Робота в Польщі на будівництві

4 вакансій за заробітною платнею від 1000$ до 2000$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі на будівництві

Робота в Польщі будівництво

Чим добра робота на будівництві в Польщі?

Найбільш затребувана робота в Польщі - будівництво. Дана галузь стрімко розвивається, у зв'язку з чим кількість вакансій постійно зростає. На даний момент присутня гостра потреба в працівниках різних спеціальностей: монтажників, арматурників, мулярів і різноробів.

На відміну від інших напрямків робота в Польщі на будівництві має ряд переваг та особливостей. По-перше, тут цінуються люди з досвідом і навичками. Це не поля і теплиці, де можуть працювати всі, хто має руки, кваліфікація тут важлива. Досвідчені претенденти обов'язково отримають високооплачувану посаду та можливість кар'єрного росту. Умовно штат персоналу можна поділити на дві групи: інженери та керівники ділянок, а також звичайні працівники та різнороби. Перші повинні мати вищу освіту за спеціальністю, другі - відмінну фізичну підготовку.

Робота в Польщі для будівельників актуальна завжди, незалежно від сезону. Практично в кожному населеному пункті країни відкриті вакансії в даній галузі. Оплата праці та умови залежать від конкретного підприємства та об'єкта. Добре оплачується робота в Польщі на будівництві доріг і магістралей. В середньому співробітники заробляють від 800 до 1900 доларів на місяць.

Робота на будівництві в Польщі для українців: вакансії, заробітна плата і обов'язки

Найчастіше робота для будівельників в Польщі пропонується людям, готовим виконувати вказівки керівництва, адже, щоб займати вищі посади, необхідно ідеально володіти польською мовою та мати відповідну кваліфікацію. Працювати іноземні претенденти можуть на наступних посадах:

  1. Різнороб - універсальна людина, що буде виконувати різного роду завдання. На такі посади беруть будь-яких повнолітніх людей, які мають базові знання польської мови. Головне - бажання працювати та вміння раціонально розподіляти час. Оплата праці варіюється від 10 до 15 злотих на годину.
  2. Каменяр - людина, що спеціалізується на укладанні каменів і плит. Умовою є наявність досвіду і профільної освіти. Заробітна плата муляра становить 15-30 злотих за годину. Головною особливістю є те, що більшість компаній нараховують гроші після завершення окремого проекту, а не погодинно.
  3. Маляр-штукатур - людина, що займається оздоблювальними роботами. Особливих вимог наймачі не висувають, однак мінімальне розуміння суті справи повинно бути. Заробляють штукатури від 20 до 30 злотих на годину.
  4. Арматурники та опалубники - майстри з досвідом і стажем. На роботу в Польщі на будівництво приймаються компетентні фахівці, яких мало серед звичайних будівельників. Заробітна плата відповідна - 30-50 злотих за годину. Головною умовою є оперативне та якісне виконання завдань.
  5. Сантехніки й електрики - фахівці своєї справи, які мають технічну освіту. Оплата праці гідна, але й працювати потрібно добре. В середньому електрик заробляє від 15 злотих на годину.

Розглядаючи роботу в Варшаві або Гданську на будівництві, претенденти повинні розуміти рівень своєї відповідальності. В першу чергу наймачі розглядають кандидатів з досвідом і стажем. Якщо в перший час зарекомендувати себе з кращого боку, незабаром можна отримати більш високооплачувану посаду. Щорічно тисячі українців приїжджають до Польщі з метою підзаробити та залишаються тут надовго. Оскільки більшість підприємств беруть на роботу сімейні пари, тому переїхати на постійне місце проживання до Польщі більш ніж реально.

Критерії підбору персоналу на будівництво в Польщі

Знайти роботу в Польщі з будівництва нескладно. Навіть якщо у вас немає вищої освіти, і Ви не володієте польським в ідеалі, для Вас знайдуться вакансії різноробочих. Єдине, що не терпітимуть наймачі, - це пияцтво та несумлінність. Співробітників, які прогулюють зміни та вживають спиртні напої, оперативно звільняють з занесенням в чорний список роботодавців. Це означає, що в майбутньому він не зможе претендувати ні на одну посаду в цій країні.

Базовими вимогами до претендентів є:

  • відмінна фізична підготовка;
  • відсутність хронічних захворювань;
  • відсутність шкідливих звичок;
  • витривалість і готовність працювати по 10-12 годин;
  • досвід роботи від 1 року (крім різноробів);
  • вища або середня спеціальна освіта (не завжди обов'язково, але буде перевагою);
  • наявність всіх документів, необхідних для працевлаштування;
  • базове знання і розуміння польської мови.

Переваги роботи на будівництві в Польщі

Чим вища кваліфікація співробітника, тим більш престижну посаду може запропонувати йому наймач. Плюсами роботи на будівництві в Польщі є:

  • хороша заробітна плата;
  • можливість кар'єрного росту та підвищення кваліфікації;
  • отримання безцінного досвіду;
  • житло та харчування надається за індивідуальною домовленістю;
  • немає необхідності в додаткових витратах на уніформу.

Працевлаштування офіційне, тому іноземному співробітникові не буде приводів сумніватися в серйозності роботодавця. Компанія надає повний соцпакет, а також медичне та соціальне страхування. Наймачі зацікавлені в довгостроковому працевлаштуванні досвідчених і відповідальних майстрів, тому пропонують трудовий договір на 6 місяців. Надалі його можна продовжити на рік чи більше. Підписання договору гарантує фінансову стабільність, і незабаром іноземні співробітники намагаються переїхати до Польщі всією сім'єю.

Влаштовуючись на роботу в Польщі на будівництво доріг, ідеальне знання польської мови необов'язкове. Однак Ви повинні володіти хоча б базовими знаннями для того, щоб коректно виконувати свою роботу та розуміти вказівки керівництва.

Робота в Польщі на будівництві доріг

Робочий графік та умови праці

Робота на будівництві є фізично та психологічно складною для новачків. Працюючи по 8-12 годин на добу всього лише з одним вихідним на тиждень, люди неабияк вимотуються. Однак все це робиться для отримання гідної оплати праці. Один з напрямків роботи в Польщі - дорожнє будівництво, куди набираються групи чоловіків для виконання певних завдань. Працюють вони вахтовим методом і повертаються додому після закінчення встановленого терміну.

Офіційне працевлаштування супроводжується записом в трудову книжку, тобто кожен працівник напрацьовує стаж. І якщо на початковому етапі заробітна плата не особливо висока, то з часом цей показник може примножитись. Все залежить від здібностей співробітника таі його прагнення. Керівництво цінує відповідальних і серйозних виконавців, заохочуючи їх преміями та вихідними. За понаднормові зміни сплачується подвійний тариф, що є додатковим стимулом працювати більше.

Харчування та проживання обмовляється при працевлаштуванні з рекрутером. У деяких випадках персонал забезпечується всім необхідним, в тому числі койко-місцем та обідами. Живуть співробітники в гуртожитках по 4-8 чоловік в кімнаті. Це ніяк не обмежує їх, адже більшу частину дня вони проводять на роботі, а в гуртожитки приходять лише відпочити і відіспатися. Можна готувати їжу самостійно або відвідувати місцеві столові від підприємства. Бригади, що працюють вахтами, не мають часу на приготування їжі, тому роботодавець надає їм повноцінне харчування.

Робочий одяг надається будівельникам з розрахунком на півроку. Її необхідно прати та підшивати, якщо це потрібно. За уніформу плата не стягується, однак її стан повинен бути завжди задовільним.

Де ще можуть жити будівельники в Польщі?

У польському законодавстві прописано, що роботодавець зобов'язаний забезпечити своїх підлеглих всім необхідним, в тому числі житлом. При підписанні трудового договору двома сторонами в обов'язковому порядку здійснюється цей момент. Здобувач повідомляє, чи планує він самостійно орендувати будиночок або кімнату, або ж йому ніде жити. У другому випадку наймач зобов'язаний надати підлеглому місце в хостелі або будинку. Найчастіше в кімнатах живуть кілька людей. Деякі підприємства надають безкоштовне житло своїм працівникам, деякі - частково платне. У будь-якому випадку сума орендної плати буде мінімальною.

Бригади, що працюють на вахті, проживають в наданих хостелах поблизу об'єкта, на якому працюють. Вранці їх забирають і везуть на роботу, а ввечері - доставляють назад. Це дуже зручно, а головне - безкоштовно.

Знайти гідну роботу в Варшаві на будівництві або будь-якому іншому місті Польщі зовсім нескладно. Великим організаціям постійно потрібні робочі руки, оскільки об'єктів стає все більше і більше. Працевлаштуватися можна в будь-яку пору року, бо поняття сезонності в будівельній сфері не існує. Найпростіше підшукати хороший варіант на спеціальних сайтах і сервісах, що спеціалізуються на рекрутинговій діяльності.

Графік та оплата праці на будівництві в Польщі

Будівельники працюють за досить інтенсивним графіком - від 8 до 12 годин на день 6 днів в тиждень. В місяць виходить 280 годин зайнятості. Існують нічні зміни, де діє збільшений тариф оплати праці.

Заробітна плата залежить від підприємства, режиму роботи, умінь та кваліфікації співробітника. Досвідчений фахівець може заробляти 4000 - 8000 злотих на місяць. В середньому різнороби отримують від 11 злотих на годину, а арматурники та лицювальники - від 13 злотих на годину. Бригадири з досвідом можуть заробляти понад 20 злотих на годину.