Робота в Польщі для жінок

111 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1700$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі для жінок


Робота в Польщі для жінок присутня практично у всіх сферах. Оскільки українки володіють усіма позитивними рисами, польські роботодавці завжди раді їх прийняти до лав своїх співробітниць. Вони цінують їх за сумлінність, відповідальність, акуратність і витривалість.

Якщо Вас цікавить робота в Польщі, вакансії від прямих роботодавців для жінок просто безмежні - від звичайного обслуговуючого персоналу до керівних посад. У порівнянні з пропозиціями на ринку праці в Україні, польські підприємства пропонують відмінні умови й досить непогану оплату праці. Під час пошуку роботи, Польща для жінок може стати найбільш оптимальним варіантом, адже тут працевлаштуватися може кожна, незалежно від віку й освіти. Ключовими причинами високого інтересу українських претендентів до польського ринку праці є:

 • гідна заробітна плата;
 • близькість країни до місця проживання;
 • немає потреби в ідеалі знати польську мову;
 • безліч вакансій;
 • рівень життя в Польщі.

Ким можуть працювати українки в Польщі?

У 2021 році пропонується наступна робота в Польщі для жінок по біометрії:

У ресторанах і місцях громадського харчування: помічник кухаря, кухар, кондитер, офіціант, прибиральниця.

 1. У готелях: адміністратор, покоївка, кухар, працівник кухні.
 2. У сільськогосподарській сфері: збір ягід, овочів, фруктів, зелені та грибів.
 3. Інші сфери: доглядальниці, касири, сортувальниці, пакувальники, швачки та інше.

На діаграмі, наведеній нижче, можна побачити, що більшість жінок (63%) вибирають саме фізично складну роботу, наступна за популярністю - сфера обслуговування (28%).

Робота в Польщі для жінок статистика

Приймають на роботу в Польщу жінок по безвізу (по біометрії) або з картою поляка. Критерії залежать від конкретного підприємства та його вимог до кандидатів. Найчастіше працевлаштуватися можуть всі українки віком від 18 років.

Багато вакансії не вимагають знань польської мови, вищої освіти та досвіду робіт в певній сфері, проте їх наявність буде тільки перевагою. На фізично складну роботу для жінок на заводах та в полях можуть претендувати люди без досвіду та знань, але з доброю фізичною підготовкою.

Найпопулярнішими жіночими посадами є: кухар, доглядальниця, няня, пакувальниця, фасувальниця, маляр, маркувальниця. Якщо є бажання, можна знайти роботу в Польщі для жінок з дітьми за нормованим графіком. Якщо у Вас є вища або профільна освіта, Ви можете претендувати на більш престижну посаду. Суть в тому, що навіть звичайні працівники польських складів і фабрик заробляють більше, ніж українські керівники фірм.

Як показує практика, простіш за все знайти роботу в Польщі для жінок-українок в готельному, ресторанному бізнесі та сільському господарстві. Близько 28% здобувачок з України обирають собі вакансії у сфері надання послуг, в порівнянні чоловіків залучено на подібних посадах лише 6%.

Працевлаштовуючись на роботу в Польщу без посередників, жінки вибирають такі сфери діяльності:

 • сільське господарство - 41%;
 • допомога по дому - 15%;
 • ресторани - 13%;
 • готелі та готелі - 9%;
 • робота по догляду за людьми похилого віку особами - 8%;
 • сфера послуг - 4%;
 • догляд за малолітніми дітьми - 3%;
 • офісна робота - 2%;
 • медичні установи - 1%;
 • робота з прибирання - 1%;
 • будівельні компанії - 1%;
 • інші сфери - 2%.

Польські наймачі не перебирають кадрами та надають їм різні вакансії. Так в будь-який час року українська жінка може знайти гідну роботу в Польщі на місяць, на зиму або на літо. Щорічно тисячі українок їдуть на заробітки за кордон, а згодом перевозять туди свої сім'ї, оформляють громадянство та облаштовуються на ПМП.

Робота в Польщі вакансії від прямих роботодавців для жінок

Сільське господарство: вакансії для жінок

Переважна кількість українок віддають перевагу сезонним заробіткам у Польщі. Під час активного збору врожаю польські фермери потребують відповідальних співробітників. І хоч багато наймачів стверджують, що робота в Польщі для жінок без обмеження віку, це ніяк не поширюється на співробітниць теплиць і полів.

Умови роботи - помірні, проте в теплицях часом буває дуже спекотно, а рівень вологості підвищується до позамежних показників. На полі збирати урожай під палким сонцем також не зможуть люди, що мають проблеми зі здоров'ям. Оптимальними кандидатами є фізично міцні жінки віком до 40 років.

Оплата праці на сільськогосподарських підприємствах залежить від продуктивності співробітниці. Чим більше врожаю вона збере, тим більше заробить. Якщо Вас цікавить сезонна робота в Польщі для жінок, найкраще шукати її восени, адже пошук співробітників здійснюється задовго до початку сезону, тому і заявки на працевлаштування слід подавати заздалегідь. Восени вакансій також багато, адже в цей період йде збір овочів і грибів.

Влаштуватися в теплиці можна на посади збирачів врожаю, сортувальниці, пакувальниці або маркувальниці.

Вакансії для українок в ресторанах і кафе Польщі

У ресторанному бізнесі також вітається наймання іноземних співробітниць на посади офіціанток, хостес і барменів. Основними вимогами є: презентабельна зовнішність, знання польської, вміння погоджуватися з будь-яким твердженням клієнта. Як і в будь-якій сфері обслуговування, відвідувач завжди правий, тому завданням співробітника є погодитися та не вступати з ним у суперечку.

Перевагою співробітниць ресторанів є хороша заробітна плата. Гості нерідко залишають чайові за уважне обслуговування. Чим краще Ви знаєте польську мову, тим комфортніше Вам буде спілкуватися з клієнтами. До слова, знання англійської не зашкодить.

Найчастіше працівників кухні та обслуговуючий персонал місць громадського харчування годують безкоштовно. Це додатковий бонус, адже Вам не доведеться готувати вдома або купувати їжу в магазинах.

Робота на швейному цеху

Без особливих зусиль можна влаштуватися на роботу в Польщі швачкою. На дану посаду приймають жінок до 50 років з базовими знаннями професії. Додатково після оформлення контракту кожна співробітниця проходить навчання на робочому місці.

Швейний цех - ідеальне місце для тих, хто шукає сидячу роботу в Польщі для жінок. І хоч робоча зміна триває до 12 годин, а вихідний дається лише раз в тиждень, така праця відбирає менше сил і здоров'я.

Робота в клінінгових компаніях

Вакансії покоївок і прибиральниць підходять жінкам без кваліфікації. Найголовніше - працьовитість, висока швидкість виконання поставлених завдань і дружність. Знайти роботу в Польщі для жінки старше 55-60 років вкрай складно, проте багато клінінгових компаній приймають і таких співробітниць. Залежно від досвіду, фізичної підготовки та віку, їм пропонується найбільш відповідний варіант.

У готелі постійно потрібні покоївки, які будуть прибирати номери та стежити за чистотою коридорів і ліфтів. В обов'язки також може входити обслуговування прибудинкової території та побутових приміщень. Кожна година оплачується і в результаті за зміну виходить вельми солідна сума.

Також прибиральниці потрібні в місця громадського харчування та приватні будинки. Багато наймачів забезпечують своїх співробітниць житлом і харчуванням. Уніформа видається на певний період часу безкоштовно.

Скільки може заробляти жінка в Польщі?

Рівень заробітної плати залежить від посади та місця роботи. Іноземні співробітники заробляють стільки ж, як і місцеві, тому Ви можете не хвилюватися, що Вас якимось чином обдурять або образять фінансово.

Знайти роботу в Польщі по 8 годин для жінок вкрай складно, адже на більшості підприємств трудовий день триває від 10 до 12 годин. Діє погодинна тарифікація, тобто за кожну відпрацьовану годину співробітниця отримає певну суму. У середньому 1 година роботи коштує 9-12 злотих з урахуванням вирахування всіх податків. Більш досвідчені працівниці, що мають професійну освіту та вільно володіють польською мовою, заробляють більше.

Трудовий тиждень займає 6 днів, тому часу на розваги у працівників не залишається. Але це не мінус, а скоріше перевага, адже за місяць роботи можна зібрати від 2 до 6 тисяч злотих.

Вимоги до українських кандидатів

Як правило, польські наймачі не пред'являють жорстких вимог до кандидаток. Вони шукають відповідальних і витривалих жінок без шкідливих звичок. На роботу в Польщі на пекарню, шоколадну фабрику або завод приймають людей без освіти з мінімальними знаннями польської. Однак якщо Ви претендуєте на посаду в сфері обслуговування, знати місцеву мову Ви повинні ідеально.

За статистикою, підшукати нескладну роботу в Польщі для жінок 50-65 років реально, проте багато що залежатиме від стану її здоров'я. На посади, де потрібна відмінна фізична форма, приймають дівчат до 40 років. При заповненні заявки польські наймачі завжди вказують бажаний вік кандидатів.

Досвід роботи та професійні навички не є важливим критерієм підбору, однак чим більш Ви освічені та досвідчені, тим кращу посаду Вам запропонують.

Де проживають українські співробітниці в Польщі?

Нерідко польські підприємці забезпечують своїх співробітників житлом. Це можуть бути окремі кімнати в приватних будинках, готелях або гуртожитках. Якщо жінка працює на роботі в Польщі по догляду або опіки за людьми похилого віку або дітьми, вона проживає безпосередньо на своєму робочому місці.

На фабриках і заводах надається житло, розраховане на 6-8 співробітників. Вони зобов'язані платити за комунальні послуги щомісяця, але ця сума зазвичай не перевищує 300 злотих на місяць.

Навіть робота в Польщі для жінок на вахті має ряд переваг, адже їм надається житло поблизу об'єкта, харчування та одяг.

Додатковими послугами компаній-наймачів є:

 • офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом;
 • доставка працівників з/до місця роботи/додому;
 • харчування в місцевих їдальнях (для штату ресторану, кафе);
 • безкоштовна уніформа;
 • безкоштовні курси польської мови;
 • медичне страхування.

В яких містах Польщі можна знайти роботу для українки?

Роботу в Польщі для жінок можна знайти в наступних населених пунктах: Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Кракові, Познані, Гдині, Катовіце, Закопане, Лодзі, Ополе, Білостоці, Бидгощі, Щецині, Ченстохова, Кошалін, Легниці, Глівіце, Люблін, Бельсько-Бяла , Каліші, Ольштині, Олава, Торуні, Жешуві, Зелена Гура, Забже, Седльце, Радомі, Сувалках, Хожуві, Бродниці, Кемпно.