.

Найбільш рейтинговими промисловими підприємствами на території Польщі для українців є:

 1. Текстильні фабрики, де постійно потрібні комірники, технологи, оператори ткацького верстата та інші фахівці. Робота оптимальна для жінок.
 2. Меблеві фабрики, що пропонують вакансії різноробів, оббивальників, вантажників та водіїв.
 3. Тютюнові фабрики, на яких можуть працювати будь-які претенденти, незалежно від статі і віку. Набирають пакувальників, сортувальників і різноробів.

Яке б місце роботи Ви не обрали, переконайтеся в тому, що рекрутер запропонує Вам офіційне працевлаштування. Наявність трудового договору - це нюанс, від якого залежить заробіток, умови проживання та роботи. Знайти гідну вакансію можна практично в будь-якому населеному пункті Польщі, в тому числі в Познані, Катовіце, Вроцлаві, Варшаві, Гданську, Любліні, Пщина, Лодзі, Бигдоші і Жешуві. Розгляньте перелік пропозицій, а в іншому ми Вам допоможемо.