Робота в Польщі для сімейних пар

84 вакансій за заробітною платнею від 600$ до 1650$ грн/міс
Сортування:

Детальніше про роботу в Польщі для сімейних пар

Робота в Польщі для сімейних пар

Робота в Польщі для сімейних пар - оптимальний варіант для тих, хто не бажає розлучатися з близькою людиною та при цьому хоче заробити солідну суму грошей. Щорічно тисячі українців виїжджають за кордон на заробітки, адже на батьківщині зібрати бажаний бюджет не виходить. Працевлаштування за кордоном має ряд істотних переваг, у тому числі високий рівень доходу.

Робота в Польщі для пар може бути найрізноманітнішою. Сім'ї можуть реалізувати себе в сфері обслуговування, сільському господарстві або будівництві. Перший час поїздки з дітьми неможливі, оскільки для цього потрібно оформлення дозвільної документації. Однак з часом можна забрати дитину в іншу країну, оформивши громадянство або посвідку на проживання.

Чим гарна робота в Польщі для пар

Офіційні наймачі пропонують українським претендентам наступні варіанти: робота в Польщі для сімейних пар по біометричному паспорті, з картою поляка, з сезонною або робочою візою.

Той, кого цікавить робота в Польщі для сімейної пари, прекрасно розуміє всі переваги. Коли людина одна їде в чужу країну, де більшість людей говорять іноземною мовою, їй все здається незнайомим і дивним. Однак їдучи з коханою людиною, можна швидко адаптуватися до звичаїв і правил. Плюс до всього пари можуть жити разом, знімаючи кімнату в гуртожитку або хостелі. Роботодавці завжди йдуть на поступки, надаючи своїм співробітникам житло.

індивідуальна оренда квартири в Польщі обходиться понад 250 доларів, що є неприпустимим для звичайного працівника. Але якщо розділити цю суму навпіл на двох працевлаштованих людей, вона не здасться такою вже великою. Спільна праця, харчування та проживання тільки згуртує родину та зробить міцнішою.

Де можуть працювати сімейні пари в Польщі

Ті, хто шукає роботу для сімейної пари в Польщі, обов'язково її знайдуть. Більшість польських наймачів віддають перевагу саме сім'ям, а не самотнім людям, вважаючи їх більш серйозними та цілеспрямованими.

Відмінний варіант сезонної роботи в Польщі для сімейних пар - ферми. Чоловіки можуть займатися худобою, а жінки - овочами. Як правило, власники ферм пропонують своїм співробітникам триразове харчування, проживання та уніформу. Це дозволяє заощадити на щоденних витратах. Критеріями підбору кандидатів є хороша фізична форма, відсутність хронічних захворювань і шкідливих звичок, вміння беззастережно виконувати свої обов'язки.

Без освіти та досвіду польські підприємці надають роботу для сімейних пар на фермах, на заводах, складах і комбінатах. Тут цілий рік потрібні фасувальники, пакувальники, комірники та різнороби.

Для претендентів з вузькою спеціалізацією знайти роботу за кордоном складно, особливо якщо у кожного члена сім'ї вона різна. В такому випадку можна працевлаштуватися на різні підприємства в одному місті, але жити та проводити вихідні разом. З урахуванням того, що робочий день займає 10-12 годин, пари спілкуватися можуть тільки вдома.

Найчастіше роботодавці пропонують роботу в Польщі для сімейних пар до 60 років. Кандидати повинні володіти хорошим здоров'ям і витривалістю. Для зрілих претендентів кращим варіантом буде працевлаштування в господарствах. Чоловіки зможуть стежити за присадибною територією (косити траву, прибирати бур'яни та сміття), а жінки - вести домашній побут (готувати, прибирати та прати). Робота з догляду за будинком в Польщі для сімейних пар не вимагає фізичної сили, проте педантичність та уважність зайвими не будуть.

Дуже потрібні кандидати з вищою освітою та досвідом від 5 років. Наприклад, без проблем знайдеться робота в Польщі по безвізу для сімейної пари компетентних лікарів. Хороші медики дуже цінуються в країні та їх національність зовсім неважлива. Це стосується й освічених архітекторів, будівельників, електриків, кухарів і кондитерів.

Володіння польською мовою є важливим фактором при пошуку роботи в сфері обслуговування, оскільки співробітники зобов'язані розуміти клієнтів і вміти їм відповісти. Пропонуються вакансії офіціантів, адміністраторів, продавців та касирів.

Але, навіть не знаючи польської, можна знайти високооплачувану роботу в Польщі для сімейної пари без посередників. Українці можуть працевлаштуватися на збір овочів та фруктів, їх фасування й сортування. За даними соціологічних опитувань було з'ясовано, що 77% українців працювали на посадах, де потрібна фізична праця, 16% - у сфері обслуговування, 3% - у сфері інноваційних технологій і лише 1% - на керівних посадах.

Фізично складну роботу обирають не тільки чоловіки, але й жінки. Це пов'язано з відсутністю спеціальності та навичок. Чим вище рівень освіти іноземного претендента, тим простіше йому знайти роботу в інтелектуальній сфері.

Для економії коштів доцільно шукати роботу в Польщі для сімейних пар від прямого роботодавця без допомоги спеціалізованих агентств, які беруть чималі суми за свої послуги.

Робота в Польщі для пар

Список вимог до кандидатів на працевлаштування

Розглядаючи вакансії для роботи в Польщі для сімейних пар, обов'язково звертайте увагу на перелік вимог до кандидатів. Кожен роботодавець визначає особливі критерії підбору співробітників, але найчастіше всі шукають працездатних та відповідальних людей. Базові вимоги до кандидатів такі:

  • вік від 25 до 40 років, однак, на заводи та ферми приймають від 18 до 55 років;
  • гарна фізична форма;
  • відсутність шкідливих звичок, захворювань і протипоказань до праці;
  • досвід і знання неважливі, проте їх наявність буде тільки перевагою;
  • заповнена санітарна книжка з відповідними відмітками про проходження медкомісії в Польщі;
  • наявність необхідних документів для працевлаштування, візи.

Знати в ідеалі польську мову не обов'язково, але для комфортної адаптації в країні та на робочому місці краще трохи підучити її до поїздки. Якщо ж такої можливості немає, вивчити мову можна на території Польщі. До речі, багато роботодавців навіть оплачують мовні курси своїм перспективним підлеглим.

Які документи потрібні для працевлаштування в Польщі?

Для працевлаштування в Польщі необхідно зібрати пакет документів. Найважливіший - відкрита робоча віза, що дозволяє перебувати на території країни більше півроку. Але навіть якщо у претендентів немає робочої візи, варіанти працевлаштування є.

Багато наймачів пропонують роботу в Польщі для сімейних пар по біометрії з подальшим оформленням візи. Працювати по біометрії українці можуть протягом 3 місяців, після чого вони зобов'язані на 3 місяці виїхати додому. Такий варіант, звичайно ж, не влаштує жодного наймача, оскільки на деяких підприємствах перші три місяці займає стажування нового співробітника. Тому по закінченню стажування польські підприємці оформляють запрошення від воєводи з можливістю відкриття робочої візи на території України.

Також влаштуватися на легальну роботу в Польщі сімейні пари можуть по сезонній візі. Термін дії такої візи - 9 місяців з березня по листопад. Це відмінний варіант для одноразової поїздки на заробітки в період сезону. Трохи пізніше співробітник може подати документи на оформлення карти побиту, що спростить його подальші перетини кордону.

Робочий графік, умови проживання

При підписанні договору на працевлаштування в першу чергу слід звернути увагу на умови проживання та оплати праці. Найчастіше польські роботодавці забезпечують своїх співробітників житлом, надаючи їм безкоштовні місця в гуртожитках або хостелах. В такому випадку знижується рівень зарплати приблизно до 11-12 злотих за годину. Якщо робочі володіють польською мовою, вони можуть претендувати на більш високооплачувані посади та орендувати житло самостійно. Українці спільними зусиллями знаходять будиночки, де кожна сім'я може проживати окремо. Судячи з відгуків про роботу в Польщі для сімейних пар, це найкращий варіант.

Стандартним показником заробітної плати на підприємствах є 11-18 злотих на годину, на будівництві - 20-30 злотих за годину. Кількість робочих годин варіюється від 10 до 12, а зарплата залежить від виробітку. Але бувають й виключення, де діє фіксований тариф, незалежний від відпрацьованих годин. Такою є робота на господарстві в сім'ях. Що ж стосується роботи в Польщі для сімейних пар в готелі, ресторані, на полі чи складі, тут діє погодинна оплата праці.

Трудовий тиждень займає 6 днів. Вихідні даються у неділю або в свята. Але бувають ситуації, коли необхідно вийти в свій вихідний. Понаднормові зміни оплачуються з надбавкою в 50% до базового тарифу. В середньому заробітна плата співробітника, який працює 12 годин на день 6 днів в тиждень, становить понад 3170 злотих, що дорівнює 22500 гривень.

Рівень заробітної плати залежить також від місця роботи. Великі міста більш перспективні й більшість виробництв розташовується саме на їх території. Відповідно, і рівень оплати праці на порядок вище. Найбільш популярною серед українців є робота в Польщі для сімейних пар в Варшаві, Гданську, Кракові, Познані, Вроцлаві, Лодзі, Катовіце, Щецині, Ополє, Бельсько-Бяла, Білостоці, Ченстохові, Слупську, Любліні, Торуні, Бидгощі, Сосновці, Легниці, Гдині та Ольштині.

Переваги та недоліки працевлаштування в Польщі сімейними парами

Головним плюсом є величезна різноманітність безкоштовних вакансій в Польщі для сімейних пар. Якщо є бажання можна працевлаштуватися на дуже престижну посаду, не маючи досвіду й освіти. Працювати разом безпечно й не так самотньо. Рідна людина завжди підтримає і дасть пораду, чого не зможуть зробити абсолютно чужі та незнайомі люди. Працюючи разом, сім'ї мають можливість щодня бачитися, спілкуватися і добре заробляти.

Недоліком є те, що робота в Польщі для сімейних пар з дітьми практично неможлива. Їдучи за кордон, дорослим доведеться залишити свою дитину на піклування бабусі або іншого родича. Але це лише тимчасовий захід, до тих пір, поки не з'явиться можливість оформити дозвільні документи на переїзд на постійне місце проживання. Надалі є шанси знайти роботу в Польщі парі з дитиною, наприклад, на господарстві. Багато літніх сімей, які наймають молодих іноземних співробітників для допомоги по дому, не заперечують проти дітей. Вони виділяють сім'ям окремі кімнати та забезпечують харчуванням.